Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    fuksjo, jesli moge zapytac o co wogole poszlo?co wstapilo w twojego menia? miewal juz takie przeblyski?
    a jak milosc Natanielka do chrupek? dajesz mu jeszcze cos innego do podgryzania? ja swojej dawalam chrupka ale moja lady nie interesuje takie twarde jedzenie, pobawi sie troche , probuje schowac do ucha ale do buzi za chiny ludowe tego nie chce.. akurat tylko tego nie bierze do buzi, reszte swinstw jakie namaca laduje blyskawicznie.. lobuziak jeden
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      orchideo, jestes dzielna w tej walce o naturalny pokarm, wszystkie ci kibicujemy, jesli chodzi o gazy to u noworodkow zawsze tak jest , kladz malenka najczesciej na brzuszku i zawsze klep ja delikatnie po pleckach po jedzeniu, musi sie jej odbic, jak juz bola cie rece a jej sie jeszcze nie odbilo, odloz na chwile i za chwile znowu sprobuj, a jak twoja dieta? rozplanowalas juz posilki? to bardzo wazne, byle jakie swinstwo zjesz i dopiero bedzie klopot z brzuszkiem, naprawde pierwszy miesiac jest trudny, ale potem juz jest coraz lepiej i wiecej mozna zjesc bo i malenki zoladeczek juz bardziej sie rozwija
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        #33
        lilio jak po imprezce i Dorcia, mam nadzieje ze jej nic nie rozklada
        orchideo zapomnialam zapytac jak po zdjeciu szwow> wszystko ok? czym masz pielegnowac ta rane?

        stokrotko udanych zakupow
        a gdzie bywa frezja, fiolek i reszta fajnych babek?
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          #34
          kurka wodna, to masz orzeszek do zgryzienia z tym meniem, faktycznie zachowuje sie jak pan i wladca, ta dzialka w sasiedztwie ma plusy i mniusy, ale masz racje , dalej jest lepiej, i zdrowiej psychicznie dla wszystkich stron, szkoda ze twojemu meniowi nie chce zalaczyc sie myslenie bo o priorytetach widac wogole nie mysli, sluchaj a gdzie mieszkacie, daloby sie tak na wariata z domu wychodzic jak on wroci z pracy, tak zeby wczesniej go nie informowac o swoich planach zeby znowu nie zdazyl prysnac, wraca a ty juz wyszykowana bo koniecznie musisz wyjsc i cos dokupic np i przepadasz na 2 godziny, moze jak wiecej czasu zaczne spedzac sam na sam z dzieckiem, to zacznie zadawac wiecej pytan odnosnie zwyklego dnia, ja mysle ze jedyna rada to wiecej czasu jego sam na sam z dzieckiem a dopiero potem proby rozmow, wpierw niech na nowo zakocha sie w dziecku a potem wszystkie rozmowy pod katem dziecka, ze bedzie szczesliwszy i zdrowszy jak widzi ze w domu sa dobre relacje miedzy rodzicami.. itp
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            #35
            Natanielek juz sam siada? probuje pelzac i wstawac? moja ksiezniczka jest wygodna, posadzona siedzi ale sama sie nie kala wysilkiem
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              #36
              a to widzis u nas odwrotnie, mala gada jak nakrecona az w szoku jestem ile ona moze powiedziec, na podlodze sie kreci ale nowych sztuczek nie probuje
              mala gada duzo, mnostwo zbitek wyrazowych i im pozniej ( wieczorem) tym glosniej, czasem nawet pokrzykuje na nas, nie pisczy ale wsluchuje sie jak ja do niej popiskuje

              ile lat ma twoj meniu?
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                #37
                ja spadam do terepelci
                papa milego dnia
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  dziewczynki witam was kochane
                  Oj musze pojac kto jest kto!
                  Konwalio - Trzymamy kciuki zeby Dianusia po cwiczonkach odzyskala moc!
                  Fuksja-z doswiadczenia Ci powiem ze trzeba czasu zeby bylo dobrze miedzy wami-nie jest to latwe ale mozliwe!przedewszystkim rozmowa...Teraz jest jeszcze maly i nie macie duzo czasu dla siebie ale postaraj sie organizowac wam jakis momety we trojeu nas tez tesciowie odgrywali swoja role ale moj maz zrozumial ze tu ja i maly jestesmy jego rodzina!
                  Orchideomusisz walczyc o mleczko bo warto!
                  A Zuzanka to sliczna niunka!
                  Doty(fiolek?)dobrze ze wakacje w Polsce sie udaly!Widac tego bylo wam trzeba!Gratuluje postepow jakich poczynil Olo

                  Skomentuj


                    #39
                    przepraszam Dorotko-Jasminku!postaram sie przyzwyczaic!
                    Lilio a jak tam malutka czy dalej goraczkuje!?
                    wiecie ale tu teraz sie zrobilo milo!Tyle kwiatuszkow i malych szczepek!
                    i wogole jakos gwarno i tloczno-a ja zmykam dokonczyc obiadek!
                    Maly spi to i kawki sie napije!
                    wogole to wiecie nie bede wypowiadac sie na temat naszej sluzby zdrowia bo takich brzydkich slow nie znam!

                    Skomentuj


                      #40
                      hej frezjo jak tam Adi? ty ostatnio tez cos zaniemoglas chyba, co u was?

                      ja wiem kim jest fiolek , niespodzianka
                      Last edited by konwalia; 23-07-2008, 14:53.
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        jasmin a wy juz po basenie? Olas juz probuje sam plywac czy glownie pluska sie woda?
                        ciekawe co porabia szogun Monisia
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          #42
                          kobity co u was dzis na obiad bo cos nie mam weny, a mam znowu goscia na wakacjach, jadło trzeba zrobic
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            #43
                            hej wiecie zanim sie polapiemy to troche minie!- ale moze byc smiesznie!
                            Wiecie u nas po staremu-chorubska nie ustepuja!Czekamy na wizyte u irydologa ale dopiero 1 sierpnia mam dzwonic bo jest na urlopie!Moze on cos zdziala
                            ZOBACZYMY!
                            Narazie musze sie wziasc za siebie!nie zauwazylam jak przez te choroby Adrianka zaniedbalam siebi i waze zaledwie 44 kg!Mam anemie i zanikl mi okres!Jem jeden posilek dziennie i pije 4 kawy!Powiedzialam sobie dosc i musze sie pozbierac i dojsc do formy,bo jeszcze troche i umre!Ale no tak to jest ze czlowiek stawia na 1 miejscu dziecko i zapomina o sobie!
                            Acha konwalijko-skorzystalam z Twojego linku bebelili i moj synio nie odchodzi od kompa jest swietna!

                            Skomentuj


                              #44
                              frezja ratuj sie dziewczyno
                              alez ty drobniutka jestes , ale waga ci spadala z tych klopotow!!
                              jak dlugo musicie czekac do tego irydologa? on jakos po miastach jezdzi? czy u was na stale przyjmuje? ile bierze za wizyte. ciekawa specjalizacja

                              a co z woda, juz odtruli?
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                #45
                                co do obiadku to od wczoraj mam zupke a dzis kupilam kawalek mieska i zrobie z sosikiem i ziemniaczkami!
                                jutro mam ochote zrobic nnalesniki bo mam w lodowce juz 3 napoczete dzemy!
                                i moze zrobie pomidorowke synio uwielbia a mezus je co podam!
                                Jasmina Olafek co lubi jesc najbardziej!?i gdzie wybywasz na imprezke?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X