Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    no i mi marudzi padla na 10 min i juz sie wyspala i kreci sie po lozeczku, lece
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Tak mowicie o tych podpisach i postanowilam sprawdzic i za nic nie idzie. Co bym nie wkleila to sa linki.

      Konwalio u nas tylko ja jestem zarejestrowana wiec przysluguje nam kasiora. Nie zebralam sie w czerwcu bo myslalam ze meza zarejestruja i kasa przepadla. Ale za lipiec dostaniemy.
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        #18
        No i mamy 37,6
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          #19
          o to gratuluje talentu zieciuniowi

          taka temperaturka u niemowlat to ogolnie ok, od 38^ zaczyna sie cos dziac, jasmin ma racje , mozliwe ze zabki sie znowu odzywaja,emocje lub przy tej zmianie pogody cos jej zaszkodzilo
          nic nie poradzisz musisz przeczekac i obserwowac co dalej, za mala temperatura zeby zbijac czy jakies lekarstwa podawac

          jesli jednak zdecydowaliscie sie na imprezke, bawcie sie dobrze, chwila odprezenia sie i oderwania od domku zawsze dobrze robi, zeby jeszcze tylko Dorcia jutro zbudzila sie w swietnym nastroju to bedzie super

          i powodzenia w zalatwianiu spraw wagi panstwowej
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            #20
            jasmin opowiadaj po kolei jak bylo w ojczyznie, samolot nie mial zadnych opoznien? jak Olas zachowywal sie w samolocie? przypinalas go do siebie czy dostal fotelik?
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              #21
              rehabilitacje mamy bo zauwazylam ze jej lewa strona jest slabsza niz prawa,rzadziej lewa raczke wklada do buzi, prawa mocniej kopie,jak bierze nozke w raczki to bierze prawa do prawej a nie prawa do lewej i odwrotnie, poza tym niepokoi mnie od dluzszego czasu ksztalt jej glowki, a wszyscy lekarze do tej pory to bagatelizowali a doktorka od rehabilitacji powiedziala ze faktycznie przydaloby sie popracowac, i to juz sie ciagnie ok 3 miesiace, wpierw skierowanie od pediatry do neurologa, oczekiwanie na wizyte, potem od neurologa do lekarza od rehabilitacji i znowu czekanie, juz jestesmy po tym badaniu i znowu czekanie na pierwsza wizyte u rehabilitantki... normalnie zeby w polsce obejsc wszystkich lekarzy to chory by umarl a zdrowemu moze zabraknac zycia lub cierpliwosci
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                #22
                no witam Was kwiatuszki kochane zgadnijcie kto ja????
                mamusia Gabrysi się kłania, pozdrawiam serdecznie i buziaczki dla waszych sadzoneczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  hahahaha sadzoneczek, a na poczatku to do nas kwiatuszki mowilas..hihihi
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    #24
                    stokrotko o ktorej imprezka? alkohol bedzie? dziewczynki a u waszych maluszkow byl alkohol na chrzcinach? ja przyznam nie wiedzialam czy mozna czy nie, ksiadz niczego nie zastrzegal, wiec do tortu i ciasta otworzylismy wino
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      #25
                      msza o 13 a co do alkoholu to będzie, nie będę tu nikogo czarować bo po co, a jak komunie Michała zaplanowaliśmy bez alkoholu to później brakło win w sklepiku no to znaczy takich lepszych, bo te po 3,5zł to w mojej okolicy sa zawsze dostępne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        hahahaha u moich rodzicow na podworku mnostwo winogronu rosnie, kompociki nie ida wiec ojciec pozytkuje na winko, robi swietne, chyba z raz jakis sikacz wyszedl.. jakby zrobil wieksza ilosc to bylaby duza konkurencja dla czaru pegeeru czy innych takich
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          #27
                          ehhhhh no i nie wiem jak zamienic link na suwaczek, napis tez nie pamietam jak zrobic(((
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            #28
                            ale się tu kolorowo i pięknie robi od wszystkich kwiatuszków
                            no teraz dla mnie wyzwanie nauczyć się kto jest kto, no wiecie w moim wieku
                            wczoraj przyjechał kuby najstarszy syn ,Borys, po raz pierwszy widziała siostrę i oczywiscie zakochał sie w niej od razu!!!cały czas na na spacerze prowadził wózek i gdy tylko mógł to brał Gabi na ręce, teraz tez siedzi przy niej i się bawią, wspaniały widok, cieszę sie bardzo że ja tak pokochał bo jednak to jego siostra , dzis odwiedzają nas tez była żona Kuby z mężem i swoim synkiem , wszyscy chcą poznać małą Szydłowską
                            ja dzis jade na 13,30 na kolejną rehabilitacje a później małe zakupy pod chrzciny, no trzeba juz zacząć konkretnie działać bo czasu coraz mniej,
                            papa kochane, mam nadzieję że zajrzę tu jeszcze dziś,póki co życze miłego dnia !!!!!

                            Skomentuj


                              #29
                              witajcie kwiatuszki
                              wiecie, coraz bardziej podoba mi sie to forum i zabawa w kto jest kto
                              napisalam wczoraj do admina czy da sie cos zrobic z suwakami bo na forum dla mam to priorytetowa sprawa, nie?? jak na razie nie ma odpowiedzi ale czekam cierpliwie, moze jak wy tez do niego napiszecie to zmodyfikuje ustawienie forum i suwaczki beda, bo jak wyslalam jemu wiadomosc to na podgladzie suwaczek byl jak trzeba, a w poscie juz tylko link, moze cos maja jeszcze nie dopracowane
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                #30
                                jasmin ciesze sie ze wyjazd naprawde byl udany, ale fajnie ze OlAS mial kontakt z prawdziwymi zwierzakami, takie duze przezycia bardzo pobudzaja dziecko, wiecej mowi, bardziej sie rwie do swiata, moja bardzo lubi tance do bebe lili, podskakujemy,mkrecimy sie i to dla niej duzy bodziec, chichocze i potem tak sie rozkreca ze buzia sie jej nie zamyka, wychodzi jej mnostwo zbitkow wyrazowych a ma do tego taka modulacje glosu ze tylko ja brac i nagrywac.. wyglada na to ze mowi biegle jak jakis korespondent w nie znanym nam jeszcze jezyku
                                a Dianka siedzi juz sama bardzo dlugo, sama nie bardzo siada, na [podlodze kreci sie jak szalona, odsuwa szuflady, taka smieszka psotnik
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X