Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mleko krowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Mleko krowie

    Nie kupujcie kakaa instant bo to sama chemia i tak naprawdę z kakaem to ma mało wspólnego. Najlepiej kupić najzwyklejsze kakao i je zagotować Tak jest najzdrowiej


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Mleko krowie

      No jeśli dziecko ma alergie na nabiał to nie może spożywać mleka krowiego. Możliwe, że może kozie, natomiast ono jest niedobre i dzieci raczej nie chcą go pić

      Skomentuj


        #63
        Odp: Mleko krowie

        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
        Nie kupujcie kakaa instant bo to sama chemia i tak naprawdę z kakaem to ma mało wspólnego. Najlepiej kupić najzwyklejsze kakao i je zagotować Tak jest najzdrowiej
        Masz rację, ale ludzie często idą na łatwiznę. Kupując kakao rozpuszczalne nie muszą zagotowywać. Do tego jest słodsze. Ja kiedyś też kupiłam, skusiłam się myśląc, że sobie ułatwię i okazało się, że synek nie chciał go pić. A z normalnym nie ma problemu!

        Skomentuj


          #64
          Odp: Mleko krowie

          zwykłego kakaa to nawet ja nie chce pić a co dopiero dzieci

          Skomentuj


            #65
            Odp: Mleko krowie

            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
            Masz rację, ale ludzie często idą na łatwiznę. Kupując kakao rozpuszczalne nie muszą zagotowywać. Do tego jest słodsze. Ja kiedyś też kupiłam, skusiłam się myśląc, że sobie ułatwię i okazało się, że synek nie chciał go pić. A z normalnym nie ma problemu!
            Ja równeiż wolę zwykłe kakao takie które trzeba zagotować. Takie rozpuszczalne kiedyś u kogoś piłam i było straszne. Nie potrafiłam wypić jednego kupka gdzie takiego gotowanego mogę wypić 3-4 dziennie.
            Córka również pije takie gotowane, gotuje je rano i mała pije kiedy ma ochotę bo ona lubi zimne

            Skomentuj


              #66
              Odp: Mleko krowie

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Ja równeiż wolę zwykłe kakao takie które trzeba zagotować. Takie rozpuszczalne kiedyś u kogoś piłam i było straszne. Nie potrafiłam wypić jednego kupka gdzie takiego gotowanego mogę wypić 3-4 dziennie.
              Córka również pije takie gotowane, gotuje je rano i mała pije kiedy ma ochotę bo ona lubi zimne
              Tak, to rozpuszczalne kakao to dosłownie sama chemia. Ja nie odważyłabym się go podać dzieciom. Wolę tradycyjne


              Skomentuj


                #67
                Odp: Mleko krowie

                Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                Tak, to rozpuszczalne kakao to dosłownie sama chemia. Ja nie odważyłabym się go podać dzieciom. Wolę tradycyjne
                Nie dość że chemia to jeszcze sam cukier, Ciekawe ile w tym kakao jest naprawdę kakao.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Mleko krowie

                  Ja sama zdecydowanie bardziej lubię takie kakao gotowane na mleku, więc dziecku też takie gotuję. Te instant to kakao nie widziały chyba na oczy.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Mleko krowie

                    Córka jest w wieku 5 lat i niestety nie lubi pic mleka krowiego, pewnie dlatego że prawie do tego czasu piła mleko modyfikowane lubi natomiast inne przetwory mleczne typu serki, jogurty, kaszki i nawet ostatnio polubiła kluseczki na mleku co uważam za sukces

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Mleko krowie

                      Mój synek nie lubi nic pić na mleku krowim,jedynie gdzie je stosuję to w nalesnikach,jakimś cieście. Do samodzielnego picia używamy juz mleko roślinne i to o wiele bardziej mu smakuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Mleko krowie

                        Ja zaczęłam podawać chłopcom mleko krowie, gdy skończyli mniej więcej rok i 2 miesiące. Bardzo dobrze je tolerowali, a smak polubili od razu


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Mleko krowie

                          Córeczka ma 11 miesięcy. Mleko krowie planuję wprowadzić po roczku, ale zdarza się, że dodam jako składnik potrawy np. pół szklanki do ciasta na placuszki. Generalnie jednak próbuję zastępować roślinnym.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Mleko krowie

                            Mleko krowie zaczęliśmy podawać synkowi jak skończył roczek. Początkowo stopniowo jako dodatek do potraw a później do picia

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Mleko krowie

                              A co z mlekiem kozim? Jak zachęcić dziecko do picia go?

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Mleko krowie

                                Mleko kozie to chyba najbezpieczniejszy dla malucha napój tego typu, bo nie powoduje alergii ani nietolerancji pokarmowych. Ale nie każdemu czy to dziecku czy dorosłemu pasuje jego smak. Można je na początku łączyć z jakimiś innymi produktami mlecznymi albo faktycznie dodawać do placuszków czy koktajli owocowo-warzywnych. Po jakimś czasie może dziecko polubi ten smak i będzie można podawać mleko kozie zamiast krowiego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X