Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

    Cześć.

    Jestem przy wyborze spacerówki a mianowicie zastanawiam się nad Baby design Walker a Coto Baby Blues. Czy któraś była ich użytkownikiem i który jak się sprawuje?



  •    
       

    #2
    Odp: Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

    nie byłam i nie jestem użytkowniczką żadnego z nich, ale baby designe walker brałam kiedyś pod uwagę gdy sama wybierałam spacerówkę. Ten drugi widzę ma podobne parametry więc powiem Ci tylko, że to są dość ciężkie wózki jak na spacerówki póki masz małe dziecko to mniej przeszkadza, ale jak przyjdzie Ci go używać do ponad dwóch lat to........może zacząć przeszkadzać.







    Skomentuj


      #3
      Odp: Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

      Tzn córka juz ma 2 lata Używałam dotychczas spacerówki z wózka 3 w 1 ale jest dość ciężka. Chociaż bardzo stabilna. Mieszkam na południu i tu jak zawieje to musi to być stabilny wózek i nie typu parasolka raczej. Właśnie moja siostra ma coto baby blues i jest naprawdę fajny ale chciałam jeszcze zasięgnąć zdania na temat baby design.



      Skomentuj


        #4
        Odp: Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

        ale parasolki są różne mają różne wagi i prócz tego, że mają dwie rączki (choć są już i takie które mają kontrukcję parasolki a całą rączkę) nie różnią się od wózków które wybrałaś długo nim nie pojeździsz w parasolce starsze dziecko jakoś się lepiej "prezentuje" (taki żarcik oczywiście :P ) u mnie też nieraz wieje od zawsze mam parasolki i są stabilne - kwestia wybrania
        Parasolki są różne: jedne nie mają rozkładanego oparcia, regulowanego podnóżka, a inne mają. Są niższe i starsze dziecko może samo sobie do niego wygodnie wejść czy wyjść. składają się do małych rozmiarów - fajna sprawa jak ma się auto i lepiej podbijają z takim sporym dzieckiem, a te to są trochę mniejsze i lżejsze wózki niż wielofunkcyjne. Oczywiście jak kupisz to pewnie będziesz zadowolona ale w zestawieniu z innymi nie powalają







        Skomentuj


          #5
          Odp: Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

          Nie miałam żadnego z tych wózków. Najlepiej sprawdzić opinię w internecie, albo u znajomych, jeśli ktoś miał taki model.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Baby design Walker czy Coto Baby Blues?

            Ja akurat również rozglądam się za spacerówką i przeglądam różne fora i czytam opinię innych mam użytkowniczek.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X