Wr   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 30-10-2019, 14:47
wagze wagze jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
wagze.polki.pl

Domylnie Przejcie na swoje, a pocztki.

Zawsze marzyam o tym, by rozpocz swj wasny biznes, zawsze jednak troch z tym zwlekaam. Teraz jednak czuj, e to jest ten moment i chciabym sprbowa. Mam pytanie do osb, ktre maj za sob ju budowanie strony. Zlecalicie to komu, czy skorzystalicie np z rnych szablonw?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2019, 21:58
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
remza.polki.pl

Domylnie Odp: Przejcie na swoje, a pocztki.

Pocztkowo mylaam wanie nad stron z szablonu, ale szybko przeczytaam o minusach tego rozwizania i wyszo na tym, e jednak zgosiam si do profesjonalistw, aby zrobili mi adny projekt.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2019, 10:58
wagze wagze jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
wagze.polki.pl

Pamitasz jeszcze jaka firma robia dla Ciebie t stron? Aktualnie nie mam namiaru na adn sprawdzon firm, wic chtnie sprawdz kad opcj.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-2019, 15:43
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
remza.polki.pl

Pamitam, bo nie byo to wcale tak dawno. Stron internetow wykonaa dla mnie firma https://influencja.pl/ - przez cay okres tworzenia strony by z nimi bezproblemowy kontakt i nie mieli adnych problemw, jak prosiem o zmiany w projekcie.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-11-2019, 12:14
Hakijak Hakijak jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
Hakijak.polki.pl

Masz dobry pomys i w przyszoci moesz wyj na tym zdecydowanie lepiej ni na pracy na etacie. Ja obecnie zdobywam wiedz na temat jak zarobi na facebooku i chce rozkrci swj biznes online.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2019, 08:03
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
bobik2323.polki.pl

Moim zdaniem, zanim przejdzie si na wasn dziaalno, warto zrobi sobie tak zwan poduszk finansow. Moe warto byoby wyjecha na kilka miesicy do pracy za granic? Nie musicie si obawia takiego wyjazdu, pomoe Wam w tym na przykad Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, z ktrej ofert moecie zapozna si na stronie https://polandworkforce.com/. Polecam
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2020, 02:22
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: Przejście na swoje, a początki.

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:22.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.