Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
    Podasz przepis? Brzmi to pysznie i sama bym je przygotowała.
    oczywiście
    25dag ugotowanych ziemniaków
    25 dag ugotowanych brokułów
    15 dag sera żółtego startego
    sól pieprz
    jajo ,mąka ,bułka tarta
    Ugotowane i utłuczone ziemniaki i brokuły wymięszać z startym serem Obtoczyć w mące jajku i bułce tartej Smażyć na oleju
    Ale ja zamiast brokułów następnym razem dodam szpinaku a ja do swojej wersji jeszcze użyłam przyprawy do ziemniaków i ziemniaków i sera to miałam na oko Więc proporcje to tak wg uznania
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      U nas dzisiaj był indyk w sosie śmietanowym z mizerią i pieczonymi ziemniaczkami

      Ziemniaki kroję w grube plastry i wrzucam do gotowania aż zaczną robić się miękkie na ok 10 minut. Następnie wstawiam je do piekarnika i posypuję przyprawą do ziemniaków żeby miały lepszy smak.

      Do mizerii używam śmietany Zott 18% i mieszanki ziół. Oprócz ogórka wkrajam do niej pomidorki cherry i rzodkiewkę.

      Indyka kroję w kostkę i smażę na oleju ok 15 minut. Następnie mieszam szklankę śmietany Zott 12% z ziolami prowansalskimi i dodaję to na patelnnię. Mieszam i zostawiam jeszcze na ok 5 minut. I wszystko gotowe

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        U mnie dziś makaron z tuńczykiem i kaparami

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          U nas dziś zupa szczawiowa z ziemniaczkami i jajkiem. Mamy już swój szczaw więc zupa będzie pyszna i tak wiosenna

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            U nas dziś zupa szczawiowa z ziemniaczkami i jajkiem. Mamy już swój szczaw więc zupa będzie pyszna i tak wiosenna
            bardzo lubię szczawiową Musze sprawdzić czy i u nas już jest Ale dziś też u nas zupa tylko pieczarkowa z makaronem

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              My właśnie dziś byłyśmy na łące z córcią po szczaw (ale nie ma go jakoś mega dużo) i na obiad szczawiówka z jajeczkiem uwielbiam tą zupę

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                A ja dzisiaj bede robila moje ulubione spaghetti.. Carbonara! Na boczku, smietance, jajku mmmm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Schab w śmietanie, frytki i ogórki konserwowe. Mam remont a to jest chwila pracy taki obiad
                  Raje Podatkowe – Rejestracja firmy Offshore

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Ja miałam dziś na obiad spaghetti pełnoziarniste, cukinię i ricottę. Staram się ostatnio przygotowywać zdrowe obiadki.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      U mnie dzisiaj na obiad makaron (kolorowy) z sosem serowym z zielonym groszkiem i pokrojoną w kawałki parówką. Danie bardzo szybkie i bardzo smaczne. Pochwalę się, że po raz pierwszy sos serowy robiłam sama i jest o wiele lepszy niż z paczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        U nas dziś na obiad kurczak z ziemniakami i sałatą. Sałata wprawdzie jeszcze ze sklepu ale już nie jest taka sztuczna jak jeszcze miesiąc temu

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          U mnie dzisiaj zupka pomidorowa. Taki lekki obiadek. Za to plany na kolacje mam większe: pizza! To będzie taka niespodzianka dla męża, który dzisiaj późno wróci.

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Ja dzisiaj zrobiłam knedle z farszem mięsnym. Podam je polane tłuszczykiem i z podsmażoną celbulką (mąż tak lubi najbardziej, a ja lubię jak jemu smakuje)!

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              U mnie dziś kasza kuskus i gulasz z żołądków a do tego ogóreczki ze słoika

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ja mam odpoczynek od gotowania!!! Mąż wyjechał na trzy dni na szkolenie, syn u babci, więc nie chce mi się gotować dla samej siebie, bo córeczka jeszcze obiadków normalnych nie jada.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X