Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "robimy Miny"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "robimy Miny"

    witam,
    minął już prawie m-c od ogłoszenia wyników, nagroda jeszcze nie dotarła - nie wiem czy tylko do mnie czy do reszty nagrodzonych też więc tu się chciałam o to zapytać. ew może Redakcja pomoże - wszak mogę czekać i mi się nie pali, ale w związku z wyjazdami wakacyjnymi i to na dłuższy czas mogę nie odebrać i zostanie zwrócona do nadawcy a tego bym nie chciała
    Czy Redakcja może coś pomóc w tej sprawie?
    Pozdrawiam







  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "robimy Miny"

    Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
    witam,
    minął już prawie m-c od ogłoszenia wyników, nagroda jeszcze nie dotarła - nie wiem czy tylko do mnie czy do reszty nagrodzonych też więc tu się chciałam o to zapytać. ew może Redakcja pomoże - wszak mogę czekać i mi się nie pali, ale w związku z wyjazdami wakacyjnymi i to na dłuższy czas mogę nie odebrać i zostanie zwrócona do nadawcy a tego bym nie chciała
    Czy Redakcja może coś pomóc w tej sprawie?
    Pozdrawiam
    Spokojnie w regulaminie jest napisane,że nagrody zostaną rozesłanie w terminie 28 dni od zakończenia konkursu Więc trochę więcej cierpliwości Gratuluję w ogóle.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "robimy Miny"

      no ja jestem cierpliwa i czekam, ale mam ograniczony już czas tego czekania bo niebawem wyjeżdżamy nie chcę żeby przepadło

      edit. dziś mija 28 dzień od daty zakończenia
      Last edited by GEMELLI_3; 05-07-2013, 09:06.







      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "robimy Miny"

        Czekaliśmy do ostatniego (14 dnia od daty ogłoszenia wyników) na podanie danych przez laureatów, gdyż do wszystkich laureatów wysyłka musi od nas wyjść jednocześnie.
        Stąd tak długi okres oczekiwania na nagrody.
        My przekazaliśmy już nagrody do działu zajmującego się wysyłką. Dziś dostałyśmy informację, że nagrody wysłane będą 10.07 priorytetem.

        Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Prosimy, w miarę możliwości, szybkie nadsyłanie danych po wygraniu konkursu.
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "robimy Miny"

          Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
          Czekaliśmy do ostatniego (14 dnia od daty ogłoszenia wyników) na podanie danych przez laureatów, gdyż do wszystkich laureatów wysyłka musi od nas wyjść jednocześnie.
          Stąd tak długi okres oczekiwania na nagrody.
          My przekazaliśmy już nagrody do działu zajmującego się wysyłką. Dziś dostałyśmy informację, że nagrody wysłane będą 10.07 priorytetem.

          Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Prosimy, w miarę możliwości, szybkie nadsyłanie danych po wygraniu konkursu.
          dziekuję za informacje możliwe, że zdąży dojść do mojego wyjazdu







          Skomentuj

                 
          Working...
          X