Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tu trafiają wątki z konkursami, które się zakończyły - nadal możecie je przeglądać :)

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-07-2013, 19:30
GEMELLI_3's Avatar
GEMELLI_3 GEMELLI_3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
GEMELLI_3.polki.pl

Domyślnie Konkurs "robimy Miny"

witam,
minął już prawie m-c od ogłoszenia wyników, nagroda jeszcze nie dotarła - nie wiem czy tylko do mnie czy do reszty nagrodzonych też więc tu się chciałam o to zapytać. ew może Redakcja pomoże - wszak mogę czekać i mi się nie pali, ale w związku z wyjazdami wakacyjnymi i to na dłuższy czas mogę nie odebrać i zostanie zwrócona do nadawcy a tego bym nie chciała
Czy Redakcja może coś pomóc w tej sprawie?
Pozdrawiam

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-2013, 23:02
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Domyślnie Odp: Konkurs "robimy Miny"

Cytat:
Napisał fasOla08 Zobacz post
witam,
minął już prawie m-c od ogłoszenia wyników, nagroda jeszcze nie dotarła - nie wiem czy tylko do mnie czy do reszty nagrodzonych też więc tu się chciałam o to zapytać. ew może Redakcja pomoże - wszak mogę czekać i mi się nie pali, ale w związku z wyjazdami wakacyjnymi i to na dłuższy czas mogę nie odebrać i zostanie zwrócona do nadawcy a tego bym nie chciała
Czy Redakcja może coś pomóc w tej sprawie?
Pozdrawiam
Spokojnie w regulaminie jest napisane,że nagrody zostaną rozesłanie w terminie 28 dni od zakończenia konkursu Więc trochę więcej cierpliwości Gratuluję w ogóle.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-07-2013, 08:02
GEMELLI_3's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
GEMELLI_3.polki.pl

no ja jestem cierpliwa i czekam, ale mam ograniczony już czas tego czekania bo niebawem wyjeżdżamy nie chcę żeby przepadło

edit. dziś mija 28 dzień od daty zakończenia

Ostatnio edytowane przez GEMELLI_3 : 05-07-2013 o 08:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-07-2013, 12:34
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa

Czekaliśmy do ostatniego (14 dnia od daty ogłoszenia wyników) na podanie danych przez laureatów, gdyż do wszystkich laureatów wysyłka musi od nas wyjść jednocześnie.
Stąd tak długi okres oczekiwania na nagrody.
My przekazaliśmy już nagrody do działu zajmującego się wysyłką. Dziś dostałyśmy informację, że nagrody wysłane będą 10.07 priorytetem.

Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Prosimy, w miarę możliwości, szybkie nadsyłanie danych po wygraniu konkursu.
Nieprzeczytane 05-07-2013, 18:05
GEMELLI_3's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
GEMELLI_3.polki.pl

Cytat:
Napisał Redakcja_mamacafe Zobacz post
Czekaliśmy do ostatniego (14 dnia od daty ogłoszenia wyników) na podanie danych przez laureatów, gdyż do wszystkich laureatów wysyłka musi od nas wyjść jednocześnie.
Stąd tak długi okres oczekiwania na nagrody.
My przekazaliśmy już nagrody do działu zajmującego się wysyłką. Dziś dostałyśmy informację, że nagrody wysłane będą 10.07 priorytetem.

Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Prosimy, w miarę możliwości, szybkie nadsyłanie danych po wygraniu konkursu.
dziekuję za informacje możliwe, że zdąży dojść do mojego wyjazdu

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania