Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoła rodzenia Szczecin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkoła rodzenia Szczecin

    Co myślicie o szkole rodzenia czy jest ona przydatna podczas porodu i później w opiece nad maluszkiem??
    Podzielcie się swoimi doświadczeniami ze Szczecińskich szkół rodzenia.

    Ja uważam, że szkoła rodzenia to naprawdę fajna sprawa ale moim zdaniem trzeba wybierać szkoły, które mają ekspertów oraz prowadzą zajęcia w małych grupach.
    Ja chodziłam do 2 szkół :
    1 darmowa szkoła na kadłubka ale tam byłam tylko na 2 zajęciach bo przeraziło mnie to, że było tam ponad 25 osób a więc zajęcia raczej jak wykłady i przynajmniej ja byłam skrepowana i bałam się o cokolwiek zapytać.
    2 szkoła to Szkoła Rodzenia w Szkoła Rodzenia w Centrum Edukacji Okołoporodowej http://www.szkolarodzenia-ceo.pl
    Ta szkoła to chyba więcej niż szkoła rodzenia przemiła atmosfera małe kameralne grupy max 4 pary zajęcia z super sympatycznymi a przede wszystkimi fachowymi osobami w tym z edukatorką okołoporodową, doulą położną i panią od laktacji.
    Tam zadawałam wiele pytań i to wiecie takich nawet najbardziej intymnych i wstydliwych bo sprzyjała temu atmosfera. Bardzo fajne w tej szkole jest to że po porodzie również jest jedno spotkanie i powiem wam, że chyba jak dla mnie okazało się ono najważniejsze.
    Ogólnie szkoła rodzenia pomogła mi w opanowaniu strachu przed porodem no i w zdobyciu podstawowej wiedzy o pielęgnacji maluszka.
       
Working...
X