Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawiercie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zawiercie?

    Klika ktoś z Zawiercia?
  •    
       

    #2
    Odp: Zawiercie?

    TAAAAKK!!!!
    Nareszcie ktoś z Zawiercia skąd dokładnie jesteś, bo my mieszkamy w Karlinie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zawiercie?

      Cześć Misia! Ja mieszkam w centrum. Czytałam na jakimś wątku Twoją wypowiedź i zastanawiam się jaka jest Twoja opinia o lekarzach w naszym mieście? Kogo możesz polecić a kogo nie? Tak z własnych doświadczeń. A w Karlinie miałam kiedyś koleżankę ale to było dawno temu...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zawiercie?

        Pediatra - J. Borowiecka. Bardzo sympatyczna kobieta i zawsze jak mam jakieś pytania to mi doradzi. W innym wątku wspominałam o doktor Jaros - pani neurolog. Ale złe doświadczenia mam z lekarką, która jest właścicielką Jurajskiego Centrum koło Brodzika, gdzie chodzę na rehabilitację . Nie pamiętam jak ona się nazywa. Ale na szczęście ona tylko raz badała Natkę i już jej nie spotykamy
        A Ty zawsze mieszkałaś w centrum? Bo mój mąż mieszkał na 3-go Maja, więc może się znacie?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zawiercie?

          No to mamy do czynienia z tymi samymi lekarkami -uwielbiamy dr Borowiecką, bo to też nasz pediatra, do dr Jaros też chodziłyśmy i ok. A w Jurajskim badała nas Bożkowa i Dubikowa i obie są nawiedzone, ta druga szczególnie wymyśla takie niestworzone rzeczy, że nie warto jej słuchać. Na szczęście już nie mamy z nią do czynienia.
          A mieszkam w centrum od 4 lat wcześniej mieszkałam na Żabkach, chociaż Zawiercie to mała wioska, więc z widzenia mogę znać Twojego męża

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zawiercie?

            No właśnie - Bożkowa. Rany co za babsztyl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zawiercie?

              hejo!

              Ja tez klikam z Z-cia. Co do lekarzy to my akurat chodzimy do Euromedu na Żabkach, bo mamy blisko tam jest pediatra pani Buła, spoko lekarka ale tez fajna dla dzieci jest dr Ewa Rudawska, polecam obydwie!
              a gdzie się spacerkujecie? moze sie spotkamy z wozami? Pozdrawiam


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zawiercie?

                Hej! Moją Niunie to do wózka już ciężko wsadzić, więc jak już idziemy to gdzieś blisko domu albo jeździmy autem gdzieś za miasto Ale może kiedyś się spotkamy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zawiercie?

                  Cześć

                  Karolafab widzę, że też masz Natalkę

                  Ja też jestem jak najbardziej za spacerkowaniem. Mogę podjechać z Karlina autkiem wszędzie Powiedzcie tylko słowo i jestem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zawiercie?

                    No to może po niedzieli jakoś sie zgadamy. a Wy laski na urlopach wychowawczych czy jak? ja narazie nie pracuję ale zaczynam szukac pracę :-)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zawiercie?

                      Ja jestem na urlopie, teraz mi się macierzyński skończył.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zawiercie?

                        A ja na wychowawczym siedzę sobie, ale już mam trochę dosyć. Do pracy dopiero wrócę jak mała do przedszkola pójdzie a to dopiero za rok

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zawiercie?

                          Szkoda ze w Z-ciu nie ma klubu dla mamusiek, w Gliwicach słyszałam ze jest coś takiego i jest fajnie. teraz jak jest lipna pogoda to się niestety w domku więcej siedzi a tak można by się spotkać. Chyba że się w południe na spacerek umówimy? podaję moje GG jakby któraś miała pomysł to ja chętnie sie po parku pospacerkuję z Wami i z moją Natalką, ona juz coraz bardziej ciągnie do dzieciaczków :-) Moje GG: 3609119

                          Pozdrówki i miłej nocki!


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zawiercie?

                            hej dziewczyny może będziecie zainteresowane
                            zapraszam tez na inne moje aukcje wystawiłam kilka rzeczy
                            http://www.allegro.pl/item897726592_...olenizant.html

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zawiercie?

                              W sumie nie z Zawiercia tylko z Podzamcza jesteśmy Może ktoś jest też ??

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X