Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej.

    ankasos gratulacje

    ja w poniedzialek mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie. Po cichu zaczynam liczyc na core.Ot taka odmiana by mi sie przydala przy tej kawalerii.

    po za tym.. Oskar od wrzesnia do 1 klasy idzie .Jako jeden z niewielu z rocznika sie nadaje bez zadnego ale.. duma mnie rozpiera bo to takie szatanskie dziecie jest .. podejrzewalam ze i problem z nauką bedzie.
    Filip niedawno skonczyl 10 lat.. i zaczyna mnie mrozic. Uwaza sie za prawie pelnoletniego. z dyscypliną problemów niema.. ale rządzenie zaczyna mu sie podobac.

    ja sobie rosne. w porownaniu do poprzednich ciaz, wagowo nie szaleje. I chwala za to ale brzuch mam pokazny. Chociaz prawie nie urosl od miesiąca ( wersja tescia i Ł siostry ). Obecnie jestesmy na etapie "remontu" z werandy robimy kuchnie, z kuchni salon, bo z salony zrobilismy 2 pokoje- dla Oskara i dla nas zeby choc troche poczuc intymnosci a nie wiecznie przy otwartych drzwiach
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kala ja też nadal w szoku hehehhe a co będzie tego jeszcze nie wiemy, za wcześnie jeszcze
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ania gratki!!!!
        Renatka czekamy na info ale najwazniejsze ze zdrowe
        Dziewczyny wszystkie dzieci sliczne
        Skoczku domek piękny!







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          O jaaaaaaaaaa ale wieści!!!!

          Renatka już nie wiem czy gratulowałam czy nie w każdym razie gratulacje wielkie i tobie Aniu również!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieplanowane są najcudowniejsze na świecie (moja Lena ) !!!

          Skoczek tak sobie oglądam wasze świetne mieszkanko i cudne kolorki macie Może coś odgapię jeśli pozwolisz My robimy teraz remont korytarzy i klatki schodowej, kurzu tonę bo i gipsowanie i cyklinowanie parkietów i wymiana wszystkich drzwi....... ale powoli do przodu.

          Julia też idzie do szkoły, my Aniu też prezenty naukowe zgarniamy mapę świata na urodziny, globus mamy taki sam no i plecak do szkoły

          Ja sobie pracuję, w sierpniu kończy mi się umowa, ale mam nadzieję, że dostanę kolejną

          Pochwalcie się gdzie planujecie wakacje???

          Pozdrowienia dla was wszystkich dziewczyny!




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Mapę świata czu czu też mamy
            ja wakacji nie planuje i się tak zastanawiam jak potem ludzie z trójką dzieci malych jadą na wakacje
            spędzimy je w ogrodzie lub nad jeziorkiem
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              wyprawkę do szkoly (plecak i cała zawartość) LEna dostanie z pracy męża fajnie to nad odejdzie z wydatków jakie by to nie bylo to na pierwszy rok na bank starczy a potem na dalsze lata stawiam na plecaki Herlitz

              jeszcze tylko biurko no i remont jednego pokoju nas czeka żeby owiększyć i ocieplić igora pokój
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej

                My wakacje najpewniej w domu, moze troche u tesciow i na 3 dni do Torunia.chociaz niewiem jak sie bede czula, bo jesli tak jak teraz to ja sie z domu nie ruszam. bede cale lato spac.
                dodatkow musimy zrobic mi nową kuchnie. Werande przekwalifikowalismy na czesc mieszkalną wiec skoro sie zaczelo to i skonczyc trzeba.
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej dziewczyny, dzieciaczki sliczne,gratulacje dla Renatki i anisos zdrówka babeczki życze.
                  U nas ok, właśnie zaliczyliśmy ospe, najpierw Emilka a po 2 tygodniach Izulka.
                  Gorączkowały p 5 dni ale dałyśmy rade to wytwrać.
                  Pozdrawiam was serdecznie, papapa.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No tłumy u nas jak zwykle

                    Aniu a ty pracujesz? Izunia idzie do 1 klasy?

                    My wczoraj byłyśmy z pannami w zoo, dzisiaj mamy Dzień Rodziny w przedszkolu, do tego ciągle remont, dziś montują nam drzwi Także bałagan wszędzie ale został nam już "tylko" parkiet i malowanie

                    Wszystkiego najlepszego mamusie z okazji naszego dzisiejszego święta




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej, hej!

                      Kasiu, to teraz ja czekam na fotki po remoncie. Już lekkie odświeżenie ścian poprawia humor. Moi teściowie będą w czerwcu remontować te dwa pokoje po nas i też jestem ciekawa co wymyślą.

                      U nas wszystko ok. Odpukać, dziewczynki zdrowe. Na początku miesiąca nas pokolei rozłożyło, zaczęło się od męża, który robi w przeciągach, a nie doleczył się, potem od razu Marta i ja, na końcu Edytka. Obyło się bez wizyt u lekarzy, domowe sposoby i szafka pełna leków dała radę

                      Edytka idzie do pierwszej klasy i nie może się tego doczekać, ja jedynie martwię się, co ona będzie przez wakacje w domu robić, bo coś od miesiąca pokochała zerówkę i bardzo chętnie chodzi. W licpu, po 10-tym jedziemy do Dobrej na dwa tygodnie, a potem siedzimy już w domu, może w sierpniu poślę ją na dyżur do zerówki, żeby się nie zanudziła.
                      A propos Edytki - dzisiaj ma urodziny - 6-te!!! Kiedy, ja się pytam, ona tak urosła?! Marta ma 13 miesięcy, rośnie jak na drożdżach i musiałabym zrobić przegląd jej ciuchów, bo wyrosła. Najgorsze jest to, że jak jednej uporządkuję szafkę, tak trzeba drugiej od nowa przeglądać.

                      Marta głównie dostała kasę, kilka zabawek eukacyjnych, grających, bo takie hałaśliwe rzeczy lubi i łańcuszek srebrny z aniołkiem- stróżem
                      Edytce poskładaliśmy się z teściami i dziadkami i kupiliśmy jej nowy rower 20", już nie taki dziewczęcy, tylko biało zielony. Będzie jeszcze jeździć na 4 kółkach, bo w starym rowerze nie umiała sobie zahamować na ręcznych hamulcach i mieliśmy strach ją uczyć na dwóch kółkach. Mam nadzieję, że prezent jej się spodoba. Dokupiłam jej jeszcze fajną malowankę z Biedry - Dziewczyny rysują, a w Lidlu trójpak koszulek, bo na nią akurat ciuchów mam mało.
                      W sobotę odprawiamy jej urodziny, robimy grilla, jeśli pogoda dopisze. A do południa idziemy na festyn rodzinny organizowany przez przedszkole, można wtedy zwiedzić szkołę, bo jest dzień otwarty.

                      Ostatnio miałam problem, bo zastanawialiśmy się z mężem nad moim pójściem do pracy, bo krucho z kasą przy tym kredycie. Rozmyślaliśmy, przespaliśmy się i uznaliśmy, że na razie jeszcze poczekamy, aż Marta trochę podrośnie, bo babcia boi się dziecko karmić sztućcami, a dziadek nie umie zmieniać pampersów Trochę przeraża mnie myśl pogodzenia obowiązków domowych z pracą, ale z drugiej strony Marta daje mi popalić - potrafi przyjść do kuchni (a! bo ona już chwiejnie chodząca jest!), uczepić się mojej nogi i tak stać nawet 10 minut, bylebym tylko zwróciła na nią w końcu uwagę i się nią zajęła. Więc kiedy w końcu ona śpi ja rzucam się w wir obowiązków - teraz też powinnam lecieć do żelazka, bo nie wyrobię się, dobrze, że obiad mam z wczoraj.

                      Wstawiam Wam jeszcze fotki. Edytki pokój po lekkim liftingu i nasza rodzinka
                      Attached Files
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Na roczek zamiast zabawki zorganizowaliśmy sesję rodzinną
                        Attached Files
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Madziu piękna sesja!!!!!!!!! Zazdroszczę... Też mam ochotę na taką ale zawsze kasy mi szkoda, bo aparat w domu leży ale nie ma kto zrobić właśnie takich fajnych całej naszej czwórki... Koniecznie Madziu na ścianę Ja obmyślam naszą fotogalerię w korytarzu na jednej ścianie

                          Pokoik Edyty bardzo ładny, i te koty ... Super.

                          My teraz mamy sezon chorobowy, jakiś wirus najpierw Julia, teraz Lena.

                          Odezwijcie się dziewczyny!!!!!!!!!!




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Renata, przypomnij mi na kiedy TY masz termin i co nosisz pod serduszkiem
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                termin mam na wrzesien a nosze bobasa, sztuk 1 plec nieznana. Jeszcze.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X