Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tradycje ślubne i weselne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Tradycje ślubne i weselne

    Moje wesele było inne niż wszystkie. Wszyscy goście byli pijani.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Tradycje ślubne i weselne

      wczoraj mi pykła 4 rocznica ślubu

      Skomentuj


        #18
        Odp: Tradycje ślubne i weselne

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        wczoraj mi pykła 4 rocznica ślubu
        Najlepszego !!!! Życzę jeszcze kilkadziesiąt takich rocznic pełnych miłości...



        Skomentuj


          #19
          Odp: Tradycje ślubne i weselne

          hi :* dziekuje!!!!!!!!!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Tradycje ślubne i weselne

            Ja jestem na miesiąc przed ślubem, ale już wiem, które tradycje będą u nas zachowane. Na pewno będzie błogosławieństwo w moim domu rodzinnym, będą oczepiny, będzie rozpoczęcie przez nas krojenie tortu weselnego, będzie toast z tłuczeniem kieliszków, będę mieć coś nowego, starego, pożyczonego i niebieskiego, ale to akurat przypadek ;P Z takich rzeczy, które na stałe zagościły w ślubno-weselnych zwyczajach, a u nas ich zabraknie, to tłuczenie szkła na dzień przed ślubem oraz podziękowania dla rodziców podczas wesela.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Tradycje ślubne i weselne

              U mnie ślub i cała oprawa była bardzo tradycyjna tak, jak chciałam. Jedynym odstępstwem było zatrudnienie DJ-a na wesele zamiast tradycyjnej orkiestry. I powiem, że nie żałuję, bardzo fajnie poprowadził imprezę, był bardzo otwarty na wszelkie propozycje, nie trzymał się sztywno swojego programu. Repertuar tez dobraliśmy wspólnie, goście byli zadowoleni i bawili się wybornie
              Jeśli ktoś jest z zachodniopomorskiego, to polecam DJ Pirat - polnischer DJ Berlin.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Tradycje ślubne i weselne

                U mnie siostra się przygotowuje do tego dnia a ja sobie wszystko przypominam ma już nie mal wszystko przygotowane, jeszcze tylko drobne wykończenia i można zacząć imprezę szukamy tylko jakieś ładne życzenia które można wygrawerować na pamiątkowej statuetce 3D z Crystal City.
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Tradycje ślubne i weselne

                  U nas też był DJ. I było naprawdę fajnie. Wcześniej ustaliliśmy listę przebojów, głównie hity lat 80. i 90.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Tradycje ślubne i weselne

                    Napisane przez bla_nka Pokaż wiadomość
                    U nas też był DJ. I było naprawdę fajnie. Wcześniej ustaliliśmy listę przebojów, głównie hity lat 80. i 90.
                    Dobrze jak wcześniej ustalone są utwory jakie ma puszczać dj, bo kiedyś byłam na weselu i każdy chciał coś innego, a dj połowy piosenek nie miał.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Tradycje ślubne i weselne

                      Teraz to nie jest problem z piosenkami , bo wystarczy podpiąć telefon pod sprzęt Dj i można puścić piosenkę, czy nawet z internetu byłam na weselu z DJ i polecam,-konkretny Dj , fajnie grał, takie przeboje puszczał, że nawet mało kto chodził do niego z prośbą o specjalną piosenkę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Tradycje ślubne i weselne

                        U nas grał zespół i każdy chwalił Później nawet ktoś z rodziny też zamówili tych samych "grajków" Bawili ludzi fajne zabawy wymyślali

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Tradycje ślubne i weselne

                          My mieliśmy skromne bardziej wesele ale przyjęcie. Była orkiestra , była kamera ale było jedynie 40 osób na weselu czyli najbliższa rodzina ! I do tej pory się cieszymy, że zrobiliśmy takie małe skromne przyjęcie, a nie bibe na 150 czy 200 osób

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Tradycje ślubne i weselne

                            Już takie wielkie wesela wychodzą z mody. Byłam ostatnio na kilku weselach i najwiesze to było jakieś 100 osób. A tak to średnio 70 osób, w tym dużo znajomych i przyjaciół.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Tradycje ślubne i weselne

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              Już takie wielkie wesela wychodzą z mody. Byłam ostatnio na kilku weselach i najwiesze to było jakieś 100 osób. A tak to średnio 70 osób, w tym dużo znajomych i przyjaciół.
                              Dokładnie, nasze było chyba na 90 osób, sami najbliżsi. Nie byłam jeszcze na takim weselu, gdzie było by może z 200 osób...a nie, przepraszam, byłam raz, w całym życiu, raz na takim weselu ale to byli bardzo bogaci, wpływowi ludzie, nazwisko i te sprawy. To tam wiecie, każdy był

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Tradycje ślubne i weselne

                                Byłam na takim dużym weselu ponad 150 osób było i ścisk niesamowity Nawet spokojnie potańczyć się nie dało Bo wciąż ktoś o kogoś zaczepiał Hałas aż pogadać nie było jak
                                W weselach to jeszcze najlepiej jak są dzieci to się umieją bawić Na jednym to każdy miał ubaw Bo dzieci tak fajnie się bawiły tańczyły Normalnie każdy miał uśmiech na twarzy na widok tych dzieci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X