Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mamusie Lutowe

    Ja jestem mamusią lutową ale z 2007 r i 2012


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mamusie Lutowe

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Ja jestem mamusią lutową ale z 2007 r i 2012
      a to tak planowałaś dzidziusie na luty czy akurat wtedy się udawało ? Fajnie, to moja pierwsza ciąża ale dzieci chciałabym z początku roku miec

      Skomentuj


        #18
        Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

        Witajcie.
        Byłam ostatnio u lekarza i potwierdził że jak na razie wszystko jest w porządku i moje maleństwo według planu ma się pojawić na świecie 11 czerwca.
        Też wybieram się na badania prenatalne gdzieś za 3 tygodnie. Jutro muszę się zapisać na termin.

        Skomentuj


          #19
          Odp: mamusie marcowe

          Ja mam termin na 12.03 - na 6 dni przed moimi urodzinami
          Od ok. 18 tyg. wiem, że będzie chłopak, kręci się też mniej więcej o tego czasu.
          Terz chyba czuje, że o nim pisze, bo wywija fikołki

          Skomentuj


            #20
            Odp: mamusie marcowe

            Widze ze niektóre mamusie juz wiedza co tam w brzuszku siedzi. Ja tez bede dopiero wiedziala 13.11 o ile będzie chcialo pokazac co tam ma miedzy nozkami. A mamusie jest jesien.jakies dolegliwości zwiazane z przeziebieniem albo ogolnie jakies problemy zdrowotne? Ja niestety mam zastoj w.nerkach i antybiotyk musze.brac :-(

            Skomentuj


              #21
              Odp: mamusie marcowe

              A ja wlasciwie tez czuje ze chlopak. Nawet nie bedac w ciazy tak myslalam ze bede miala chlopaka chociaż bardzo chcialam dziewczynke. Teraz mi bez roznicy, oby bylo zdrowe.:-)

              Skomentuj


                #22
                Majowe Mamusie

                Witajcie nie zauważyłam czy jest już taki wątek, wdaje mi sie że nie ma
                W takim razie witajcie czy są jeszcze mamy których termin wypada w maju.
                Ja mam termin na 14 maja

                Pozdrawiam







                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Majowe Mamusie

                  czesc milo Cie poznac!
                  ja mam termin na 21.05 Na razie mam etap wymiotow, mdlosci i slabosci. Jest masakra...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: mamusie marcowe

                    i jak dziewczynki ania-2301 i norunia juz po 13.11 czy wiecie już?
                    a co do chorób to poki co we wrzesniu mialam przeziebienie a teraz omija mnie na szczescie.
                    Poszlam na zwolnienie wiec moze oszczedze sobie zbierania chorob w pracy i w autobusach
                    U mnie teraz mała tez sie strasznie wiertolic zaczyna)ale to takie milusie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mamusie Lutowe

                      Ja już wiem że będę miała chłopaka a jak reszta Mamuś ? Kto jeszcze będzie rodził w lutym?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: mamusie marcowe

                        witam ja spodziewam sie mojego aniołka na 21 marzec poki co sie ndobrze czuję ale muszę leżeć ponieważ s.c sie cos dzieje narazie litera Y i ma mi zalozyc lekarz krążek passara oby wszystko bylo dobrze i dotrzeć do końca pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #27
                          Mamusie kwietniowe 2015 roku łączcie się :-)

                          Witam po raz kolejny, czy są tu mamusie, które mają terminy na kwiecień 2015?
                          Jak sie czujecie..czy Wasze brzuszki są już bardzo widoczne? Czy chodzicie do szkół rodzenia..?
                          Jestem bardzo ciekawa co myślicie ?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: mamusie marcowe

                            No u nas nic pewnego. Lekarz powiedział, że raczej dziewczynka, "ale się pod tym nie podpisze"( Mąż szaleje na myśl o córeczce ). Teraz nasze maleństwo już mocno się wierci Nawet czasem można zauważyć już jak brzuszek się rusza Właśnie skończyłam chorować i teraz czuję się dobrze poza kręgosłupem... matko! Czasem nawet nie jestem w stanie przekręcić się z jednego boku na drugi, bo czuję się jakby mi ktoś pręty wbijał w krzyż... mam nadzieję, że jakoś się to rozwiąże- w tym tygodniu zaczynamy szkołę rodzenia

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamusie kwietniowe 2015 roku łączcie się :-)

                              No i chyba nie ma :-( a byłam ciekawa jak wasze brzuszki i wasze maluszki? Czy czujecie już ruchy..czy urządzacie juz pokoiki?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jesteś w ciąży? Wspaniale!

                                Odkąd Was poznałam..to się zakochałam <3 nie ma dnia, zebym do Was nie zajrzała i czegoś nie napisała :-) uwielbiam Wasze forum..można sie dużo dowiedzieć..porozmawiać ze specjalistami i innymi mamami..polecam je wszystkim mamom i znajomym, które mamami będą. Fajnie, ze wymyśliliście cos takiego :-) Pozdrawiam i życzę jak najwiecej użytkowników!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X