Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telefon?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki telefon?

    Witam wszystkie mamy!
    Chciałabym was zapytać z jakich telefonów korzystacie na co dzień. Muszę na coś się zdecydować. Zależy mi przede wszystkim na smartfonie z dobrym aparatem. Dlaczego smartfonie? Bo chciałabym wrzucać zdjęcia na FB mojego małego smyka od czasu do czasu
    Jak myślicie: lg swift l7 ii czy lg swift l9 - a może jeszcze jakiś inny?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki telefon?

    Wydaje mi się, że L9 ma lepsze parametry. Sprawdź sobie na stronie, ogólnie bardziej mi się podoba

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki telefon?

      też bym brała l9, podobno lepsza są htc, ale wybór należy do ciebie, możesz jeszcze poczytać trochę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki telefon?

        Telefon im ma lepsze parametry tym więcej kosztuje, ale też lepiej funkcjonuje, ja osobiście polecałabym sony z1, albo nokie lumie ale jakiś wyższy model nie 500 czy 600 bo się zawieszają i ludzie mają z nimi problemy. A te dwie firmy możesz posciagac mnóstwo aplikacji, mieć dużo zdjęć a telefon normalnie funkcjonuje.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki telefon?

          Ja miałam już kolejno: Motorolę, Sagema, Nokię i HTC niezmiennie od 4 lat
          Aktualnie posiadam HTC M8, mąż także, wcześniej miałam model starszy.
          Czy jestem zadowolona i polecam? Oczywiście. Nigdy nie miałam z niczym problemu a uwierzcie u mnie telefon jest w ręce 24h na dobę ha ha ha. Mam pierdylion aplikacji w nim, nie to co mój mąż, pusto tam i cicho Ale ja juz taka jestem ha ha ha.
          Ale myślę, że to kwestia gustu, bo znajomy np. kocha Nokię i nigdy żadnego innego telefonu nie kupił, bo on chce Nokię i tylko Nokie będzie zachwalał, obecnie ma którąś z Lumii, nie pamiętam typu.

          Ja Lumii nie miałam nigdy, tylko chwilkę w rękach...no cóż, pewnie jakbym z nią poobcowała dłużej, to może by mi przypadła do gustu, dlatego się nie wypowiem, o Sony tez nie, bo jedyny telefon Sony jaki mieliśmy to mąż, 10 lat temu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki telefon?

            Ja obscnie mam jakiegoś Smasunga dotykowego, jakoś nie specjalnie znam się na telefonach, ale miałam już alcatera patrząc na jego wielkosć to był fajny malutki, skromny ale na te czasy telefon już nie ten, miałam noskie i też mi odpowiadała, no i smasungi teraz mam czasy czas

            Skomentuj


              #7
              Jaki telefon kupić

              Cześć dziewczyny. Z jakich telefonów na co dzień korzystacie? Chciałabym sobie w najbliższym czasie kupić nowy sprzęt dla siebie. Mam obecnie na oku Lg G2 mini:
              http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10005673
              Ale jeszcze spodobał mi się ten Asus:
              http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11705333
              Myślicie,że warto jest dołożyć?
              Do tej pory korzystałam z Samsunga, byłam z niego bardzo zadowolona. Może znowu by kupić sobie coś właśnie tej marki?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki telefon kupić

                Hej, jeżeli wcześniej miałaś Samsunga i yłaś zadowolona to po co zmieniać producenta.. wybierz po prostu jakiś nowszy i lepszy model teraz weszły w przystępny cenach Samsungi Galaxy A3 i A5 http://smartdeal.pl/smartfony/produk...lte-bialy-16gb tutaj możesz poczytać o nich więcej, są dość tanie, ajednocześnie mają niezłe para,etry - proponuje oczywiście a5
                Asus nie równa się z gigantem takim jak Samsung, dlatego jak zmienisz na coś słabszego to możesz być potem niezadowolona...
                Jedyne smartfony, które można postawić na szalce z Samsungiem to Sony Xperia (i wiadomo iphony ) więc porozglądaj się też za jakimiś Sony

                pozdrawiam! daj znać na co się zdecydowalaś

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki telefon?

                  Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                  Ja obscnie mam jakiegoś Smasunga dotykowego, jakoś nie specjalnie znam się na telefonach, ale miałam już alcatera patrząc na jego wielkosć to był fajny malutki, skromny ale na te czasy telefon już nie ten, miałam noskie i też mi odpowiadała, no i smasungi teraz mam czasy czas
                  może i nie czasy takie ale ja z samusnga nie jestem zadowolona i ta klawiatura dotykowa musze się przyzwyczaić ale wole tel starego typu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki telefon?

                    To kwestia przyzwyczajenia,smartfon oferuje Ci zdecydowanie więcej możliwości niż telefony starszego typu w tym dostęp do internetu co moim zdaniem jest w dzisiejszym świecie bardzo istotną sprawą. Warto sprecyzować także budżet jaki posiadasz na ten cel.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki telefon kupić

                      Jak mam oglądać telefony komórkowe to dostaję szału, bo się na tym nie znam i zawsze muszę prosić o pomoc! Teraz ma LG G2 mini i jest super, ale też nie umiałam go wybrać sama. Wstyd.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki telefon?

                        Najlepiej z androidem
                        transportery dla psów

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki telefon?

                          A ja trochę w temacie ale z innej strony. Gdzie najlepiej teraz kupić telefon na kartę? Salon, internet, MediaMarkt i tego typu sklepy?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki telefon?

                            W salonach często telefony na kartę są tańsze, jest dużo promocyjnych. Minusem dużym jest umowa wiążąca na dłuugo długo zazwyczaj. My zwykle kupujemy właśnie w takich miejscach jak MediaMarkt, MediaExpert.... zależy gdzie dany model tańszy upatrzony.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki telefon?

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              W salonach często telefony na kartę są tańsze, jest dużo promocyjnych. Minusem dużym jest umowa wiążąca na dłuugo długo zazwyczaj. My zwykle kupujemy właśnie w takich miejscach jak MediaMarkt, MediaExpert.... zależy gdzie dany model tańszy upatrzony.
                              To kupując w salonie telefon na kartę też podpisuje się umowę? Znalazłam w internecie w dobrej cenie ale jest sprowadzany z zagranicy myślicie że to strach?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X