Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość

    Słoneczo tylko pozazdrościć że masz taką smykałkę do angielskiego, ja tyle tak się uczyłam i ciemnota ze mnie ledwo co pamiętam
    hehe ja tak samo, kursy, dodatkowe lekcje i NIC !!!
    dobrze że mój R. potrafi i mam chodzący słownik

    Napisane przez ewisienka Pokaż wiadomość
    U mnie wielkie zmiany od poniedziałku się zaczną bo idę do pracy. Strasznie to szybko a ja myślałam że dopiero od stycznia ale niestety pod koniec roku jak zwykle kupa roboty- będę księgową kochane.
    Wielkie GRATULACJE ewisienko !!!

    laseczki ja chyba przegiełąm z tą dietą - tak mi łaknienie spadło, że jedno jabłko męczę pół godziny
    no nie chce mi sie jeść, może jade na starych zapasach hehe

    moi Panowie śpią, wstali o 5.30 to odsypiają nockę hehe
    ale w południe pobudka bo mamy pusta lodówkę od kiedy jestem na diecie
    i trzeba czymś ją zapełnić...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Dziewczynki dziękuję za gratulację teraz moje życie całkowicie się zmieni. W pracy będę miała kupę roboty bo kończy się rok i będę musiała czasami zostać po godzinach ale co tam będę pracować od 7-15 i soboty i niedziele wolne a to jest naważniejsze że moja mama zostanie mi z małą. Tesciowie też będą pomagać jak tylko będą mogli. Hihi cała rodzinka zapowiedziała się do pomocy.
      Dzisiaj się znowu wyspałyśmy do 9:30 oj ostatnie moje takie wylegiwanie się bo teraz wstawanie mnie czeka o 5:40.

      sikornik ja też z angielskiego nie jestem za dobra ale na pewno coś bym tam powiedziała. Muszę iść na jakiś kurs ale z księgowości bo teraz będę pracować na stanowisku księgowej
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Witajcie
        Ale mnie dziś dopadł leń, jak nigdy tak mi sie nic nie chce.
        Mały wstał nie dawno zjadł zupkę, a teraz grzecznie się bawi.

        Aniu no też tyle czekałam na walkę dośc że puścili tak poźno to zakończyła się mega szybko ale włeaśnie tego się spodziewałam

        Wisienka no strasznie się cieszę, jakby co to do mnie Weroniczkę tez mozesz przywieź, poradzimy sobie
        [/I]
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          wiecie co dziś pierwszy raz piękę kurczaka na butelce i szczerze mówiąc mam duszę na ramieniu jak to wyjdzie
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Aniu a co to za metoda, bo pierwsze słysze
            jak Ci wyszedł ???

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Sikornik to ten przepis http://www.mojegotowanie.pl/przepisy...zak_na_butelce ale nie polecam kurak wyszedł suchy i bez smaku
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                ja ostatnia i pierwsza hmm

                U nas noc koszmar, wpadła do mnie wczoraj koleżanka i przyniosła Filipkowi biszkopta z czekoladą a ja głupia matka mu dałam kawałeczek mimo że obskubałam go to i tak trochę tej czekolady zostało no i wieczór był z głowy. Jak zaczął wyć o 20 to dopero o 23 przestał, zasnął po godzinie noszenia na rękach i kilku kropelkach bobotica musiał go brzuchol boleć... nie wiem czy to od tej czekolady czy to cholerne dziąsła go bolały bo nie dał sobie dotknąć buźki nie wiem prawie zasnęłam z nim na siedząco w nocy ale jakoś koło 24 zasnął w kojcu a ja w ciuchach na łóżku. Damian dziś z tego wszystkiego zaspał do szkoły i nic się nie nauczył na egzamin bo nie miał jak wczoraj eh...
                Teraz młody grzebie u mamy w torebce już dorwał chusteczki i portfel
                jak zaśnie to wypiję duży kubas kawy bo ciężko mi jak cholerka

                MIłej niedzielki laski!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  możemy razem tę kawkę spić Aniu
                  bo ja pobiłam dziś mój rekord najkrótszego snu - 3 godz.
                  i wyśpie sie dopiero ok.9-tej jak R. wróci z pracy

                  więc parz kawusie kochana

                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    Boże kiedy my się wyśpimy
                    ja już jedną łyknęłam ale z chęcią wypiję drugą ale to już jak się prześpie bo właśnie Filip usnął, Damian wrócił ze szkoły o dziwo udało mu się ściągnąć na egzaminach

                    a jeszcze mi się przypomniało wczoraj w tv mówili o tym browarze co go chcą zlikwidować i byli pod wrażeniem że tyle osób podpisało petycję i stanęło za swoim "ulubionym trunkiem"
                    do usłyszenia
                    Last edited by ania_2288; 13-12-2009, 11:23.
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                      a jeszcze mi się przypomniało wczoraj w tv mówili o tym browarze co go chcą zlikwidować i byli pod wrażeniem że tyle osób podpisało petycję i stanęło za swoim "ulubionym trunkiem"
                      hehehe i bardzo dobrze
                      bo to naprawde za*****iste piwo!
                      zresztą postaraliśmy sie o jego propagandę

                      mój tez padł w łóżeczku SAM więc lecę montować obiad dla moich Panów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        a mi się nie chce dziś robić obiadu, głowa mnie boli i tyle
                        zostało jeszcze trochę sałatki greckiej z wczorajszej kolacji to sobie zjemy
                        a gdzież to są dziewczyny???
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          o kurka chyba mam kryzys, bo zaczęłam ogarniać kurczaka i mi sie słabo zrobiło
                          czuje się jak gó..o

                          muszę się kimnąć od 19-21 bo dziś leci "Samotność w sieci..."

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            Witam niedzielnie
                            U nas nic nowego, dziś to takie nudy jak pieron, z tego wszystkiego wzięłam się za układanie ciuchów w szafkach i popatrzyłam za obrusami światecznymi bo gdzies mi się zapodziały głęboko w szafkach ale znalazłam.
                            Aniu ja nigdy tak kurczaka nie robiła, ale jak mówisz że wyszedł suchy to chyba z przepisu nie skorzystam

                            Widzę że nocki u was nie za ciekawe.
                            U nas troszkę popadał mały śnieżek, mrozik mały jest.

                            Mam nadzieje że Święta będą białe i w końcu moje dziecko pojeździ na saneczkach

                            Miłego wieczorka
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              no kochane sprawa nieprzespanych nocek sie wyjaśniła

                              I D Ą N A M Z Ę B Y
                              wcześniej nie było żadnych symptomów, a teraz:
                              - Młody od 4 m.ż. jadł pieknie łyżeczką teraz jak tylko ją wsadze do buzi wrzas i pisk
                              - baaaardzo niespokojnie śpi, popiskuje i popłakuje przez sen
                              - slini sie na potęge
                              - zdecydowanie woli obgryzać twarde rzeczy, chrupki, biszkopty itp.
                              - jest rozdrazniony i marudny przez 70% dnia
                              - smoczkiem od butelki zamiast go ssać to jeździ sobie po dziąśle
                              - ... trze uszko notorycznie
                              - dziąsła nie są ani rozpulchnione ani zaczerwienione co prawda
                              W I Ę C T O N A 99 % Z Ę B Y

                              w razie "W" idziemy tez zrobić USG brzuszka...

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Sikornik no wreszcie!
                                Filip też nie miał spuchniętych dziąseł nawet jak mu 4 na raz wychodziły także to nie jest regułą a te ślinienie się i tarcie smokiem o dziąsła jest jednoznaczne teraz się zacznie

                                U nas też śnieżek pruszy, Filipcio właśnie zasnął więc jest git bez żadnego płaczu
                                dobrej nocki!
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X