Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

    W sumie każda z tych propozycji wydaje się być bardzo rozsądna. Nie ma co ukrywać, że takie doświadczenia tylko mogą wzmocnić daną relację.
    http://www.digest.com.pl/terapia-sokami

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

      Moim pomysłem na spędzenie wolnego czasu są spacery, sport i fotografia. Jeszcze nie mam maluszka, który wymagałby całego mojego czasu, dlatego mogę zrobić coś dla siebie (ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni)

      Skomentuj


        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

        Moja starsza córka ale i młodszy synek najbardziej cieszy się ze spędzenia czasu z nami...nie liczą sie zabawki nawet najdroższe tylko właśnie ten czas wspólnie spędzony na zabawie...bawimy się wtedy w jakieś domki czy budujemy z klocków a córka cieszy sie ogromnie i kiedy wraca z przedszkola zawsze pyta " mama pobawimy sie w to co wczoraj ale razem "

        Skomentuj


          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

          A czy ktoś z Was kolekcjonuje monety? Myślicie, że to ciekawy sposób na wspólne spędzenie czasu?
          Ostatnio sporo czytam na ten temat. Sprawdzałam też ceny monet na tej stronce: http://www.cezar24.pl/monety-zagraniczne-c-16.html . Początkowo rozpatrywałam to głównie pod kątem inwestycji. Teraz myślę, że to może być też całkiem ciekawe hobby. Co myślicie?

          Skomentuj


            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

            U mnie wszyscy uwielbiają gry planszowe, świetna zabawa dla całej rodziny

            Skomentuj


              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

              Nie rozumiem jak można nie wiedzieć jak się chce spędzić czas wolny. Przecież pomysłów jest cła masa. Jeżeli by tak zebrać kazdą minute jaką się marnuje przez całe życie na nic nie robieniu albo robieniu głupot to wyszło by że mamy z tego kilkanaście lat życia które możemy dowolnie wykorzystać i zrobić coś na prawdę wielkiego i niesamowitego. Pomyślcie o tym w ten sposób właśnie.
              Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

              Skomentuj


                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                My ostatnio bardzo lubimy spędzać czas wolne na graniu w dziecięce gdy planszowe i układaniu puzzli z synkiem W końcu wspólne zabawy są interesujące też dla dorosłych

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                  U nas najlepszym sposobem na spedzanie czasu wolnego jest po prostu czas razem, cala rodzinka. Synek zabawkami zainteresuje sie na chwile, a pozniej raczkuje do nas i uwielbia taki czas jest bardzo aktywny, pewnie jak wszystkie dzieci w tym wieku

                  Skomentuj


                    Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                    Napisane przez pilarek Pokaż wiadomość
                    U nas najlepszym sposobem na spedzanie czasu wolnego jest po prostu czas razem, cala rodzinka. Synek zabawkami zainteresuje sie na chwile, a pozniej raczkuje do nas i uwielbia taki czas jest bardzo aktywny, pewnie jak wszystkie dzieci w tym wieku
                    Jeśli rodzinka jest w całym gronie nawet najprostsza zabawa będzie fantastyczna dla dziecka bo czasem jak już kolejny dzień gramy w chińczyka to już jest nudne ale jak już jest w gronie tatuś ,który zazwyczaj w każdej rodzinie jest w pracy całymi dniami to każda zabawa jest dosłownie celebrowana

                    Skomentuj


                      Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                      U nas również basen jest bardzo lubiany. Młodszy w brodziku się chlapie , przelewa wiaderkami wodę, a starszy już uczy się pływać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                        Mnie mąż zaraził miłością do piłki nożnej i od tego czasu uwielbiam jeździć z nim po Europie na mecze. Naszym ulubionym zespołem jest Manchester City. Może są tu inni fani tej drużyny? Chętnie podzielę się wrażeniami

                        Skomentuj


                          Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                          U nas synek jeszcze za mały na mecze, ale córcia jak tatuś ostatnio jechał na mecz naszej reprezentacji to chciała jechać, ale trochę za zimno było i jej nie puściłam.
                          U nas od kilku dni dzieciaki są pochłonięte układaniem puzzli. Córka zeby mieć większą frajdę układa puzzle z babcią na wyścigi. Dostają taką samą ilość i kto je szybciej ułoży.

                          Skomentuj


                            Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                            Ja ciągle szukam pomysłów na spędzanie czasu z pociechami. Ciekawe pomysły znajduję na stronach internetowych lub przeglądarce wydarzeń takiej jak http://pozytywka.com

                            Skomentuj


                              Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                              Ostatnio zaczynamy zabawy z puzzlami. Chciałabym też podobnie jak w dzieciństwie wprowadzić warcaby, bierki i jakieś gry karciane. A z innych to standardowo klocki, kolorowanki, trochę memory.

                              Skomentuj


                                Odp: 1001 pomysłów jak spędzić wolny czas

                                Mój mały lubi jeździć pociągami. Czasami wsiadamy w pociąg i sobie jedziemy kilka stacji
                                Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X