Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze ząbki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    No u nas ,a synek wlasnie dzis konczy 4 m-ce jeszcze nic nie ma ,ale ostatnio slini sie bardzo , chcialby wszystko zjesc wlacznie ze mna i od 5-ciu nocy spi bardzo niespokojnie ( wierci sie i marudzi co godz) . Mam nadzieje ,ze to zeby nie daja mu spac ,a nie cos innego.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Moja niunia ma 3mies i 22dni narazie bezzębna slini sie juz dwa mies ale pewnie jeszcze troche poczekamy
      Wikunia 04.08.2008r

      Skomentuj


        #33
        ja cekam za dolna jedynka bo widac ze sie przebija to bedzie juz drugi zabek


        Kinga 7 miesiecy i 28 dni

        Skomentuj


          #34
          my mamy pierwszego ząbka od 16. 11. 2008, na razie tylko jeden

          Skomentuj


            #35
            u nas pierwsze wyszly dwie dolne jedynki jak Gabrysia miala 5,5 miesiaca a jak skonczyla 7 miesiecy to wyszly gorne jedynki najpierw jedna a za kilka dni druga,wiec ma juz cztery zabki ale widze ze ida juz nastepne
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              #36
              7.10.2008 (6,5miecha) - lewa dolna jedyneczka
              17.10.2008 - prawa dolna jedyneczka ;0
              Wiktorek raczkuje - po kątach buszuje ;-)

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez marta28 Pokaż wiadomość
                kiedy waszym pociechą wyszły pierwsze ząbki i ile mają już ich teraz??
                Pierwszy ząbek naszego synka pojawił się w parze z drugą dolną jedynką, czyli 2 na raz kiedy synek miał 5,5 miesiąca, potem z górki, chociaż moim zdaniem trzonowe idą najgorzej. Teraz maluszek ma 1,5 roku i ma 13 ząbków

                Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                Różności do postów
                GALERIA OLAFKA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Jesli chodzi o slinienie sie to moje pierwsze dziecko niemalze od urodzenia wydawalo litry slinki droga to samo a mimo to zabki wcale tak szybko nie wyszly

                  Skomentuj


                    #39
                    ps. droga naladl ich nie ma mimo ze skonczyla 7 mc

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez _star_ Pokaż wiadomość
                      Jesli chodzi o slinienie sie to moje pierwsze dziecko niemalze od urodzenia wydawalo litry slinki droga to samo a mimo to zabki wcale tak szybko nie wyszly
                      Wiele matek kiedy ich maleństwa zaczynają się ślinić biorą to za ząbkowanie właśnie to dlatego większość myśli że ich maluszki zaczynają wcześnie ząbkować pomimo, że ząbki wychodzą częśto wiele miesięcy później...Też tak myślałam...A to z takiej przyczyny, że ok 12-ego tygodnia życia ślinianki w jamie ustnej maluszka zaczynają produkcje śliny przygotowywując do przyjmowania stałych pokarmów (wcześniej nie było to potrzebne gdyż pokarm dzidzi składał się wyłącznie z pokarmów płynnych) i jest to całkowicie niezależny od ząbkowania proces, tak więc kiedy maluszek zaczyna się ślinić, wcale nie oznacza to, że wyjdą ząbki Ja też tak myślałam, a na ząbki przyszło czekać jeszcze 2,5 miesiąca, ale poczytałam i się dowiedziałam

                      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                      Różności do postów
                      GALERIA OLAFKA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Mój Nikodemek dostał pierwsze ząbki (dolne jedynki) jak miał 7 miesięcy, teraz ma 2 lata 8 miesięcy i ma 20 ząbków

                        Skomentuj


                          #42
                          JASMIN dobrze, że napisałaś o tym ślinieniu bo też o tym nie wiedziałam a nawet sama pediatra mi powiedziała, że mój mały ślini się od zębów, miał wtedy 3 miesiące dostał ząbki jak miał siedem.

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez 30kasa Pokaż wiadomość
                            JASMIN dobrze, że napisałaś o tym ślinieniu bo też o tym nie wiedziałam a nawet sama pediatra mi powiedziała, że mój mały ślini się od zębów, miał wtedy 3 miesiące dostał ząbki jak miał siedem.
                            cześć mój synek ma właśnie niecałe 3 miesiące i obiawy ząbkowania,to naprawde tyle trwa aż wyjdą w koncu pierwsze ząbki?
                            PATRYŚ 10-09-2008


                            Skomentuj


                              #44
                              Rafałek ma już 6 ząbków.Pierwszego wyrósł w wieku 6miesięcy.

                              Skomentuj


                                #45
                                Mój synek miał pierwszy ząbek jak miał 5 miesięcy teraz ma 14 miesięcy i 8ząbków




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X