Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześc Graza jak fajnie,że wróciłaś na forum troszke sie martwiłyśmy...
    Masz racje na synka wydałam dość dużo kasy teraz ciuszków mam full ale wózek i łóżeczko trzeba kupic juz mam wszystko upatrzonesynkowi kupilam wiele niepotrzebnych rzeczy teraz bede pewnie troszke rozsądniej robiła zakupy,ale ja tak lubie kupować,że troszke w to wątpie... niestety jeszcze nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka tak sie do nas dobija pozdrawiam




    Skomentuj

    •    
         

      a co do świąt powoli bierzemy sie do pracy w czwartek odbieram firany i zaczynamy przedświąteczne porządki




      Skomentuj


        Za mną też wino chodzi :/ Cóż trzeba poczekać.
        Masakra z tym spaniem, że tak wrócę do wątku... Dzisiaj miałam pobudkę o 2 i czuwanie do 6 :/ Każda pozycja wygodna dla mnie jest nie wygodna dla mojego dzidziora i kopie co niemiara, żeby się matka przestawiła :/ Jeszcze się nie urodziła a już terroryzuje
        Już ja sobie z nią porozmawiam za te 6 tygodni

        Skomentuj


          Paulinchen a kiedy idziesz na USG i dowiesz sie co będziesz miała
          Jak sie czujesz kochana, bo widze że dzidzka nie daje o sobie zapomnieć skoro cie tak kopie
          Ja bym już dziś pod sklepem stała i wybierała i przebierała
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
            a co do świąt powoli bierzemy sie do pracy w czwartek odbieram firany i zaczynamy przedświąteczne porządki
            Ja miałam poczekać bo mama miała do mnie jutro przyjść i okna mi pomyć ale nie wytrzymałam i dziś sama już umyłam i firanki poprałam i poprasowałam a to wszystko przez to że kupiłam ozdoby świąteczne na okno i przecież musiałam zaraz powiesić a żeby powisić to okna musiałam pomyć
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Napisane przez lola_lu Pokaż wiadomość
              Witam, wprawdzie termin mam teoretycznie na 30 czerwca, ale pewnie będzie lipiec, pierwszą ciążę przenosiłam ponad 2 tyg.

              A wracając do cytatu mam to samo. Tylko, że już wiem czemu. W moim przypadku są to skutki uboczne działania Foliku. Wystarczy że go nie wezmę i wszystko gra.
              Witam.
              A wiesz, lola_lu że coś w tym jest? Wczoraj dokładnie nie wzięłam foliku, tylko witaminy i było ok. Tylko muszę brać ze względu na to że pierwszą ciążę poroniłam i jest to konieczne. Masz może jakieś zastępstwo?
              Zosia ur.07-07-2010
              wtorek 14:55




              http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

              Skomentuj


                Witam wszystkie nowe mamuski
                No zbiera sie nas coraz wiecej. Brzucholki niedlugo nam podrosna, to pewnie bedziemy mialy wiecej pytan i watpliwosci

                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wymyśliłam sobie że będę brała go na noc i jest lepiej

                  Mój gin coś wspominała o innych środkach. Jutro do niego idę i się podpytam.

                  Ja mam jeszcze tylko jeden listek do skończenia, akurat do końca pierwszego trymestru więc jakoś dam rade

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny,u mnie jeszcze przedświąteczne porządki w poluale już od weekendu zabieram się za sprzątanie.Moje kochanie ma wolnego trzy dni więc mi troszke pomoże.Pozdrawiam
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      A ja myślałam że już z moim żołądkiem jest coś nie tak.Bo właśnie dokładnie od czasu kiedy zaczęłam przyjmować folik zaczęło się dziać coś dziwnego. Więc zmieniłam Folik na Biofer z kwasem foliowym, ale dalej jest to samo. Więc nie wiem już. Za tydzień mam wizytę. Może lekarz zaproponuje coś innego.

                      Tak poza tym- dziewczyny,czy nie łapie was przeziębienie?

                      Ja nie mogę uporać się z katarem. W nocy nie śpię, bo nie mogę oddychać. Kropli nie można. Byłam u lekarza i przepisał mi Bioparox. Prawdopodobnie nieszkodliwy dla dziecka. Zobaczymy jak będę się czuła. Mam nadzieję że będzie skuteczny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Polecam olbas oil.

                        Dwie kropelki na poduszkę gwarantują spokojną noc.

                        Stosowałam go zarówno w ciąży jak i dla mojej córci. Urodzona na początku lutego jakoś bardzo szybko nabawiła się kataru Oczywiście dla tak małego dziecka wkrapla się do nawilżacza powietrza.

                        Polecam i życzę zdrówka

                        Last edited by lola_lu; 10-12-2008, 19:09.

                        Skomentuj


                          madzik to wykorzystaj męża na wszystkie możliwe sposoby niech wie że jeszcze do czegoś poza zarabianiem pieniędzy sie nadaje
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Masz rację Graza,trzeba troszke wykorzystać a pomoc bardzo się przydaA jak tam Wasi mężowie,deklarują się ,ze pomogą przy maluszku póżniej?Mój powiedział,że będzie się bał wziąć na ręce taką małą kruszynke,nie mówiąc już o kąpaniu czy zmienianiu pieluszki
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              No Witam Mamusie Ja to co roku listę rzeczy do zrobienia sobie robie w notatniku a potem je dzień po dniu wykreślam Naprawdę fajna sprawa...i takspokojnie sobie wszystko robię... W tym roku to nasze pierwsze święta we 3. Mieszkam na stałę w Irlandii i co roku latamy do Polski ale w tym jednak postanowilismy zostać, ze względu na tą ciążę... Trochę będzie pewnie inaczej, bo pewnie będę tęskniła za domem pełnym ludzi - mam 3 rodzeństwa więc możecie sobie wyobraźić co się dzieje jak wszyscy się zjadą No ale tak wyszło w tym roku... Muszę się postarać o cudną atmosferę, żeby było super ale pewnie w chwili wieczerzy zadzwoni do mnie rodzina i niejedna łezka tęsknoty popłynie...
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                mój mą z jak narazi mówi ze bedzie starał zmieniać pieluchy kompiele spacery mam nadzieje ze tak napewno będzie
                                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X