Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tylko że teraz to powinnysmy wykozystać to że jeszcze niema naszych maleńst i spaća jak na złosć sie nie da
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Witam kobietki w niedzielny poranek. Już niedługo sobie nie pośpimy,oczy na zapałkach pewnie będą po niedospanej nocy A mnie dzisiaj jakiś skucz obudził i ból w podbrzuszu Zaraz wezmę leki to może przejdzie....

      A co do zakupów to wybieram się w sobotę po ostatnie drobiazgi.Pościel zamówiłam sobie,będzie już w środę. Zostaną jeszcze pieluchy,kosmetyki i rzeczy dla mnie do szpitala. Czy któraś z Was kupuje pieluchy tetrowe i flanelowe?
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
        Tylko że teraz to powinnysmy wykozystać to że jeszcze niema naszych maleńst i spaća jak na złosć sie nie da

        no korzystajcie dziewczyny bo pozniej nic juz nie przewidzisz, ja np dzisiaj druga noc nieprzespana, bo synus pierwszy raz przechodzi kaszel i sam nie wie co i jak i do czego i tylko cos mu sie odkaszlnie to zaraz zwraca
        bidulek;

        pieluszek tetrowych mam sporo, flanelowych ok 10, przydawaly sie czy to przy kapieli czy do podlozenia pod glowke(wtedy to 2 razy dziennie byla wymieniana, i za kazdym razem czarna od wloskow) kiedy vini "tracil" wloski a i teraz czasem jak mi zabraknie malutkiego reczniczka to wycieram sama glowke pielucha, jeszcze w kapieli ( taki jakis nawyk sobie wyrobilam)
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
          o widze ze to nie tylko ja wstaje tak szybciutko

          Hej. Ja się obudziłam o 5 . 30 Komputer był okupowany przez męża - grał w kurniku w warcaby. Wrócił po 3 dniach z wyjazdu i normalnie śmiał sie do kopma Opowiedziałam mu o wczorajszych rozterkach, a on " Jak kopał to narzekałaś, że nie możesz usnąć. Nie kopie- panika" . I to by było na tyle jeżeli chodzi o słowa otuchy od Mojego Kochania
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
            Opowiedziałam mu o wczorajszych rozterkach, a on " Jak kopał to narzekałaś, że nie możesz usnąć. Nie kopie- panika" . I to by było na tyle jeżeli chodzi o słowa otuchy od Mojego Kochania
            Sylwia ja słyszę od mojego to samo: jak kopie źle jak nie kopie jeszcze gorzej też tak mam hehe.

            ja tetrowych mam 15 tak do wycierania, karmienia, podkładania i trzy bawełniane we wzorki żeby zabierać np do lekarza itp tzw. pieluchy wyjściowe

            a wczoraj zakupiłam mega pakę pampersów new baby tak na start potem zobaczymy na jakie się przerzucę
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Witajcie a ja wczoraj wieczorem dostałam informacje że musimy sie wyprowadzac z mieszkania, które wynajmujemy. TRAGEDIA. Zostaje nam powrót albo do moich rodziców albo do teściowej. Mąż mówi że kupi kawałek pola, to będzie miał zajęcie, a ja założę kółko gospodyń wiejskich chyba...

              Skomentuj


                Witam Mamusie...Wiecie, że jak tak nie wejdę na to formu to jakoś tak tęsknię za Wami. Zawsze można tu coś miłego i pocieszającego usłyszeć. Cieszę się dziewczynki, że Was choć tak wirtualnie poznałam.
                U nas biało, pierwszy taki śnieg w Irlandii i co najlepsze ciągle pada. A ja siedzę sobie przy kompie i kawusię zbożową popijam.
                Byłam w czoraj na tych zakupkach - udane. Kupiłam Niuni sukieneczkę na wyjście ze szpitala, buciki i kurteczkę Już się nie moge doczekać aż zamieszka z nami.
                Ucieszyłam się też z powodu wózka, bo się okazuje, że mogą mi zamówić kolor jaki chcę. Bo z tymi Quinny to u nas jest tak, że w każdym kraju jest inna kolorystyka a ten kolor co mi się podoba jest w Szwecji ale akurat powiedzieli, że mi go zmówią
                Wiecie, że mam ostatnio problem ze spaniem, budzę się o 3 w nocy i już nie mogę zasnąć ale najlepsze jest to, że nie jestem potem zmęczona, czuję się jakbym całą nac przespała.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  No wlasnie dziewczynki, jak jest z tymi pieluchami?? Ktore sa lepsze- tetrowe czy pampersy? Jakich Wy zamierzacie uzywac??
                  Co do snu- mnie oprocz pecheza, noc w noc o tych samych godzinach synek budzi pakujac glowke pod prawe zebra. Wiem ze ma coraz mniej miejsca i probuje znalezc wygodna pozycje, ale szlag mnie trafia jak taka zmeczona jestem, o jego kuksance nie daja mi spac


                  Skomentuj


                    Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                    No wlasnie dziewczynki, jak jest z tymi pieluchami?? Ktore sa lepsze- tetrowe czy pampersy? Jakich Wy zamierzacie uzywac??
                    Co do snu- mnie oprocz pecheza, noc w noc o tych samych godzinach synek budzi pakujac glowke pod prawe zebra. Wiem ze ma coraz mniej miejsca i probuje znalezc wygodna pozycje, ale szlag mnie trafia jak taka zmeczona jestem, o jego kuksance nie daja mi spac
                    Ja pampersów będę używała. Nie wiem czy są klepsze ale myślę, że tak i dużo wygodniejsze. Tetrowych kupiłam 7 szt. tak do karmienia itp...No i do lekarza oczywiście.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Widze ze jest nawet watek nt pieluch. Jedna z dziewczyn pisze ze udalo jej sie kupic flanelowki, ale zakladane tak jak pampersy, i sa badzo wygodne. Plusem jest to, ze nie nie musi pedzic do sklepu co chwila i dokupywac pieluch, no i nie ma problemu z alergia na rozne olejki itp. ktorymi sa nasaczane jednorazowki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Co do peluch mam 10 tetrowych. Będę używała pampersów. Kiedyś założyłam Niuni tetrową żeby "pupa pooddychała" i............... na tym razie poprzestałam. Pielucha wylądowała w koszu
                        Wydaje mi się, że czuje czkawkę, ale nie tak pod skórą tylko gdzieś w głębi. Pewnie Malutki gdzieś się obrócił i dlatego te słabsze ruchy. O 12 idę na USG. Dam znać co i jak. Pa pa
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          czesc mamuski
                          mnie od wcoraj cos grypopodobnego rozbiera...lamie mnie w kosciach,gardlo i katarek. a na dodatek malenstwo jakos takie leniwe;( moze po dzisiejszym rosolku sie troche rozrusza, bo nie chce znow wpadac w panike, ze cos nie tak.

                          my tez polowe wyprawki dostaniemy od rodziny, typu lozeczko, wanienka itp.

                          trzeymajcie sie zdrowo i cieplo dziewczyny


                          Skomentuj


                            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                            Co do peluch mam 10 tetrowych. Będę używała pampersów. Kiedyś założyłam Niuni tetrową żeby "pupa pooddychała" i............... na tym razie poprzestałam. Pielucha wylądowała w koszu
                            Wydaje mi się, że czuje czkawkę, ale nie tak pod skórą tylko gdzieś w głębi. Pewnie Malutki gdzieś się obrócił i dlatego te słabsze ruchy. O 12 idę na USG. Dam znać co i jak. Pa pa

                            Ja tez nie jestem pewna, czy to czkawak ale cos tam czuję. To czekamy na wiadomości po USG
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Ja kupiłam 5 tetrowych i 2 flanelowe .
                              Nie wyobrażam sobie siedzieć i płukać obsrane pieluchy i później jeszcze je prać a najlepiej gotować na końcu zostaje jeszcze prasowanie nie mam pojęcia kiedy nasze mamy to robiły
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                                Ja kupiłam 5 tetrowych i 2 flanelowe .
                                Nie wyobrażam sobie siedzieć i płukać obsrane pieluchy i później jeszcze je prać a najlepiej gotować na końcu zostaje jeszcze prasowanie nie mam pojęcia kiedy nasze mamy to robiły

                                Racja graza, jak mamy okzaję sobie to ułatwić to czemu nie. Teraz wszystkie dzieci noszą pampersy i nie słyszałam o jakiś strasznych dyskomfortach z tego powodu.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X