Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
    Wiem, wiem juz pare razy sie tak nadzialam, ale organizm zareagowal mdlosciami i w pore wyszlam z wanny.
    Matko, mój mąż przed chwila stwierdził, że jakaś zmutowana jestem Zadnych mdłości i wiekszych dolegliwości
    Ja jak się kąpię to w takiej wodzie jak zawsze... czyli dobrze ciepłej ;/ no chyba ze upaly sa no to chlodniejsza jest.
    Mała dzisiaj caly czas w ruchu, ale może to dlatego że z teściową jagodzianki robiłyśmy, a teraz się nimi zażeramy
    Uciekam dalej, bo mężulek się zaplacze jak go do kompa nie do puszcze
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      Właśnie problem w tym,że mój synek robi najnormalniejsze żadkie kupki tylko poprostu nie może ich zrobić. Kaszka nie jest problemem bo zaczęło się zanim mu ją podałam.Jednaj zobaczę jak się zachowa na kukurydzianej. Mleko rozcieńczam ale on i tak zjada 180 co chwile wola a do tego ma już pewnie z 8 kg. Dlatego nie wiem gdzie tkwi problem
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Właśnie rozmawiałam z kuzynką która mieszka w Angli i też jest w ciązy i opowiedziała mi, że tam po 6 godzinach od porodu wychodzi się do domu i codziennie przez miesiąc przychodzi do Ciebie położna, potem przez następny pielęgniarka. I tak po głębszym zastanowieniu wydaje mi się, że to fajne rozwiązanie. W zawsze lepiej w domu dochodzić do siebie zwłaszcza, że wiadomo jak jest w szpitalach.
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
          Właśnie problem w tym,że mój synek robi najnormalniejsze żadkie kupki tylko poprostu nie może ich zrobić. Kaszka nie jest problemem bo zaczęło się zanim mu ją podałam.Jednaj zobaczę jak się zachowa na kukurydzianej. Mleko rozcieńczam ale on i tak zjada 180 co chwile wola a do tego ma już pewnie z 8 kg. Dlatego nie wiem gdzie tkwi problem
          Przepraszam że się wtrącam ale moja kuzynka też miała taki sam problem ze swoim synkiem też nie mógł zrobić kupy (a były one normalne) i wszystko się unormowało jak zaczął dostawać po 4 miesiącu bardziej urozmaicone jedzenie i jeszcze zmienili mleko ale nazwy nie pamiętam

          Skomentuj


            hej
            u nas pogoda kiepska slonce swieci ale wiatr ********zi niesamowicie mezus wyszedl z synkiem na spacer i po 5 min wrócili maly darł sie bo wiatr wial mu w twarzyczke i dzis kupujemy gondole bo w te wiatry fotelik mutsy jest kiepski
            Last edited by kurczaczek22; 08-07-2009, 19:03.

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
            .

            Skomentuj


              No mi rodzice wózeczek ,wanienkę i przewijak kupują po porodzie również

              niedawno kupiłam podgrzewacz Avent'a i jestem bardzo zadowolona

              a przed chwila bylam w sklepie na zakupach, i zlapala mnie taka kolka, taki ból , że aż przejść nie chce ;/

              Skomentuj


                No pewnie że lepiej w domciu! Ja tam nie na widzę szpitali jak mam tam spędzić kilka dni to mnie to przeraża Chyba za dużo spędziłam tam czasu jako dziecko i dlatego teraz wolę wyjść na własne żądanie niż leżeć bez sensu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja też liczę już teraz na to, że samo się unormuje zobaczymy. A mleko mm zmienione na Bebilon Pepti i właściwie od chwili gdy zaczęłam mu je podawać zaczęły się te problem
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
                    Nadal jesteśmy na bebilonie pepti ale rano i wieczorem zagęszczam kleikiem ryżowym...
                    nie wiedziałam że tak szybko można zagęszczać dzidzi juz mleczko kleikiem, a nie po 4 miechu dopiero
                    bo Mateuszek bardzo dużo waży - Johnny ma prawie 1,5 kg mniej i jest tylko na Nutramigenie i wali fajne (choć śmierdzące) kupki

                    Skomentuj


                      dziewczyny musze sie komuś wyżalić, mam już ku...wa dosyć, to moje dziecko nie chce jeść do tej pory od jakiegoś miesiaca karmiłam ją jak spała lub usypiała lub jak sie budziła i była lekko nieprzytomna i było ok zjadała na dobe ok 600 ml wiem że to mało ale przybierała dobrze bo po 700 g na miesiąc, ona miała hipotrofie urodziła sie 2400g i pediatra mówił że nie można wymagać że bedzie jadła jak dzieci które sie urodziły mając 4000g, ok ja to rozumiem zwłaszcza że przybywa dobrze mając niecałe trzy miesiące podwoiła swoją wage urodzeniową teraz ma 3 i pół miesiaca i waży 5200g. Ale od dwóch dni nie chce mi jeść nawet przez sen za bardzo, wścieka sie jak poczuje mleko i butelke, dzisiaj zjadła 350ml mleka i 40 herbaty, boje sie że sie odwodni albo zagłodzi , już szaleje poprostu, poza tym jest wesoła, ruchliwa, gada śmieje sie, wiec na chorą nie wyglada , ja chyba ja zniechęciłam do jedzenia tym wiecznym łażeniem do niej z butelką i przeszkadzaniem w spaniu bo mam na tym punkcie jakąś fobie, mąż mówi żeby jej odpuścić i prztrzymać ,ja juz sama nie wiem co robić i jak ją karmić już mi brak pomysłów,gadałam dzisiaj z moją kuzynką która jest neonatologiem i powiedziałam żeby sobie i jej odpóściła troszke i że zdrowe dziecko ani sie nie odwodni ani nie zagłodzi ale ja i tak sie zamartwiam, mam doła
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kala
                        uważam że skoro tyje prawidłowo to znaczy że wszystko jest na razie dobrze
                        przepajaj dzidzię często
                        mój johnny też do żartych nie należy teraz, powód jest mu za gorąco
                        najlepiej jednak żebyś skonsultowała się z pediatrą

                        policz sobie że przez 3,5 miesiąca przytył 2800 gram i to nie jest zły czytaj: za mały przyrost wagi moim zdaniem

                        przepajaj koniecznie!!!

                        Skomentuj


                          grygorana zyczymy super wakacji bedziemy tesknic buziaki:*
                          kala nie mart sie moze to cie pocieszy ze moja coreczka ma tez trzy i pol miesiaca i wazy 5600 to nie wiele wiecej od twojej i jest wszystko w najlepszym pozadku i je kiedy jej pasuje moze teraz twoja kruszynka nie jest glodna moja czasami po 4 godz przed spaniem pociagnie pare razy cycka i idzie spac a prawie nic nie zjadla tak wiec poczekaj az zglodnieje i nie panikuj
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                          Skomentuj


                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            nie wiedziałam że tak szybko można zagęszczać dzidzi juz mleczko kleikiem, a nie po 4 miechu dopiero
                            bo Mateuszek bardzo dużo waży - Johnny ma prawie 1,5 kg mniej i jest tylko na Nutramigenie i wali fajne (choć śmierdzące) kupki
                            Sikornik ma rację kleik powinno podawać się po 4m bo wcześniej organizm dziecka nie wytwarza odpowiedniego enzymu który trawi inne pokarmy niż mleko,może stąd ten problem?


                            Skomentuj


                              Kala mojej znajomej dziecko też tak niechciało jeść mleka z butelki mogla karmić tylko na spaniu i okazało się że ząbkował i smoczek od butelki drażnił opuchnięte dziąsła sprawiajac ból.


                              Skomentuj


                                Ja już sama się nie wybieram na zakupy, nie wiem dlaczego, ale w zamkniętych pomieszczeniach robi mi się slabo, więc wolę nie ryzykować. Czekam na męża i jak już trzeba to jedziemy.
                                Jeanny fajnie masz, też bym chciała żeby nam cokolwiek kupili, teraz liczy się każdy grosz, a wydatków jest full.....
                                Tak sobie przeglądam stronki i doszłam do wniosku że brakuje mi duużo rzeczy, niby takie pierdołki, ale dużo tego!!!
                                Dobrze że wcześniej zaczęłam cokolwiek kupować, a nie wszystko na ostatnią chwilę.
                                Ja coś ostatnio wieczorami się źle czuję, w nocy też budze się często i brzuszek boli. Chyba za dużo robie, powinnam więcej odpoczywać!!! Jade w niedziele do rodziców, może tam odpoczne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X