Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Dentysta dla dzieci

    dziewczyny nawet przed stałymi ząbkami trzeba wziąć dziecko do stomatologa na przegląd - naprawdę warto go zaznajomić
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:02. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Dentysta dla dzieci

      Jeżeli jesteście z Lublina i szukacie dobrego stomatologa dziecięcego, warto wziąć pod uwagę Panią dr Małgorzatę Paradowską z Aldentu. Ona ma bardzo dobre podejście do maluchów. Gabinety znajdują się na Willowej, Pana Balcera i al. Kraśnickiej.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Dentysta dla dzieci

        A czy myślicie, że ten dentysta od leczenia kanałowego byłby Waszym zdaniem ok usmiechzdrowia ?
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:02. Powód: link
        Lepsza żywa mysz niż zdechły lew.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Dentysta dla dzieci

          Dziewczynki jeśli jesteście z Warszawy to polecam zorientować się jak przedstawiają się wolne terminy w gabinecie stomatologicznym Supra Dent na ulicy Biały Kamień

          Chodzę tam regularnie na wizyty ze swoimi dziećmi. Jest to pierwszy stomatolog, którego moje maluchy się nie boją. Wcześniej miały bardzo złe przeżycia z poprzednimi lekarzami ale w tym gabinecie mają bardzo dobre podejście. Leczenie nie boli ( o czym przekonałam sie wczesniej sama bo również jestem ich pacjentką).
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:03. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Dentysta dla dzieci

            Dobrym dentystą dziecięcym jest dr Marta Gałęska przyjmująca małych pacjentów w Gabinecie Uni-Med w Szczecinie.
            Moje dzieci mimo, że wcześniej się trochę bały, to teraz już tego nie robią. Lekarka ma bardzo dobre podejście do dzieci.
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:03. Powód: link
            Noclegi Grzybowo

            Skomentuj


              #96
              Odp: Dentysta dla dzieci

              ja z moimi dziećmi chodzę do bezbolesnie.pl, potrafią tam wspaniale zająć się maluchami, więc moje dzieci nie czują strachu przed wizytą i chętnie chodzą do dentysty. Polecam bardzo dobra klinika dla małych i dużych
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:04. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: Dentysta dla dzieci

                Przede wszystkim dentysta dla dzieci musi mieć odpowiednie do nich podejście. Przyznam, że długo szukałam dobrego dentysty i nadal nie znalazłam. Ostatnio znajoma polecała mi gabinet Denta Med w Lublinie, podobno mają wielu specjalistów. Wiecie coś na ten temat?
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:04. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  Witam, chciałabym zapytać Was co sądzicie o pomyśle na zakładanie licówek. Moja znajoma robiła licówki w gabinecie dr Gajdy cenowo wyszło podobno bardzo ciekawie. Proszę Was o informacje o co tym myśleć, czy warto?
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:05. Powód: link

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    No coz, martwimy sie o swoje dzieci, a nawet dorosli tego nie lubia. Trzeba zrozumiec to i pogodzic sie z tym, ze dziecko moze w tym wzgledzie robic problemy, nie czujac sie zbytnio komfortowo i czesto bojąc się po prostu nieznanego. Przed wizyta mozna je troche uspokoic pokazujac zdjecia albo znalezc w internecie filmy z dziecmi ktore sa na wizycie u dentysty. Dziecko w ten sposob oswaja sie z przyszla sytuacja, a widzac np. usmiechniete dzieci moze troche lepiej sie nastroić do wizyty. Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      .indexmedica Świetny fachowiec, umie zagadać, podpowiedzieć i przede wszystkim te wszystkie zabiegi są totalnie bezbolesne. Mieliście inaczej?
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:06. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        Czy możecie polecić kogoś z Wrocławia?

                        Skomentuj


                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          Z kolei ja z moją Zuzą chodzę do Endo Medica. Jest to stomatolog z Tych, które każdemu z miasta lub okolic serdecznie polecam. Bardzo profesjonalni dentyści i miła obsługa, a znajdziecie ich tutaj:endo-medica.pl
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:07. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Ja w przeszłości miałam kiepskie doświadczenia ze stomatologami. Przez to mój synek nabawił się strachu przed białym fartuchem, który dopiero teraz zaczyna mu mijać.
                            Aktualnie chodzimy do gabinetu stomatologicznego Proclinic na ulicy Widok


                            I jest to chyba pierwszy stomatolog, z ktorego jestem autentycznie zadowolona. Po pierwsze łapią dobry kontakt z maluchami. Po drugie są przygotowane zabawki i nagrody dla dzieci.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:07. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Oj trzeba mieć cierpliwość do wizyt z dzieckiem, chyba, że ma się szczęście i maluch to dobrze znosi!

                              Skomentuj


                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                W Krakowie chodzę do dentysty tylko dovitadent
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:08. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X