Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Ben 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs z Ben 10

    To będzie chyba elaborat o omtrixie
    Mikołaj ogląda tę bajkę sensacyjną, przygodową czasem troszkę straszną.
    Na poczatku nie bardzo nam się to podobało z mężem więc obejrzelismy z nim, i kiedy Mikuś nam tłumaczył mama nie bój sie Ben i tak wygra, to tylko bajka...zrozumieliśmy że jest na tyle duży by ją oglądac.
    Najpierw musiałam zapytac mojego synka co to jest ten omtrix?
    Mikołał oczywiście stwierdził....mama nie wiedziałaś? jak oglądałaś?
    i tak tym razem ja nauczyłam się czegoś od mojego 4 latka.
    Więc omnitrix to zegrek, i ma 9 kolorów tarczy, najgorzej jak jest czerwony wtedy jest rozladowany i nie działa, skomplikowane to
    "Na początku Ben nie panował nad zmianą w potworka a teraz sam decyduje i są to postacie z innych planet, kosmici. Jest ich chyba milion albo więcej' cytat Mikołaja. Ulubioną postacją Miśka jest fantom...który wyglada jak duch.
    Więc po porównaniu różnych postaci Mikuś zdecydowął że najchętniej by sie w niego zmienił a na 2 miejscu znalazł się szybcior podobny do dinozaura.
    "bo jest tak szybki jak ja i biegałbym najszybciej na podwórku tak że byś mnie nie widziała" Chyba wiem dlaczego tak mu się podoba ten fantom ponieważ przechodzi przez ściany i jest nie widzialny. A syn często mówi że byłoby fajnie tak byc nie widzianym i dostac się do szafki ze słodyczami lub bawic się kiedy trzeba leżakowac w przedszkolu
    Mikuś sam agumentuje "ma fajne oko które biega po nim całym i wszystko i wszystkich widzi. Ma super macki takie do łapania, i strzela promieniem. Jest silny ale i tak Ben wygra bo jest dobry" Z tego jak obserwuje tę bajkę postac ta często powraca w kolejnych odcinkach i może dlatego tak synowi zapadła w pamięci.Troszkę się obawiam takich zmian Ale ciesze się że ta bajka rozwija wyobrażnię mojego synka. Konkurs rozbudził wyobrażnię synka do wykonania pracy rysunkowej.

    dla wyjasnienia ten w zielonej koszulce to Ben a ten na drugim obrazku to fantom z niezwykłym okiem.
    Last edited by agastar79; 18-04-2010, 11:33.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Mati uzdrowiciel!

      Gdybym umiał nadawać wodzie moc uzdrawiania
      Sprawiłbym by wyzdrowiała moja mała siostra Ania
      Mama już by po nocach nie płakała
      I więcej czasu na zabawę z nami by miała
      Tatuś nie musiałby zarabiać na leki
      Pokazałby mi wreszcie świat daleki
      Poznałbym różne ciekawe kraje
      Zobaczyłbym nawet góry Himalaje
      Nurkowałbym w rafie koralowej
      Zakochałbym się w tej krainie bajkowej
      Lecz nie odbiegając od tematu
      Pomógłbym także starszemu bratu
      Dnę moczanową bym Mu zlikwidował
      Aby Wojtek karate znów trenował
      Babcią zająłbym się też dobrze
      Aby nie bolała już Jej noga w biodrze
      Dzięki mnie szpitale by opustoszały
      Cieszyłby się zdrowiem świat cały!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs z Ben 10

        Mój ukochany urwis, gdyby miał Omnitrix chciałby zmienić się w swojego odważnego, bohaterskiego idola - Strażaka Sama. A dlaczego?
        Hmm... cytuję:
        - Bo chcę mieć taką dużą psikawkę i gasić nią pożary, taką długą rurę do zjeżdżania, taki czerwony wóz z długą drabiną, żeby zdejmować koty z drzew i taki fajny hełm, żeby mnie głowa nie bolała jak mnie ktoś uderzy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs z Ben 10

          Choć jestem jeszcze mała i niewiele mam lat,
          to już od 14 miesięcy uważnie obserwuję ten świat.
          I jak każde maleńkie dziecię,
          kocham psiaki najbardziej na świecie.
          Uwielbiam ich uszy sterczące i mokre nosy,
          lubię ich merdające ogony i szczekanie w niebo głosy.
          Uwielbiam także naśladować ich szczekanie,
          choć dla mamy brzmi ono jak pomiaukiwanie.
          Uwielbiam je głaskać i całować,
          lubię je ganiać i po brzuszkach masować.
          Mama się czasem już na mnie trochę denerwuje,
          bo na każdym spacerze się ze mną przy psach mocuje.
          Gdybym się tylko w pieska wcieliła,
          na pewno najszczęśliwszą dziewczynką na świecie bym była...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs z Ben 10

            Choć jestem jeszcze mała i niewiele mam lat,
            to dzięki nowemu wcieleniu na lepsze zmieniłabym świat.
            Nie byłoby w nim wojen i przemocy,
            a dzieci nie bałyby się spać same w nocy.
            Nie byłoby głodu ani cierpienia,
            spełniłabym wszystkie dziecięce marzenia.
            Nie byłoby trosk ani bólu rozstania,
            i wszystkie dzieci miałyby zawsze śniadania.
            Tylko chyba jeszcze nie wymyślono takiej postaci,
            która z tym wszystkim sobie poradzi...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs z Ben 10

              Synek chciałby tak jak główny bohater Bajki Ben 10 posiadać Omnitrix umożliwiający mu zmianę w kosmitę i walkę ze złem.
              Zmieniłby się w Czterorękiego, który jest bardzo dużym i czerwonym kosmitą. Często powtarzamy synkowi, że musi pić mleko, aby urosnąć i zapewne stąd wzięło się u niego przypuszczenie, że Czteroręki wypił bardzo dużo mleka
              Poza tym synkowi podoba się, że ten kosmita potrafi wyjątkowo wysoko skakać oraz tworzyć fale dźwiękowe poprzez klaśnięcie wszystkimi rękoma jednocześnie.
              Czteroręki ma wielką siłę i to chyba ostatecznie zadecydowało o wyborze synka.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs z Ben 10

                Kacperek już od ponad 2 lat jest fanem Bena 10, rośnie razem z nim
                Gdyby miał prawdziwego omnitrixa , zamieniłby się w INFERNO!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs z Ben 10

                  6 letni Przemek chetnie oglada serial Ben 10. Ale jako,ze to niespokojny"duch" podobaja mu sie nie bohaterowie ludzie ale grupa galaktycznych superbohaterów a szczegolnie Ultimos – szaroskóry przywódca obrońców, posiadający wielką siłę, zdolność latania, laserowe spojrzenie i arktyczny oddech.Jego popisy podobaja sie synowi i mimo,ze nie sa tak silni jak Ben 10 strzegą porządku we wszechświecie . Niewątpliwie urzekła ta bajka syna a szczególnie zabawki ,które sie pojawiły po sukcesie bajki.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs z Ben 10

                    Ben 10.... Nie będę komentować tej bajki bo jej po prostu nie znam Mój synek ma 20 miesięcy i bajek jeszcze nie ogląda. Za to mój sześcioletni chrześniak... Po prostu fan kreskówek - aktualnie Bena10
                    Zadałam mu pytanie, powiedziałam, że potrzebuję odpowiedź do konkursu - kim chciałbyś zostać, gdybyś miał magiczny zegarek Bena? Młody nie wiele myśląc jednym tchnieniem odpowiedział : "chciałbym się zmienić w gigantozaura, bo ma niezwykłą moc, robi się wielki, oczy mu się świecą jak jest ciemno i po ataku wroga odbudowuje mu się skóra". A po chwili dodał : "ciocia, czekaj sprostowanie, temu sie nie odnawia skóra tylko innemu !"
                    Nie mam oczywiście pojęcia o czym mówił A na koniec naszej telefonicznej rozmowy upewnił się tylko, czy jak wygram to dam mu coś z Benem 10 bo Piotrek (mój syn) na tą bajkę jest jeszcze za mały Hmm.. duzy się odezwał

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs z Ben 10

                      Mój syn zamieniłby się w Gigantozaura, bo jest duży i silny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs z Ben 10

                        Są bajki, które uwielbiają dzieci, za to dorośli próbują gdzieś tam w bezsensie znaleźć głębszy sens. Ben 10 to mnie nie przemawia, za to siedmiolatek... odpowiedź na pytanie zna.
                        "Chciałbym być Inferno, bo taki fajny ogień jest. Albo nie, Dzikopysk ma ładniejszy kolor. Nie, nie Diamentogłowy fajniejszy, silniejszy od Supermana nawet".
                        Ja się już gubię. Więc dopytuję. Diamentogłowy, tak?
                        A tu słyszę: Może lepsza Mucha? Fajne ma oczka...
                        Fan "Ben 10" najwyraźniej musi mieć Omnitrixa niewybrakowanego. A tu kazuję wybierać... ale stanęło na Musze. Tej, co ma oczy dookoła głowy. Latać potrafi. I tnie metal jak nikt inny!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs z Ben 10

                          Synków mam dwóch i obydwaj zakochani w Benie 10 są,
                          Gdy tylko zasiądą przed bajką tą, słyszę jak cały czas sprzeczki grzmią!
                          Bo Tomek choć mniejszy, głosuje głośno, że on to będzie Szybciorem,
                          I nikt, nawet starszy brat go nigdy nie da rady dogonić!
                          Wtedy Arek twierdzi stanowczo, że Zębal jest o wiele lepszy,
                          bo w wodzie pływa i nie przegoni go nawet najszybsza ryba!
                          Więc Tomek strategię zmienia i w Fantoma nagle się zamienia,
                          Staje się niewidoczny i przez ściany wszelkie przenika.
                          Arek jednak się nie poddaję i Upgradem nagle się staje,
                          Co wielkich maszyn trzyma się i walczy dzielnie jak lew.
                          I takie kłótnie codziennie słucham i śmieję się z nich od ucha do ucha
                          Ale odpowiedzi prostej na pytanie nie mam
                          Bo jakby synkowie moi Omnitrix mieli,
                          co 10 minut w kogo innego by się zamieniali.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs z Ben 10

                            KAPITANEM PIRATÓW - ale na krótko - tak odpowiedział mój syn.
                            A to "krótko" to przygoda na morzu, rejs w poszukiwaniu wyspy pełnej skarbów.
                            Koniecznie z jedną gwałtowną burzą i sztormem, kiedy wszyscy walczą z żywiołem. Po burzy wszyscy naprawiają szkody na statku ( np. połamane maszty). W końcu odnajdują wyspę i Kapitan za pomocą mapy odnajduje skarb, mnóstwo drogocennych rzeczy.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs z Ben 10

                              Gdy zapytałam mego synka w jaką postać by się zamienić chciał, gdyby Omnitrix miał , bez zastanowienia odpowiedział mi: „Mamo, jak możesz o to pytać?! Przecież to jasne, że Fantomem bym chciał być! Bo jakbyś mi kazała zostać w kuchni i obiad do końca zjeść lub siedzieć w pokoju za zachowanie złe, to bym wtedy zamienił w Fantoma się i bez problemu wymknął, nawet przez ścianę czy zamknięte drzwi. I tak pomyślałam sobie wtedy: „Dobrze, że synek mój zamienić w kosmitów nie umie się, bo przysporzyłoby to mi kłopotów ze sto”.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs z Ben 10

                                Mój synek Kuba (5l.) zyja tą bajka. Jest jej fanem, jak i stadko jego kolegow z przedszkola Dziś uswiadomił mnie,że gdyby on mial taki prawdziwy, najprawdziwszy Omnitrix ( bo jeden juz ma, ale okazalo sie że zabawkowy ) to zamieniłby się w Ziąba, bo on jest niebieski a to jego ulubiony kolor. I jak uswiadomił mnie moj synek mógłby być niewidzialny i przechodzić przez drzwi nie otwierajac ich, a nawet móglby przez nie przelecieć, bo niejaki Ziąb podobno umie latać i ma wielkie skrzydła (wg Kuby). I jak powiada Kuba, jak bym załozyl sobie te skrzydła, to bym wyglądal jak w wielkim czarnym płaszczu z kapturem i..... nastraszyłbym Blankę (młodsza siostra Kuby) i na koniec moje ukochane dziecko oświadczyło,ze zamroziłoby laptopa i odmrozilo jak bym mu pozwoliła grać.... i tylko wtedy Mamo.... Wyobraźnia dzieci jest czasami niedoogarniecia...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X