Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    I jeszcze jedno
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Aniu córeczka śliczna i jakie ma piekne oczka , wiesz ten bociek na tym pierwszym zdjeciu wrózy cos

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
        Aniu córeczka śliczna i jakie ma piekne oczka , wiesz ten bociek na tym pierwszym zdjeciu wrózy cos
        A niech wróży..ale nie mnie po znajomosci mnie oszczędzi
        Last edited by anna31; 31-03-2010, 10:02.


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Cześć dziewczynki
          U nas od rana piękne słoneczko
          Muszę iść na małe zakupy i przy okazji spacerek z małym

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Cześć!
            U nas nocka tragicznie , Amelka miała 39,8 , obudziła się o 22 z 38 a potem tak wysoko skoczyła temp.Poszła spać koło 1.
            Wstała po 8 z 38.7 ale już spada w dół
            Wrrr co za paskudne choróbsko!!

            A pogoda nijaka , pochmurno ale to i tak bez różnicy bo siedzimy w domu

            Anno córeczka śliczna , podoba do Ciebie
            Siluś Ty mi tu nie panikuj ja Cię proszę ..pewnie Dani wszystkiego mleka nie wyssał
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hey Laski

              my dojechaliśmy szczęśliwie o 3h nad ranem...
              jestem trochę wybita po podróży ale nie jest źle,chyba u nas będzie padać

              zdrówka dla chorych dzieciaczków,Anna ja to Ciebie wyobrażałam sobie całkiem inaczej,fajna córa

              silek ja mam mastopatię,pisałas kiedyś że Tobie po drugiej ciaży znikły te guzki a teraz piszesz,że coś wyczuwasz
              Silek mnie zawsze cyce bolą w drugiej połowie cyklu,to ponoć normalne przy tym i pamiętaj,że usg piersi robi się zaraz po skończeniu @ czyli między 5-9 dniem cyklu,na samym początku..mam nadzieje,że to nic groźnego
              Last edited by Miss; 31-03-2010, 11:27.
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Aniu córeczka prześliczna i mamusia niczego sobie heheh
                Silek nie panikuj kochana, wiem jak to jest ja z tej paniki to na badania nie chciałam isć... m musiał mnie zaciągnąć. Wszystko na pewno jest oki

                U nas leje i leje... w sobotę idziemy całą rodzinką jaja święcić ale boje się straszecznie bo mój cyprian nawet do innego sklepu nie chce wejść ,albo czyjegos mieszkania i wpada w taką panikę...





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Aniu-fotki świetne

                  Po pracy ostatkiem sił wzięłam sie za pranie zimowych rzeczy, firany i mycie okien oraz rolet. Umyłam okno u dzieci i co? Zaczęło padać W domu wygląda jak po przejściu wojska-już nawet na to nie patrzę, bo zaraz bym siebrała za sprzątanie. Siedzę i po 3 wykańczajacych dniach totalnie straciłam wenę twórczą. Marzę tylko, by się przespać choć pół godz. W nocy jedziemy do rodziców juz na swięta, wiec czeka nas jeszcze pakowanie-ale zostawiam to meżowi, jak wróci z pracy.

                  ok-koniec mojej krótkiej przerwy! Miłego popołudnia. te które wierzycie pamiętajcie, że dzis wieczorem wystawiamy koszyki dla Zajączka

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Prędzej bym spłodziła dziecko, niz ten artykuł...a jestem przed okresem Dobrze, że chociaż tutaj mogę sobie ponarzekać!!!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Ja to mam pecha ,jak tylko znajde chwilke zeby popisac to tu nikogo nie ma...
                      Poldek spal dzis do 16:30 pewnie mu teraz do polnocy energii wystarczy.Chyba mamy wlasnie bunt dwuletka w rozkwicie...na wszystko slysze NIE ,ryk z byle powodu i ogolnie kaprysny strasznie sie zrobil.
                      Powiedzcie czy wasze dzieci tez wywlekaja wszystkie swoje zabawki na srodek salonu?Co pol godziny moge sprzatnac a on i tak swoje...poza tym nowy wymysl-przynoszenie sobie kolderki na kanape .Kolderka ma tam lezec i koniec a jak ja zabieram z powrotem do lozeczka to jest placz i rzucanie sie na podloge

                      Porzadki przedswiateczne juz zaliczylam w sobote jeszcze zakupy i gotowanie.Wlasnie sie zorientowalam ze nie pamietam jak sie robi babke...taka zwykla z kakaowym zygzakiem,zna ktoras przepis?Jaja,maka,proszek,kakao ok ale jakie proporcje do malej foremki?
                      Last edited by dotka238; 31-03-2010, 20:37.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        dotka- u mnie Dawid przechodzi bunt przed-dwulatka. na kapiel, powrót do domu ze spaceru, albo zabranianie czegoś przez niego upragnionego, ale niebezpiecznego potrafi krzyczeć i płakać nawet ponad pół godz non stop i nic ani nikt nie pomaga!!!! Już nieraz nie mam koncepcji, jak temu zapobiegać. Nie będę mu przecież pozwalać np na siedzenie w wannie ponad pół godz.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam Asia wstała o 17 i teraz sie chce bawic wiec do 23 mam zajecie Tymoteusz z przedszkola przyszedł z bolem brzucha wymiotował i miał rozwolnienie teraz spi chyba sie zmeczył tym wszystkim , w przedszkolu 3 dzieci dzis wymiotowało chyba jakas wirusówka ,albo cos zjadły wiec wieczor mam dzis niewesoły , miałam dzis isc do spowiedzi ,ale nie miałam jak moze jutro albo dopiero w piatek z mezem ...... wiecie u nas w kazde swieta dzieci sa chore rok temu w WIELKI CZWARTEK Tymoteusz dostal ospe
                          Last edited by melchior; 31-03-2010, 21:08.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            melchior zawsze czytam twoje posty i zaczynam powątpiewać w celowość dawania dzieci do przedszkola. Tymek co chwilę łapie tam jakąś infekcję aż mi go żal!!

                            A co do Asi, to długo Ci jeszcze śpi w dzień? każdego dnia, czy tylko incydentalnie?

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                              melchior zawsze czytam twoje posty i zaczynam powątpiewać w celowość dawania dzieci do przedszkola. Tymek co chwilę łapie tam jakąś infekcję aż mi go żal!!

                              A co do Asi, to długo Ci jeszcze śpi w dzień? każdego dnia, czy tylko incydentalnie?
                              Asia juz nie spi w dzien , dzisiaj zrobila sobie drzemke popołudniowa od 15 do17 .Wiesz z tymi infekcjami to tak juz jest w przedszkolu , przy takiej liczbie dzieci to o choroby łatwo , wiesz on stosunku do innych dzieci az tak czesto te choroby nie lapie .przewaznie jest to kaszel na tle astmowym alergicznym .

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Melchior u nas drzemka jeszcze musi byc ale nie w tych godzinach ,dzis jakos tak spal no i teraz szaleje.Kurcze ja sie martwie o te wszystkie infekcje bo Poldek do tej pory nie chorowal (czasem mial jakis katar),pewnie najgorsze przede mna...
                                Kasia no to u ciebie podobny scenariusz jak u mnie,nie wiem jak na ten ryk reagowac i histerie,normalnie swojego dziecka nie poznaje...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X