Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

    Hmm.. W takim razie opinie są podzielone,a myślałam że większość z nich będzie jednak pozytywna. Co do Ziaji to też kompletnie nie wiem jak jest z ich składem =, bo cenowo wyglądają całkiem w porządku, faktycznie nie są drogie.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

      U nas nie sprawdziły sie tylko kosmetyki z babydream, bo synek dostał po nich uczulenia i duzo czerwonych krostek na brzuszku. Ale jak odstawiłam to po kilku dniach wszystko wróciło do normy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

        Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
        U nas nie sprawdziły sie tylko kosmetyki z babydream, bo synek dostał po nich uczulenia i duzo czerwonych krostek na brzuszku. Ale jak odstawiłam to po kilku dniach wszystko wróciło do normy.
        Wszystko zależy od dziecka własnie, u nas np. okazały się one rewelacyjne, skuteczne i tanie. Co do żelu to miałam go i uważam, że jest fajniejszy niż oliwka, łatwiejszy w aplikacji.

        Skomentuj


          #34
          Odp: jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

          Ostatnio mam przyjemność testować z portalem ********************************* emolienty dla dzieci Allerco i powiem, że w naszym przypadku jest to strzał w 10. Zarówno emulsja do kąpieli jak i krem ochronny przeciw odparzeniom sprawdziły się u nas znakomicie. Córeczka od urodzenia ma problematyczną skórę dlatego też od dawna szukam dla niej delikatnych kosmetyków, które nie powodowałyby podrażnień. I Allerco spełniło moje oczekiwania w 100%. Emulsja do kąpieli jest delikatna nie podrażnia i nie wysusza skóry, a delikatnie ją pielęgnuje, odżywia i nawilża. Krem przeciw odparzeniom również sprawdził się znakomicie a bałam się, że będzie za bardzo wysuszał skórę ale nic bardziej mylnego. Polecam
          Attached Files

          Skomentuj


            #35
            Odp: jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

            Ja kupuję produkty firmy Ziaja w drogerii www.*************************************************pl. Stosuję je od lat i nigdy mnie nie zawiodły, podobnie jak sklep.

            Skomentuj


              #36
              Odp: jakie produkty preferujecie do pielęgnacji naszych pociech

              Ja najbardziej lubię kosmetyki z Rossmanna - mają fajne proste składy, szkrabowi się nic po nich nie dzieje, zadnych wysypek czy innych świństw. Generalnie wychodzę z założenia - im mniej kosmetyków, tym lepiej.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X