Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    posprzątałam i spadam do mamy na obiadek,trzymajcie się i rozpakowywać się mi tam
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      czesc kobietki . własnie wróciłam od swojego lekarza. Stwierdził ze mam grzybice i zapisła mi jakies 3 tabletki Pimafucin , stwierdzil ze musze ten lek wziąśc zeby nie doszlo do zakażenia płodu czy jakoś tak. Jutro mam przyjechac do niego do gabinetu prywatnego i ma mi zrobić posiew za który bede musiała zapłacić 80 zł i chce zrobić ktg . Osttanio jak u niego byłam to serduszko małej biło 180 i wysłał mnie do szpitala . Tam leżałam 1 dzień zrobili mi test Meninga i wyszło wszystko dobrze . i ktg miałam tez robione i tez było dobre . Nie wiem co robic czy jechac do niego jutro czy poprostu myslec ze chce zarobić 80 zł posiew i 30 zł ktg- i to olać , co myślicie na ten temat
      Znowu się kurde zestresowałam czy faktycznie grzybica i zły stan pochwy może zagrozić mojemu maleństwu?
      czekamy na Antosie 10.04.2009.

      http://www.suwaczek.pl/cache/2abb70eae4.png?html

      Skomentuj


        madzik bardzo bym chciała ale znowu wszystko ustało. Cholera wie co to się tam dzieje. Teraz mały broi jak cholera.

        buzka a może idź jutro do poradni do jakiegoś innego lekarza i zobaczysz co on powie. Może będzie miał takie samo zdanie jak Twój lekarz to wtedy weźmiesz to sobie do serca . Mój mi dał na nadżerkę jakieś czopki a dwóch innych się zbulwersowało bo nadżerkę leczy się po porodzie a nie w trakcie.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          Hej Majóweczki!

          Ja dziś rano byłam u lekarza. Z Michasią ok, a ja jestem szczelnie pozamykana. Powiedział, że za jakieś 1,5 tyg może mi brzuch opaść, bo już czas. Kontrola za 2 tyg.

          Biedronka ja dziś znalazłam na www.pieluszki.pl filmiki ze szkoły rodzenia. Tylko trzeba się zalogować. Więc póki mamy czas i nudzi nam sie w domu możemy pooglądać, a te które chodzą na lub chodziły do szkoły rodzenia mogą sobie coś przypomnieć.

          Misiulka ja dziś wchodziłam do babci na drugie piętro i stwierdzilam, że gdyby mieszkała wyżej to bym nie weszła. Usiadłam na fotelu zdyszana jak nie wiem.
          Martaula ja licze, że wody mi odejdą w szpitalu, bo mąż powiedział, że jak mi odejdą w domu, to mnie wyrzuci na klatke. A jak będę "przeciekawać" w aucie to po porodzie będę musiała mu auto czyścić.

          A ja dziś jade na urodzinki siostrzeńca męża. Powiem szczerze, że mi się nie chce. Będę mnie sciskać po brzuchu, dawać dobre rady A do tego MAteuszek, który kończy dziś dwa latka to istny szatan. Jest strasznie głośny (a ja na hałas jestem uczulona w ciąży - jest mi słabo, źle się czuje, itd), biega, wariuje i nie patrzy co robi. Troszke się boje o brzuszek.
          Nie zamierzam tam siedzieć dłużej niż godzine, bo zwariuje.

          Ide się szykować, bo muszę głowe umyć i włoski ułozyć. Miłego popołudnia
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            hey dziewczynki
            nie uwierzycie u mnie już po remoncie :P damian tak szybko położył panele i pomalował ściany że już mam urządzony pokoik łóżeczko już skręcone stoi i czeka na moją małą kruszynkę.
            U mnie też pogoda jest świetna , chyba 15 stopni , słońce tak ładnie świeci , oby tak dalej!.
            Mamuśki lecę już , bo i tak jestem u mamy na kompie , internet u siebie będę chyba jutro miała:*.

            Pa.
            trzymajcie się moje kochane.

            Skomentuj


              Napisane przez buzka32 Pokaż wiadomość
              czesc kobietki . własnie wróciłam od swojego lekarza. Stwierdził ze mam grzybice i zapisła mi jakies 3 tabletki Pimafucin , stwierdzil ze musze ten lek wziąśc zeby nie doszlo do zakażenia płodu czy jakoś tak. Jutro mam przyjechac do niego do gabinetu prywatnego i ma mi zrobić posiew za który bede musiała zapłacić 80 zł i chce zrobić ktg . Osttanio jak u niego byłam to serduszko małej biło 180 i wysłał mnie do szpitala . Tam leżałam 1 dzień zrobili mi test Meninga i wyszło wszystko dobrze . i ktg miałam tez robione i tez było dobre . Nie wiem co robic czy jechac do niego jutro czy poprostu myslec ze chce zarobić 80 zł posiew i 30 zł ktg- i to olać , co myślicie na ten temat
              Znowu się kurde zestresowałam czy faktycznie grzybica i zły stan pochwy może zagrozić mojemu maleństwu?

              Ja też miałam robiony posiew i tez prywatnie ale zapłaciłam za niego 10 zł + pojemniczek za 7 zł. nie wiem dlaczego u ciebie tak drogo.

              Też miałam problemy z grzybicą ale już przeszło więc się nie martw. Brałam globulki Clotrimazolum i Furalgin. Powodzenia w walce z grzybami!!!!




              Skomentuj


                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                . Yoenne u mnie identyczne objawy wczoraj. Ja już wykąpana i do snu się naszykowałam jak mnie wszystko nie wzięło i ta biegunka . Nie mogłam z bólu wytrzymać więc nospe oczywiście wzięłam. Trzymało mnie dobre kilka godzin, Już miałam wychodzić z torbą z domu jak się położyłam na chwilkę do łóżka i tak usnęłam w ciuchach. To była okropność ale nie miałam żadnego płynu. Dzisiaj rano pojechałam z moczem i na krew potem do położnej i do gina. No i ona mówi tak,, Że dla mojego dobra byłoby lepiej gdybym już pomalutku zaczęła rodzić bo mały ma 3500 i jest duży. Wogóle obmacała mi go dzisiaj aż bolało. Jednak on nie ma zamiaru wychodzić jeszcze i napewno nie urodzę (ale mojej siostrze też mówiła że przez najbliższe dwa tygodnie nie urodzi a ona na drugi dzień tuliła synka).
                Czuje że znowu zaczyna mnie boleć w dole brzucha i promieniuje mi coś dosłownie. Kurcze boje się.
                No to spory Twój Maluch. Moja Hanka ma 2811 gram, dużo mniejsza. Mi też radzą wczesniej bo coraz bliżej to zatrucie i nie ma co czekać.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  No dziewczyny dzwoniłam do lekarza, wszystko w normie na razie. Mam siedzieć w domku i obserwować swoje ciało. A ta wydzielina to nie wody były tylko mocz ze śluzem. Na razie nic nie boli, wszystko minęło i dobrze się czujemy
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    A i jak do 16 nie urodzę, to mam na 16 masaż szyjnki macicy zaklepany już. No to teraz zobaczymy jak to ze mną będzie. Natura lubi płatać figle
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Czesc Mamuski,
                      Jejku, no widze wysyp dolegliwosci a zadnych porodow... Dziewczyny nie bagatelizujci nic odpoczywajcie i cieszcie sie ostatnimi chwilami z brzuszkiem.
                      Syrwunia, co do galaretki zamist brzucha, to niestety-puki sie tam wszystko nie obkurczy bedzie wisiec. Ale pozniej jak ruszymy z cwiczeniami.. do lata bedzi dobrze
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Yoenne właśnie ta waga to troche mnie niepokoji ale jest nadzieja, że zaszła pomyłka w USG ale jak macała mi brzuch to mówiła że bardzo duży jak na ten tydzień a przecież się na tym zna.
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          mój Mały jest tydzień młodszy i waży 3200 wg usg, też nalezy do tych większych

                          ale fakt usg prawie zawsze zawyża wagę dzidziusia

                          bardziej martwiłabym sie niedowagą Malucha...

                          Skomentuj


                            No to Moja wazy najmniej bo 2811 ale to dziewczynka więc może ma to jakieś znaczenie. Zależy też jeszcze jakie dziecko jest długie. Hania ma 33 cm (od głowy do końca dupki). Norma na 36 tydź. kiedy Hanka była mierzona to 2650 gram i 29 cm. ale to taka średnia tylko.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Najpierw mi dziecko macała macała potem nastraszyła a Ja się tu katuje teraz. Co ma być to będzie tyle żebym przez nerwy ataku astmy nie dostała skoro mam rodzić naturalnie
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                na patologii leżałam z dziwczyną, której dzidzia w 40 tyg. ciąży ważyła 2100g i ją trzymali po terminie żeby choć ciut przybrała Mała, ale jak sie okazało laska sobie paliła pety przez całą ciążę i na oddziale w kubelku też
                                byłam tak zła bo mi śmierdziało, już mi wystarczy że mój facet pali, nie w domu oczywiście ale ja jestem tak wyczulona, bo to cholerstwo jest wszędzie, paznokcie, włosy bleeeeee

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X