Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no a jak sie chłodniej zrobi to wam wydziergam skarpetki i szaliczki hahaha
    ale u mnie lało i burza, wracałam od rodziców to drogi nie iwiziałam tak cedzilo normalnie czułam sie jak kret po wyjsciu z nory

    Robie sobie grillka kto chce niech wpada, mam winiacza
    o powody nie pytajcie (temat praca-kazanie od ojca itp)
    Last edited by edzia7891; 30-05-2010, 20:32.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      widze że sama została, wszystkie maja głeboko w d.. mojego grillka, no cóż chyba przywykłam do samotnosci, a to forum wydaje mi sie ze powoli zamiera i czasem mi sqie wydaje ze nie mam czego tu szukac ...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Jest jest Edziula czego szukac.
        Promesse to twoja plaża czy poprostu z neta sciagnieta?? Kurcze jak twoja to ci juz cholernie zazdroszcze
        Wiecie mialam male zalamanie ale juz dochodze do siebie. Hormony mi buzuja i bardziej sie przujmuje tym co nie trzeba. Ale jest ok. A chodzilo mi wsumie o to ze jestem z tym wszystkim sama i maz mi nie pomaga a mi coraz ciezej jest brzuch mi przeszkadza coraz bardziej.
        A ja wczoraj na grilku bylam a potem wyladowalam u rodzicow i dzisiaj wieczorkiem wrocilam do domku
        Edziula jestem tutaj dla ciebie A co tatus gadal???
        Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 30-05-2010, 23:42.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edziulka kochana ja zawsze jestem przy tobie.......
          Wiesz ja też mało się odzywam,bo....tak jakoś mi smutno,że nie mam prawdziwego domu rodzinnego..... Teraz ja tworzę dom rodzinny taki za którym bardzo tęsknię...i będę tęsknić bo rodziców ma się jednych. No ale życie czasami jest bardzo twarde....tulę cię do serca
          MamaK.-czemu ci mąż nie pomaga-czyżby totalny egoista???????
          A jak tam przygotowania dla maleństwa? I jak się czujesz?
          Oczekująca ja sie czuję w miarę dobrze-tylko te skoki cukrów...i do tego bolące i spuchnięte stopy....-pamiętam o tobie,masz niebiański uśmiech-naprawdę...na NK....
          Promesse zabierz mnie na plażę-ja tak pragnę zobaczyć morze....
          Klarcia a jak ty się czujesz jak weekend?
          Dotka co u ciebie???
          Pozdrawiam wszystkie moje Anioły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam moje Aniołki :* Przepraszam ze Was zanidbalam troche przez weekend ale sama mialam smutna niedziele. M. nie zdolal przyjechac zatrzymaly go wazne sprawy, bedzie dopiero w czw wieczorkiem, ale dobre i to ze w ogole przyjedzie.

            Oczekusia ja tez mam w pamiesci caly czas ten Twoj usmiech, juz kiedys mialam Ci napisac ze jest jakis taki niezwykly, ale Gizelka mnie uprzedzila
            Kacperkowa wez meza w obroty raz, dwa, nie ma to tamto niech pomaga Ci
            Edziula co to za fochy, kochana bo wezme na kolano i lanie sprawie,ja tez poki co slomka, damy rade kochana.
            Scarlet kiedy ty wracasz, na tydzien czy dwa wyjechalas, ktos wie moze?
            Gizus dzieki za pamiec, widzialam Twoje foty na blogu sliczniutkie, fajny masz ten sweterek zapinany na jeden duziczek pod szyja, kolorek super Ci pasuje tez lubie takie odcienie

            We Wro od rana leje masakrycznie, ehhh, o 12:20 odbior nagrody, zapraszam na kawke potem a do niej oczywisciew serniczek bo jeszcze sie uchowal


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hejka.
              Ale pogoda do kitu i tak ma byc podobno przez caly tydzien ah. A ja musze do miasta jechac rate za mieszkanie zaplacic a tak mi sie nie chce ale co zrobic.
              No Dotka to sie pochwal pozniej co dostalas Ja kawki nie wypije bo musze uprzątnąć i powoli zbierac sie do wyjscia na autobusik.
              Zycze milego dnia dziewczynki


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej, u mnie chcociaz przstalo padac. Wlasnie wcinam drugie sniadanie w pracy. Bylam po nagrode, dostalam prezent za 26zl bo sprawdzilam bo to z IKEI, fajny gadżet ramka na 7 zdj w ksztalcie negatywu filmowego, do powieszenia lub postawienia, wklejam jak wyglada


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no to Dotka teraz musisz kasting zrobic na siedem najfajniejszych fotek
                  i nie zadne foty, nikogo nie było, a ja grillka zrobilam dla was wiec sama siedziałam i sie opiłam 2lampkami wina hahha w głowe mi weszło jakos
                  A lanie to dla rudej bo miala ze mna impreze na plazy zrobic i sie wypieła

                  gizleka stworzysz domek pełen miłosci, taki o jakim sama marzyłaś i bedzie przecudowny

                  kacperkowa
                  o tatusiu nie gadajmy, bo juz zapomniałam, nie chce pamietac
                  a pogoda hmm ponoc cale lato ma takie byc
                  A co ten Twój M taki oschły i nie zajmuje i sie swoimi skarbami?
                  Last edited by edzia7891; 31-05-2010, 15:41.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no i znowu weszłam i nikogo nie ma no to ide sobie cos wydziergac

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc kochanae - oj biedna ta moja dupa biedna hahahahhahahhaha
                      Nic tylko non stop lanie dostaje

                      A imprezka na plazey bedzie oj bedzie i to jaka - ze az sie piasek zatrzesie

                      Dotka no to gratulacje - prezencik fajny

                      Edziulka - ty jakas oziebła od kilku dni jestes chyba ja tobie ta dupke za to spiore ooooooooooo tttttaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk!!!!!!!!!!

                      Gizelka tak jak edzia mówi - bedziesz miała ten swoj wymarzony domek - i nawet jeszcze lepszy.

                      MamaKiC no wierze ze juz brzusiu przeszkadza - ale to juz niedługo i bedzie ktos slicznusi na raczkach


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no bo wyposzczona jestem, a wczoraj jeszcze M dzwonił to juz calkiem... chyba mi wibrator musicie pozyczyc hahahaha (żart)
                        ale która ma przyznac sie, Dotks Ty juz długo słomka jestes heheh

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edzia ja też słomka jestem

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc lasencje!

                            Nareszcie moge do Was napisac spokojnie.

                            Dotka nagroda fajna. Lubie takie gadzety

                            Oczekusia, Edzia, MamoKiF czekalam na Was zeby na mojej plazy impreze zrobic a was nie bylo
                            To moja plaza na tej fotce, ale jakies stare to zdjecie. Teraz jest troche ladniej w Alba Adriatica

                            Ja mam vibartor, ale ciii nie mowcie nikomu.
                            http://www.luxlux.pl/artykul/13953/wibratory_lelo
                            Ja mam ten pierwszy rozowy, fajne cacko do zabawy we dwoje. Nie jest to taki tradycyjny "wulgarny" wibrek.

                            Gizelka musze poogladac te pojazdy, bo ten co mi wyslalas srednio mi sie podoba, no i jest uzywany.

                            Scaarletka wracaj juz!
                            Last edited by Promesse; 31-05-2010, 22:46.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc dziewczynkiJa już doszłam do siebie tylko katar lekki zostałMamakic nie byłam jeszcze u lekarza.A powiedz mi kochana kiedy widać serduszko na usg bo chce mieć pewność jak pójdę że maleństwo tam jest.Nie zniosę kolejnego miesiąc w niepewności.Dlatego chciałabym iść jak już będzie widać.Edzia słomeczko nasza zrobimy zrzute i Ci kupimy jak ma Ci pomócDotka prezencik superGizelka to gdzie Ci m uciekł-??
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                gizelka słomeczko,a le o Tobie bym nie pomyslała ze masz wibrator

                                klarcia mmm jakie cudenka, no prosze hahahahhaah

                                juz mi korba bije

                                ewcia maleństwo nasze, ciezko Ci przezywasz strasznie, wspomnienia wracaja i leki tez -tule mocno do serduszka, na pewno w Tobie bije malenkie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X