Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kacperkowa nie miej pretensji do siebie, tylko wypoczywaj ile wlezie, bo tobie się to należy
    Mnie coś dzisiaj naszło, chyba dlatego, że w 10dc przyszła do mnie owulacja?! coś strasznie dziwnego Przywdziałam jedną z odświętnych haleczek i serwowałam tak mojemu niebieskie driny hihihihi szybko go wywiało do kąpieli i golenia. czemu? nie wiem hihihihihi Świat jest piękny kiedy jest się nawalonym

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niebieskie driny powiadasz hmm... pewnie z curacao blue mniaam pychotka!!!
      A ja abstynetką teraz muszę być Oj Scaarlett narobiłaś mi ochoty...

      Co do golenia to wiesz....może nie chce Twój m Twojej skóry podrażnić podczas przytulanek i nie tylko


      A ja czekam na mojego m jak wróci z pracy to się na niego rzucę!!!! A co :P
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no taaaakkkk nie chce podrażnić inaczej jest w trakcie wykopany do łazienki biedaczek Kaathrinka jest weekend, co sobie będziesz żałować hihihihi m nie będzie narzekał

        spadam do wyrka

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej co do golenia to mój tez ma zawsze przykazane golenie moj m. jest brunetem wiec ma tez ciemny i ostry zarost wiec zaraz jest oddelegowywany do lazienki :P

          Nikogo na kawusi nie ma a ja zasiadam pic i koncze ta karpate i tiramisu

          Klara jestem z Tobą, Ty o tym wiesz, wracaj szybciutko


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za dobre slowa, jestescie kochane :*
            Nie bede narazie zagladac na forum, bo czuje sie wybrakowana jako kobieta i nie mam na tyle sily w sobie.

            Jeszcze raz dziekuje.
            Klara


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Klarciu słonce - zaraz dostaniesz kopniaczka w ta piekna pupecje słonce

              Jestes kobieta jakich mało!!!!!!! - i dlaczego masz sie czuc wybrakowana???

              Jestes nam bardzo potrzebna!!!!!!!!!!!!!!!!


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziękuję moje Kochane za wszystkie słowa wsparcia, to wiele dla mnie znaczy.Wiem że nie jestem sama...
                Ja mam tak samo.Starszymi dzieciakami mogę się zajmować,bawić się z nimi,ale jak chodzi o maluszki to nie mogę nawet na nie spojrzeć bo od razu mnie serce boli.
                Muszę Wam powiedzieć że już mi trochę lepiej.Pogadałam z moim M i przespałam się z tym problemem.Dzisiaj już wszystko wygląda inaczej i to między innymi wasza zasługa
                DZIĘKI KOCHANE ŻE TU JESTEŚCIE :*:*:*


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Jakieś tu pustki dzisiaj.
                  Widzę że wszystkie odpoczywają


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    WitamWidzę że nie tylko ja w wisielczym humorze.Dzisiaj moj m dał mi do zrozumienia że jestem zła matkaNie wspomnę o tym że kiedy dziecko jest chore to ja nie śpie i czuwam przy Igorze.Że moj m pracuje od poniedziałku do soboty od 6 do 16 a kiedy wróci do domu to ma zawsze coś do zrobienia byleby nie siedzieć z dzieckiemmoże nie jestem sprawiedliwa ale to tak boliMoże bóg wie co robi nie dając mi drugiego dziecka?
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ewciu nie pisz tak proszę, bo się przy tobie popłaczę sama się włąśnie dowiedziałam, że koleżanka moja w kolejnej ciąży i to niechcianej ależ mie to zabolało, bo ile my byśmy za to dały..
                      jestem z tobą Słonko, faceci czasem tacy są, ale to nie znaczy, że myślą tak jak mówią. Oni się nie zastanawiają nad tym co palną, a potem żałują
                      Klarciu wracaj do nas jak najszybciej i nie waż się pisać takich rzeczy, bo jesteś cudowną kobietą i każda z nas to wie!

                      Paulinka dobrze, że ci na serduszku lepiej

                      A u nas całkiem sympatyczny dzień, rano siedziałam na uczelni, a potem lało, nie dało się grilla zrobić, to buszowaliśmy po sklepach nawet mój tatuś się do nas dołączył, było gwarno i wesoło

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Aj kochana ja już nie mam skąd siły czerpaćChce mi się wyćGdyby nie moje serduszko to nie miałabym motywacji życOd pewnego czasu sypie mi się z mężemCo jest tydzień dobrze to następny miesiąc do baniNie wiem co się dziejeBoję się tego.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No cóż pozostało mi tylko się zmyc bo i tak nikogo nie ma:
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            jestem, jestem poszłam się tylko szybko wykąpać
                            co ci kochana mogę doradzić.. z własnego doświadczenia wiem, że wszyscy miewamy kryzysy, nie tylko wy, bo i u nas są dni i gorsze miesiące, że się sypie. Po tym jednak nadchodzą chwile, które nas scalają, dają do myślenia i uświadamiają, że w nas jest siła, że wszystko pokonamy, bo jesteśmy razem, bo się kochamy i musimy walczyć z przeciwnościami za wszelką cenę, a nasze uczucie pielęgnować.
                            Myślę, że i u was po chmurnych dniach zagości słoneczko Dużo może pomóc również szczera rozmowa, co was boli, co niepokoi, co jest źle i należy to zmienić.. na pewno da wam to dużo do myślenia.

                            A gdzie wywiało naszą słomianą żonkę! męża nie ma to myszka harcuje hihihi oj nie ładnie tak, nie ładnie. niech tylko m wróci, to ja mu wszystko opowiem z pikantnymi szczegółami jak to się żonka prowadzi
                            Last edited by Scaarlett; 09-05-2010, 23:23.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wiesz co powiem Ci szczerze że już sama nie wiem co robićW sobotę poszłam trawę kosić sama od rana bo moj m mial po południu jak wróci z pracy kończyć kłaść płytki na balkonie.Nawet nie usłyszałam za to dobrego słowa.Tylko że nierówno jestSpaliłam sobie tak plecy że nie mogę się nawet oprzeć o nie a on że przecież on mi nie kazał
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oj znieczulica panuje hihihih
                                to ja bym go tak samo potraktowała jak on ciebie, wzruszała ramionami i odburkiwała, a jak on się spyta co cię ugryzło, to że rozmawiasz z nim tak jak on z tobą i już może zaskoczy, że przesadza. ja tak robię i się sprawdza
                                jak mój tak do mnie, to ja focha strzelam, od razu wie, że przesadził. inaczej ma nie ugotowane, nie poukładane, nie poprasowane i nie poprane. Od razu się poprawia ze mną się nie zadziera hihihihi

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X