Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Na początek słonecznego dnia dla wszystkich dziewczynek -
    buziaczek przesyłam.Ja dzisiaj zaplanowałam sprzątanko bo w weekend mam znów gości żeby tylko pogoda dopisała.

    gizelka ,fajnie że jesteś
    scarlet gdzie się podziewasz???????????????????
    dodka ja też mam smak na rogaliki ale ograniczam słodkie żeby za dużo nie przytyć a tak to boję się cukrzycy ciążowej bo w rodzinie u mnie jest i kuzynki miały w ciąży ,cukier tylko naturalny w owocach i czasem gorzka prawdziwa czekolada tylko

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc laseczki U mnie dalej nic... Dzis piersi mnie bolały i tak podbrzusze ciagnelo. Hmm... Ja juz sie nakrecam,a moj m mnie strofuje,ze potem nie chce wysluchiwac, jak @ przyjdzie Normalnie nie mozna z nim pogadac tylko najwazniejsze,ze on nie chce wysluchiwac! Nie odzywam sie i tyle, i mu nie powiem, czy @ jest, czy nie Dziewczynki ja wyjezdzam zaraz do rodzicow i bede dopuero w week. Nie bede miala dostepu do neta, wiec napisze Wam po powrocie co i jak. Dzieki za trzymanie kciukow kochane!:**** Milego weekendu i odpoczynku Paaaa moje drogie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ana trzymam kciuki-odpoczywaj i miłego weekendu papap

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ana no pieknie zostawiasz mnie i reszte dziewczyn w niepewnosci bede z calych sil trzymac kciuki, cos mam przeczucie ze Ci sie udalo - ale nie chce Cie nakrecac, po powrocie melduj zaraz co i jak
          Gosiak ja za slodycze dalabym sie pokroic, moglabym je tonami wcinac taki lasuch ze mnie wiec gdybym miala takie ograniczenie jak Ty kochana to ciezko by ze mna bylo choc pewnie idzie si eprzyzwyczaic
          Scarlet nie wstawiłas sie na kawke to zaluj ja dzis serwuje pyszne paczucie

          Kierowniczka ma dzis imieniny i zasiadamy zaraz do kawki i samkolykow, mniamm


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dotka takie paczki mi tu z rana wystawiasz
            Slinka mi cieknie na sam widok
            Szkoda, ze tutaj takich nie ma, bo juz bym pedzila do cukierni

            Ana ja rowniez przylaczam sie do trzymania kciukow


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Zwabiona zapachem tych serwowanych pączków jestem oj co za pyszności tutaj serwujecie, ja też jestem pies na słodycze i włoskie dania Promesse
              Ana trzymamy za ciebie kciuki! w takim momencie nasz opuszczać, nie ładnie, nie ładnie
              Dotuś nasza piękna gwiazdo, gratuluję zaręczyn, domyślam się, że był to niezapomniany dzień!
              sylwia jak odpoczniesz, to wskakuj do nas
              oczekusia, to rezerwuje cię na wieczór hahahahahahaha diabełku
              Ewciu ja też będę truła twoją d... żebyś lepiej zobaczyła, co to jest i przespacerowała się do lekarza dla św. spokoju. może nie ma się czym denerwować.
              Edzia będziesz fruwać, jak nas tutaj same zostawisz, ostrzegam hahahahaha
              Gzielka, ale dobrze, że już jesteś z nami. cieszę się bardzo, że z dzidziusiem wszystko dobrze, bo to najważniejsze
              Last edited by Scaarlett; 05-05-2010, 10:00.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scaarlett dobrze, ze wrocilas


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no wiecie co, takich dziewczyn wspaniałych się nie zostawia

                  mój syn powiedział, że kwiatusek nie ma nosa

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Teraz ma


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      to jest słoneczko z wąsami
                      nie dogodzisz.. hahahahaha

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam dziewczyny...jak miło do was wrócić....
                        Promesse te słoneczka są takie słodkie....
                        Dobrze,że jesteście dziewczyny.....

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Teraz powinno byc gites, full option


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            CzescWiecie co jeśli chodzi o tego lekarza to poczekam do jutra.Póki nie zrobię usg to i tak będę się zastanawiać co to jest.Tak wiec jeden dzień mnie nie zbawi a Dzięki temu będę spokojniejsza bo przynajmniej będę miała czarno na białym co jest grane.Dziękuję za troskę
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              klarcia to słoneczko ma wszystko już na swoim miejscu niestety dzieci są bardzo wymagające

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc dziewczynki!!!
                                No narescie u mnie sloneczko sie pojawilo tak wiec trzeba rachu ciachu posprzatc przygotowac do obiadku i smigac moze na jakis spacerek z synkiem?hmm zobacze a jak nie to meza wygonie jak wroci.
                                Dotka te rogaliki robie na drozdzach bardzo latwy i szybki przepis jak ktos bedzie chcial to pisac napisze przepis.
                                Scarlet no ciesze sie ze juz wrocilas do nas
                                Promesse sliczne sloneczka oby takie zaswiecily w dniu twojego slubu
                                Oczekusia to ja cie wieczorem poczestuje rogalikiem
                                A edzia to chyba nie moze swojego m z wyra wypuscic i tak ciagle gnija w tym wyrku
                                Ana trzymam kciuki aby nic do ciebie nie przyszlo no i czekamy na wiesci jak tylko wrocisz


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X