Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze zabawki kreatywne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

    tyle tych produktów teraz można kupic, az ciezko się zdecydowac na cos, staramy sie nie kupowac jednak gotowych rzeczy, tylko kombinowac z tego co juz jest w domu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

      Zawsze najfajniejsze sa rzeczy zrobione samodizelnie. U nas memo zrobione samemu, czy karty do piotrusia zawsze byyo czesciej wybierane od tych gotowych

      Skomentuj


        #18
        Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

        córcia nie ma zbyt dużo zabawek, jednak najchętniej bawi się klockami konstrukcyjnymi oraz lego, ważne aby tylko tych klocków było dużo i było z czego budować nowe konstrukcje
        Obecnie zastanawiam się nad ciastoliną jakimś zestawem, gdyż kolejnym ulubionym zajęciem jest masa solna po której jest co sprzątać
        To dowód na to ze czasmi nie trzeba zbyt wiele wydawać na zabawki aby dziecko mogło się bawić i rozwijać swoją wyobraźnię, zwłaszcza ze po wyschnięciu masy, kolejnego dnia można stworzone figurki lub odciśnięte foremki w dowolny sposób malować farbami

        Skomentuj


          #19
          Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

          My lubimy kreatywne zabawy.Ostatnio robiłyśmy przeróżne rzeczy po rolkach od papieru toaletowego Grunt to mieć pomysł i chęci. Jeżeli chodzi o zabawki to u nas sprawdziła się ciastolina.



          Skomentuj


            #20
            Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
            My lubimy kreatywne zabawy.Ostatnio robiłyśmy przeróżne rzeczy po rolkach od papieru toaletowego Grunt to mieć pomysł i chęci. Jeżeli chodzi o zabawki to u nas sprawdziła się ciastolina.
            Faktycznie bardzo fajny pomysł Ja pamiętam, że kiedyś była u nas książka Adama Słodowego z różnymi ciekawymi pomysłami na zabawki, które można zrobić samodzielnie. Np. miś yogi, który miał poruszające się nogi i można było nim biegać po stole

            Skomentuj


              #21
              Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

              pomysłów na kreatywną zabawe jest mnóstwo jak byłam na studiach to opiekowałam się 4 latką Zuzią i ona nie lubiła bawić się normalnymi zabawkami - a miała ich mnóstwo tylko albo malowałyśmy minki na paluszkach dłoni i grałyśmy scenki, z pudełek, kubeczków po jogurtach budowałyśmy miasta , w okresie jesieni robiłyśmy na kartkach papieru jeże z liści, albo kasztany i wykałaczki wykorzystywałyśmy do tworzenia ludków już nie mogę się doczekać aż z córcią będziemy się tak bawić

              Skomentuj


                #22
                Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                Śmieszne jest to, że dzieci wolą bawić się rzeczami codziennego użytku niż swoimi kolorowymi, śpiewającymi i jeżdżącymi zabawkami. Mój maluch uwielbia włazić w jakieś kryjówki, schowki, labirynty z krzeseł, stołów. Zrobiłam więc mu tor przeszkód czy też labirynt z pustych dużych i mniejszych pudeł. Wyciełam dziury na wejście i wyjście, a w środku porobiłam przeszkody gdzie musi przejść górą lub dołem albo coś ominąć bokiem. Super zabawa zręcznościowa a on to uwielbia! Jeszcze jak mu tam wrzucę jakąś piłkę i musi ją znaleźć Tylko taki minus, że potrzeba do tego dużo miejsca w pokoju.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                  Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                  Śmieszne jest to, że dzieci wolą bawić się rzeczami codziennego użytku niż swoimi kolorowymi, śpiewającymi i jeżdżącymi zabawkami. Mój maluch uwielbia włazić w jakieś kryjówki, schowki, labirynty z krzeseł, stołów. Zrobiłam więc mu tor przeszkód czy też labirynt z pustych dużych i mniejszych pudeł. Wyciełam dziury na wejście i wyjście, a w środku porobiłam przeszkody gdzie musi przejść górą lub dołem albo coś ominąć bokiem. Super zabawa zręcznościowa a on to uwielbia! Jeszcze jak mu tam wrzucę jakąś piłkę i musi ją znaleźć Tylko taki minus, że potrzeba do tego dużo miejsca w pokoju.
                  u nas natomiast zabawa nr jeden to wyciągnięte z szafek miaski, garnki, łyżki drewniane i bębnienie na całego - nawet tak jedziemy do mnie do domu rodzinnego to Zosia kroczy do szafki i chce miski i tak sobie gra moje dziecko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                    A to moje dziecko też tak lubi. Tylko daję mu przykrywkę metalową do tego drewnianą łyżkę i jest orkiestra Potem się gra przykrywką o płytki w kuchni. Tez wspaniała muza A miski też lubi, ale tylko w takiej postaci, że dostaje miskę, łyżkę i do miski wrzucamy kilka zabawek, z których można ugotować zupę. Maluch zatem miesza, miesza a potem każdy musi zjeść po jednej zabawce (czyli jemy niby t ą zupę). Tylko, że każdą zabawkę nazywamy, na przykład mama zjadła marchewkę z zupki, tata ziemniaczka itd

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                      Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                      Śmieszne jest to, że dzieci wolą bawić się rzeczami codziennego użytku niż swoimi kolorowymi, śpiewającymi i jeżdżącymi zabawkami. Mój maluch uwielbia włazić w jakieś kryjówki, schowki, labirynty z krzeseł, stołów. Zrobiłam więc mu tor przeszkód czy też labirynt z pustych dużych i mniejszych pudeł. Wyciełam dziury na wejście i wyjście, a w środku porobiłam przeszkody gdzie musi przejść górą lub dołem albo coś ominąć bokiem. Super zabawa zręcznościowa a on to uwielbia! Jeszcze jak mu tam wrzucę jakąś piłkę i musi ją znaleźć Tylko taki minus, że potrzeba do tego dużo miejsca w pokoju.
                      ha ha Super pomysł. U nas wszelkie przedmioty kuchenne bardzo dobrze się sprawdzają. Pamiętam jak Majce dałam cedzak i sznurowadło. Z jakim ona zaangażowaniem i zaciętością próbowała je przekładać przez te wszystkie dziurki



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                        Ja stawiam na klasykę połączoną z nowoczesnością - czyli klocki lego Kto z nas tego nie pamięta ze swojego dzieciństwa Ostatnio moje dziecko "choruje" na serię Lego Friends: xxx.
                        Last edited by disne; 23-07-2020, 01:43. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                          Moim zdaniem też klocki są super zabawką dla dzieci nawet takie drewniane są świetne, można z nich budować różne cuda a dla starszych to oczywiście ukochane przez wszystkie dzieci Lego, albo dla maluchów Duplo. Tylko ceny tych locków mogliby trochę obniżyć ;p

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                            duplo są od 1,5 roku do 5 lat, wiec na długo wystarczają cena wysoka ale mozńa posilić się o zastępniki, czytałam że są również klocki kompatybilne z nimi tańsze ale nie wiem jakie sa w jakosci.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                              Ja od zawsze polecałam i polecam nadal klocki lego. U nas i u naszych znajomych zawsze się sprawdzały. Klocki rozwijają i bawią się nimi i małe dzieci i te duże. U nas to zabawa dla całej rodziny. Klocki sporo kosztują, ale to inwestycja na lata Nawet ostatnio zaczęłam prowadzi bloga z moimi synkami. To dopiero początki naszej przygody z opisywanie klocków, ale zapraszam tych którzy mają wątpliwości czy warto inwestować w Lego xxx
                              Last edited by disne; 23-07-2020, 01:44. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Najlepsze zabawki kreatywne

                                Klocki to frajda dla małych i większych dzieci, z lego bywa ten problem że nie są tanie a jak wiadomo im więcej klocków tym większa zabawa. Lego to trwałe klocki i na dłuższy czas, my mamy dwa rodzaje klocków lego i zwykłe i przyznam szczerze, że póki co przewagę mają te drugie, bo jest ich więcej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X