Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

    Dokładnie. Też jestem za prezentami, które rozruszają nasze dzieci. Z resztą dla dziecka,które nigdy nie miało okazji chociażby pojeździć na koniu to będzie niesamowite przeżycie! Takie prezenty też robię mojemu mężowi typu:kłady, gokarty. Cieszy się wtedy jak dziecko ;P



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

      Kolczyki dla dziecka, to akurat bardziej prezent dla mamy. Dziecko się z tego nie ucieszy za bardzo. No chyba, że już jest takie większe. Też trzeba kolczyki kupić z rozsądkiem – nie mogą być wiszące czy z dużymi oczkami, żeby podczas zabawy nie zahaczyć i nie zrobić krzywdy zamiast frajdy dziecku. Więc też popieram, że lepiej jakąś zabawę ruchową czy nawet edukującą. Jakąś fajną atrakcję – konie super sprawa, chyba wszystkie dzieci je lubią. Na kolczyki i inne cacyki przyjdzie jeszcze czas.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

        Mogą być też kolczyki dla dziewczynki na prezent,ale tak na dobrą sprawę to wszystko zależy od wieku dziecka,nie widzę sensu podarowania kolczyków dla 2-3 latki,a takie rzeczy też niestety się zdarzają...

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

          ja nie jestem za takim prezentami dla dziecka raczej wole postawic na zabawki rozwijajace kreatywenosc wyobraznie dziecka - takie prezenty sa wartosciowsze i ciesza dziecko a kolczyki bardziej chyba ciesza mame a nie dziecko

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

            Kolczyki są super pomysłem tylko czy wiesz już jakie kolczyki może nosić dziecko? Istnieją alergie nawet na złoto czy srebro. Aha i wybierz taki przy uszku, nie długie i wiszące

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Kolczyki są super pomysłem tylko czy wiesz już jakie kolczyki może nosić dziecko? Istnieją alergie nawet na złoto czy srebro. Aha i wybierz taki przy uszku, nie długie i wiszące
              dla mnie kolczyki to raczej prezent dla mamy - bo dla dziecka to zaden prezent tylko gadzet o ktory nie bedzie pamietalo

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                Jeśli dziewczynka ma przekute uszy i jest starsza lubuje się w biżuterii to byłby prezent trafiony, ale myśląc o niemowlaku, to już myślę że nie bardzo, chyba ze chodzi tutaj o jakieś pamiątkowe na chrzciny złote z diamentami czy coś

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  dla mnie kolczyki to raczej prezent dla mamy - bo dla dziecka to zaden prezent tylko gadzet o ktory nie bedzie pamietalo
                  Wszystko zależy od wieku dziecka. Moja siostrzenica ma teraz 11 lat i już hmm jakoś 3 lata temu sama chciała dostać kolczyki bo miała tylko jedne.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                    Właśnie dlatego dla starszaka to nawet jest jakieś rozwiazanie jeśli nie wie się co można kupić

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                      moja córeczka dostała kolczyki i choć ma dwa lata nie ma jeszcze przebitych uszu Ale ja kiedyś kupiła na prezent kolczyki wiedziałam że już od dawna nosiła kolczyki i te sprezentowane jej się bardzo podobały

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                        Czyli taki prezent raczej nie praktyczny.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                          Nie. Na Prezent Marzeń masz kursy jazdy konnej, jest też jakiś taniec. Po prostu postarajcie się szukać prezentu, który pobudzi jakieś zainteresowania,a nie będzie kolejnym gadżetem, który będzie prowadził do siedzenia w domu.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                            Taki prezent jazdy konnej, czy innych dla dzieci to również dysponowanie czasu rodziców, co innego jeśli ciocia czy dziadkowie zorganizują taka wycieczkę w czasie kiedy oni bedą mogli spędzić czas z dzieckiem a nie tylko kupić bilet

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                              Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                              Taki prezent jazdy konnej, czy innych dla dzieci to również dysponowanie czasu rodziców, co innego jeśli ciocia czy dziadkowie zorganizują taka wycieczkę w czasie kiedy oni bedą mogli spędzić czas z dzieckiem a nie tylko kupić bilet
                              Zgadzam się, nie można na siłę uszczęśliwiać też rodziców. Taki prezent jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że skonsultujemy go z rodzicami dziecka.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kolczyki na prezent - dobry pomysł?

                                Rodziców warto podpytać Ja tak robię I z rodziny też ja wolę jak dziecko dostanie coś co wiem że się przyda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X