Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-07-2015, 09:04
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Domyślnie Księgowość internetowa

Cześć ! Czy któraś z Was prowadziła może księgowość internetową? Czy warto jest się na to przerzucać? Czy jednak lepiej jest skorzystać z usług księgowej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2015, 09:06
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Odp: Księgowość internetowa

Cytat:
Napisał Martunia35 Zobacz post
Cześć ! Czy któraś z Was prowadziła może księgowość internetową? Czy warto jest się na to przerzucać? Czy jednak lepiej jest skorzystać z usług księgowej?

Ja obecnie jestem na księgowości internetowej. Wcześniej korzystałam z usług księgowej ale kosztowało mnie to sporo bo aż 200 zł miesiecznie .NIe przepracowała się bo zaksięgowała jedną czy dwie fakturki tak więc nie był to praktycznie żaden koszt. Obecnie jestem na etapie księgowania samodzielnego. Na początku myślałam,ze bedzie to trudne ale w sieci są programy komputerowe do tego i powiem Ci,ze zupełnie nie jest to trudne.Korzystam z programu Infakt.
Tutaj masz filmik o tym jak obsługiwać program do księgowości:
https://www.youtube.com/watch?v=MBpvFiyYJ54
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2015, 09:54
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

W przypadku małych firm to bardzo komfortowe rozwiazanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2015, 11:27
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

A mnie to jakoś do końca nie przekonuje.
Wolałabym zainwestować chyba w porządny program księgowy. Dobre opinie ma np. Symfonia dostępna chociażby tu: http://www.tradiss.pl/ . Przy prowadzeniu małej firmy księgowość nie jest zbyt skomplikowana. A dzięki temu, że sami się nią zajmiemy, możemy cały czas trzymać rękę na pulsie - to też ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-11-2015, 03:28
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Ja polecam swoją księgowość oddać w ręce biura rachunkowego Kognitariat. Z pewnością nie pożałujecie. Są naprawdę rzetelni, jak mało kto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2015, 14:23
annika90 annika90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annika90.polki.pl

Jakiś czas temu przeszłam na księgowość online. Wcześniej księgowa kasowała sporo za kilka faktur, musiałam się z nią spotykać przez co marnowałam czas. Nie jestem biegła w tych sprawach, prowadzenie księgowości samemu nie wchodziło w grę. W Superksięgowej wygląda to tak, że wysyłasz im skany faktur, resztą zajmują się oni. Jeżeli Twoja firma jest mała, to takie rozwiązanie może przynieść sporo korzyści, wszystko zależy od Twoich preferencji : )
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-12-2015, 15:53
isana91 isana91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
isana91.polki.pl

Ja korzystam z księgowości online i zastanawiam się nad przeniesieniem się do http://www.lecyk.com/ Niby jestem zadowolona z usług obecnej księgowej ale czasami mam wrażenie, że nie traktuje mnie poważnie i sama nie wie co mi doradza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-01-2016, 12:06
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Ja bym się nie odważyła korzystać z programu. Sama uważam, że moje biuro księgowe idealnie prowadzi moje finanse. Nie zżerają kasy, a się narobią, bo faktur mam sporo. Katowice mają mnóstwo firm, ale ja myslę, że trafiłam na jedną z lepszych. Sami możecie też skorzystać http://taxmentor.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2016, 16:06
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Jeden z ciekawszych systemów, zresztą od znanej firmy, kojarzysz - http://taxcare.pl/ ? Auto wypełnienie danych na podstawie NIP, połączenie z kontem bankowym, szybkie płatności, gotowe raporty finansowe, a ogólnie przejrzystość i funkcjonalność. Najlepiej odpalić sobie demo i testować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2016, 12:04
bozena312 bozena312 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bozena312.polki.pl

Ja tak średnio nastawiona jestem jeśli chodzi o księgowość przez internet. U siebie w firmie korzystam z Symfonii Start i muszę przyznać że myślałam że skoro to jest oprogramowanie na start firmy to będzie bardzo okrojone. Ale nic bardziej mylnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania