Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ortopede jeszcze nie. Chce najpierw isc do tej fizykoterapetki ale z babcia nie mialam kiedy porozmawiac dokladnie.

    A Artur moze i zazdrosny ale juz jest duzo lepiej niz na poczatku. Widzi ze niezle pieniadze wiec chce zebym pracowala. Chociaz najlepsze wyplaty juz za mna.
    Co do Henka to chodzi o mnie. Nie wiem jak Wam to napisac. Zreszta sama przed soba nie chce sie do tego przyznac...
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      oj olcia chce ci sie starego winka?
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        moj apel zostal wysluchany!!! mam co czytac haha

        sama w domu jestem z mala, tescie pojechali do lublina wiec luz psychiczny hi hi
        Olcia stara miłość rdzewieje..... ale lepiej sie przegryźć z tym... niby nie wchodzi ise dwa razy do tej samej wody... ale serce nie sługa
        a co do tego skype to wspolczuje... moze sie mu znudzi

        Minia no fajan ta zona, a wiecie ze jest piosenka o tesciowej? ale w tym odwrotnym przypadku, tzn ziec spiewa do tesciowej ze dziekuje jej za corke, wzruszyc sie mozna, haha, moj ojciec slucha na radio lublin "barachołke" Minia moze do Was dociera to radio i tam sa pozdrowienia i muza disco polo, od 21 chyba do 2 w piatki, normalnie mu odbilo hehe

        sasiedzi za sciana dziury robia, mam wrazenie ze sie zaraz przebija do nas!!!!


        Minia o twojej chorobie to mysle ze to moze grypa,podobno szaleje!!! oby was ominelo!!!!

        mala spi od 10, wlosy wreszcie umylam to na spacer nie bedzie wstyd isc hihi

        Amelka zaczela coraz wyzej nogi podnosic juz w raczki stopy lapie, ale do buzi to jeszcze daleko...

        buzki kobitki

        Skomentuj


          glosno napisze co po cichu mysle... Andzia, Alicja i nie wiem kto jeszcze maja nowe forum?? jak myslicie??

          Minia weszlam na you tube i slucham po kolei haha

          ja bym poszukala pracy ale jakijs fajnej.... kiedys pracowalam z 10 mies na stoisku z ciuchami, czasami szlag mnie trafial, jeszcze wtedy studiowalam, ale konczylam juz i tylko 1 dzien mialam na uczelni, a to stoisko bylo mojego brata i pracowalysmy z jego zona po 3 dni, z tym ze ja w sobote to krocej nawet mialam, zarobki takie byly wiecie niby minimalne, bo z 500 zl na pol etatu jakby ale nie bylo zle dla mnie jako singielki a jak pracuje przez 2 lata w oik to tez 900 z hakiem dostaje czasami 1000 wyjdzie i 16 marca koniec....
          a wiecie co najlepsze, suma sumarum urlopu wypoczynkowego mam 32 dni wiec do czwartku, umowa do niedzieli a ja jeszcze w piatk i sobote zgodnie z grafikiem pracuje i nie wiem czy brac jakies zwolnienie czy na 2 dni urlop bezplatny... a co najgorsze wracam na KRUS, tat bedzie placicl bo obiecal, przepisal na mnie gospodarstwo, wiec nie ma prawa do zasilku dla bezrobotnych a za to ma placic ubezpieczenie moje w KRUS i tam sie palci kwartalnie, wiec za 14 dni marca musze zaplacic, ale nie mozna wyliczyc ile procentowa sie nalezy wiec trzeba 250 zl za caly kwartal.. straszne. mam jeszcze nadziej ze zmienily sie przepisy bo 2 lata temu rejestrowali w up osoby posiadajace 2 ha i mniej a ja mam 2 ha i 2 ary ziemi!!!!!! normalnie przekracza o 2 ary!!!! moze napisze jakies podanie ale ciekawe czy rozwaza....... i bym miala zasilek, i bez krusu by sie obylo.... ech...

          no se popisalam... mala juz cos kweczala to ide moze spi a moze lezy i obserwuje

          Skomentuj


            http://www.youtube.com/watch?v=j6eVBQOxADA

            to ta piosenka o teściowej

            Skomentuj


              edytko masz racje durne te przepisy i wcale niezyciowe

              nowe forum napewno jest, ale czy tam ala ma zaproszenie? trudno zgadnac, pisalalm do niej kilka razy na gg ale chyba ma ciagle wylaczone, moze cos znowu zdrowko szwankuje, moze malemu , moze dla ali , moze szpital? bo faktycznie dziwne zeby ala tak dlugo nie pisala nigdzie
              mialam sms do niej napisac ale nr na lalkach, nie mam w tel, a tam nie chce mi sie cos zagladac

              andzia pisala na poczatku stycznia na lipcowkach ze robi dla nich prywatne i zrobila. lipcoweczki sie nazywaja czy jakos tak, jest w wyszukiwarce, ale chyba tam ali by nie zapraszala, ale kto to moze wiedziec
              na polkach tez zatarla po sobie wszystkie slady tak jak i tu, andzia usunela sie calkowicie, wlacznie z loginemi wszytkimi postami

              bylismy dzis w koncu u lekarza, horror co sie dzieje, dzieci calutka przychodnia, 2 najlepszych lekarzy na zwolnieniu, z dwojga zlego poszlam do p. kucharzak, zapisalala nam bactrim i mucosolwan, skierowania napisac nie moze, najwyzej skierowanie do alergologa, pytalam o tran- nie umiala powiedziec , mowilam ze posmarowalam na noc plecki ta mascia rozgrzewajaca pum.. cos tam, to powiedziala ze z kamfora ostroznie u alergikow i nic wiecej..i teraz nie wiem czy ja smarowac czy kategorycznie odstawic, za 5 dni kontrol, moze juz wroci p.rozen i do niej sie w koncu zalapiemy, najlepsza pediatra w tej przychodni, u niej min pol godz sie siedzi, bada, sprawdza w karcie, wypytuje sie, odpowiada na pytania, super babka
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                piosenka faktycznie wzruszajaca
                k jak maniak wlacza zono moja ku wielkiej radosci malej, a mi sie wyc chce
                nie moge pojac skad w nim taka zmiana, jest podly do granic mozliwosci a ja czuje sie calkowicie bezsilna, mam tyle zalu do niego ze nie wiem czy juz mi to kiedykolwiek przejdzie

                edytko dianka jak odkryla nozki, bawilo ja samo lapanie, dotykanie paluszkow, do buzi dopiero teraz nauczyla sie brac stopki, ale widac ze nowe zabki sa, mamy juz wszystkie jedynki i dwojki, w koncu 8 zabkow, moze nawet cos tam glebiej jest, ale skubana mocno sie kamufluje i nie da popatrzec, a gardlo ma czerwone jak piec

                co trzeba miec zeby skypa zainstalowac? fajnie byloby czasem zebrac wszytskie na ploty

                mika a masz kablowke w domu? ja mam internet z kablowki, wzielam sam internet i place 19.9 za miesiac, nie bralam pakietu z programami on chyba 69-89zl nie wiem nawet, i tak malo telewizje ogladam zeby tylko miec kolejny wysoki rachunek, a tak mam podstawowe i basta, moze przez kablowke by ci sie bardziej oplacilo,
                nie wiem jak teraz ale nostrada raczej sie nie oplacala bo placilo sie za faktyczny czas polaczen z internetem, a jak niedaj boze cos sciagasz? moment na rachunek naleci
                w kablowce czy mam komp wlaczony cala dobe czy 5 min, oplate mam caly czas jednakowa

                olcia jak usmazony brzus?

                anetko odgon troche pawla i pisz co u was

                judyta gon k do garow, inhalacja parowa dobrze mu zrobi na drogo oddechowe
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej Wam,
                  mi sie towarzystwo pospalo, mialam leciej robic obiadek ale po drodze stal komputerek i nie moglam przejsc obojetnie

                  No Alicji to juz kawal czasu nie bylo.

                  Ja postanowilam ide wreszcie do gina. Czeka mnie zabieg na nadzerke ale musze bo od wrzesnia niewyrabiam.

                  Ide dzwonic
                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    no olcia pisz na kiedy masz termin
                    kurka wodna mi tez by sie przydalo pojsc i cytologie zrobic
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      No i lipa niedodzwonilam sie. A juz wreszcie sie zebralam. Pewnie najlepiej by bylo pojechac osobiscie. Tylko to na drugim koncu miasta i musialabym specjalnie jechac. Bede jeszcze dzwonic bo nie do konca pamietam w jakie dni przyjmuje.

                      Minia skypa sciagasz z neta jak gg. Tylko mikrofon i kamerka i mozna gadac.
                      Dorotka
                      Blog Dorotki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jest tam kto? nudzi mi sie!!!
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj


                          haha no jak jest Ocia to nie ma innych!!!

                          Skomentuj


                            Tiaaa... Nie kochacie mnie
                            Dorotka
                            Blog Dorotki

                            Skomentuj


                              hejka! nie mogłam się tutaj dostać od dwóch dni buuu ale już jestem, w pracy

                              Olcia nie mogę Cię znaleść na gronie, jakie masz ID lub nazwę?

                              Minia no właśnie ja miałam z kablówki neta, od chyba 5 lat, ale kazali się tym od kablówki wynosić z ich pomieszczenia, w związku z tym kablówka tylko została a neta odłączyli
                              dziś może wpadną znajomi "szwagra" i zobaczą jakby tu mnie podłączyć do modemu młodych (czyli mojej siostry i jej narzeczonego)

                              Dianka się dziś udała... siedzę w kuchni i jem śniadanie, jakoś po 5 było i słyszę pukanie drzwi u siebie, pomyślałam że przeciąg, ale jak hmmm nadal coś puka, podchodzę, patrzę - światło się pali, Dianka po prostu zapaliła sobie lampkę, zlazła z łóżka, podeszła do drzwi i stukała coby jej ktoś drzwi otworzył - no urocza jest! moja kochana

                              a co do tego czy Andzia ma prywatne, a niech ma, my też przecież mamy, o!

                              aaa Olcia ja Cię kocham i resztę też kocham!

                              dobra troszkę coś z mojego życia, ostatnio na naszej klasie zaprosił mnie ten były kelner... doznałam lekkiego szoku, bo myślałam że juz dawno skreślił stare znajomości ale nie, nawet wysłał mi wiadomość z pytaniem co u mnie, miło... miał takie ładne zdjęcie, ale usunął buuu
                              poza tym cisza, zero jakiegoś przystojniaka na horyzoncie, a szkoda szkoda...
                              Dominika & Dianka

                              Skomentuj


                                a my dalej chore

                                k zabral kabel od kompa... gdzie te chlopy byly jak rozumem i przyzwoitoscia dzielili, nio dzis znalazlam
                                zremy sie jak rdza blache
                                ale nic to niunia chociaz fajna i zawsze humor poprawi
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X