Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

    W sumie to wszędzie, najważniejsze jest to z kim jedziecie na wakacje Ja najczęściej wybieram moją ekipę znajomych i wycieczki nigdy nie są nudne. Coraz częściej zapuszczamy się coraz dalej, mamy speca od wyszukiwania tanich biletów. Każdy czymś się zajmuje, jest to spoko opcja. Ja ostatnio miałam powalczyć o odszkodowanie za opóźniony lot, w dobie internetu to bułka z masłem.
    Last edited by gagatka; 18-09-2020, 10:52. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

      Ciekawa przygoda czy to wakacyjna, czy po prostu przygoda, której nie planuje się w wakacje to też fajny pomysł. Można wybrać się na przejażdżki crossowe w weekend, czy na spływ kajakowy albo na rajd konny. Zależy kto co lubi i jakie są preferencje grupy. My mamy tak zgraną paczkę, że każdy wypad jest ekscytujący. Na brak sprzętów nie ma co narzekać, bo od tego są wypożyczalnie i portale z tematyki wynajmu. Jedną taką bazą jest portal branży wynajmu OSHARE Tu znajdziecie dużo różnych wypożyczalni, które mają dużo do zaoferowania. Wystarczy poszukać.
      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 10:52. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

        Witam polecam ciekawe miejcie hostel radom ładna aranżacja przestrzeni. Ogród pod miastem. Ciekawe na wypad poza miasto
        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 10:52. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

          Myślę że warto wybrać się w jakieś cieplejsze rejony, chociażby do Hiszpanii. Dobrym zakupem w moim przypadku okazało się pare takich plażowych sukienek tutaj brałam xxx wygodne i mało miejsc zajmują.
          Last edited by gagatka; 18-09-2020, 10:51. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Dziewczyny jeśli zastanawiacie się nad wyjazdem w góry jesienia, to polecam, spokojnie mozecie tam jechać!

            Po pierwsze pogoda bywa nieprzewidywalna zarówno latem jak i jesienia. Nie macie gwarancji na to czy latem nie będzie padało.

            Po drugie jest wieksza dostepnosć ciekawych miejsc noclegowych, poza tym jest często o wiele taniej niż rezerwując w sezonie latem....

            Po trzecie mniej turystów na szlakach, można zdecydowanie spokojniej sobie zwiedzać.

            W zeszłym roku byliśmy na wakacjach w Tatrach, nie wykluczam, ze w tym roku równiez się tam wybierzemy
            Noclegów polecam szukać tutaj https://www.zakopaneapartamenty.pl/apartamenty Na stronie jest wiele apartamentów w dobrej cenie do wynajęcia.
            Last edited by markietanka; 03-10-2020, 12:46.

            Skomentuj


              #51
              Mi ostatnio trafiła się taka w hotelu Olandia, w głównej mierze przez krajobraz wokół, poza tym na miejscu zawsze można było wypocząć w salonie SPA :3
              Last edited by gagatka; 02-10-2020, 14:35. Powód: link

              Skomentuj

                     
              Working...
              X