Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

    To już zależy co się komu podoba. Ja wolę z pierwotnego.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

      Mnie niestety również nie stać na kupienie własnego mieszkania, ale to w moim przypadku wynika z dużej kwoty wkładu własnego, którą musiałabym zapłacić kupując mieszkanie. Na szczęscie za 2-3 lata będę w stanie uzbierać wymaganą kwotę. Teraz mam na oku mieszkanie na wynajem, które widziałam na tej stroniexxx , ale muszę jeszcze podjechać i je obejrzeć.
      Last edited by disne; 30-07-2020, 18:40. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

        Wybrałam rynek wtórny ze względu na cenę. Kupiłam 80 metrów za 200 tysiecy, gdzie nowe kosztuje u nas 450 tys.. Także cena mnie przekonała. Teraz remontuje to mieszkanko i myślę, nad wymianą okien u xxx tylko jeszcze się nad kolorem zastanawiam. Czy iść w klasyczne białe, czy jednak w odcienie drewna...
        Last edited by disne; 30-07-2020, 18:40. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

          Według mnie znacznie lepiej postawić na rynek pierwotny, poneiaż ceny deweloperaów tkaich jak xxx są atrakcyjne, a mieszkanie jest nowe i możesz je urządzić dokładnie tak jak chcesz
          Last edited by disne; 30-07-2020, 18:41. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

            To nie jest właściwie postawione pytanie ponieważ każdy w zasadzie może potrzebować czegoś innego. Moim zdaniem na pewno nowe mieszkanie ma więcej plusów - jedyny minus to cena z drugiej strony xxx jakie obecnie są już na ukończeniu w Gdańsku to jedna z takich inwestycji, która wydaje się być strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o posiadanie własnego "M" w takiej lokalizacji, która będzie dla nas idealna.
            Last edited by disne; 30-07-2020, 18:41. Powód: link

            Skomentuj


              #66

              Zanim więc utkniemy na naszej liście najlepszych darmowych plików do pobrania VPN, warto wiedzieć, że płatna wersja może kosztować zaledwie 2,50 USD miesięcznie i zapewni znacznie lepszą wydajność i ochronę https://en.finevpn.org/
              Last edited by Papuas; 01-02-2021, 07:46.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                To już zależy od potrzeb. Mieszkania z rynku wtórnego mają lepszą lokalizację.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                  Siostra niedawno była na etapie szukania dla siebie czterech kątów. Szukała i na wtórnym i pierwotnym rynku. Znalazła na pierwotnym od fabryki domów w Warszawie. Mówiła, że te mieszkania z rynku wtórnego są wycenione na tyle, że aż głowa boli.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                    A może te xxx będą dobrym pomysłem? Co na ten temat sądzicie? Ja się właśnie bardzo poważnie nad taką możliwością zastanawiam...
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 18:42. Powód: link
                    Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma władzę wyboru.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                      Szczerze to sie nie zastanawialam nad tym.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                        Z tymi nowymi mieszkaniami to jest troche jak z nowym samochodem. Placimy cene premium (czytaj sporo zawyzona) by moc w zamian poczuc sie lepiej wsrod znajomych .. przed ktorymi chcemy sie pokazac jacy to nie jestesmy zarobieni. Wszystko niestety jest krotkotrwale i kazdy zapomni o tym fakcie za jakis czas. W przypadku mieszkania, prog przeplacenia moze byc o wiele wyzszy .. a tak wlasciwie co nam to daje? Ja najbardziej jestem sklonna do tego aby szanowac wlasne pieniadze, bez znaczenia czy latwo zostaly zarobione. Dla osob sklonnych troche bardziej sie wysilic polecam poszukiwanie czegos z rynku wtornego. Co jakis czas mozna trafic na naprawde okazyjne ceny .. przyczyny sa rozne, najczesciej to pieniadze potrzebne na szybko badz tez przeprowadzka. Trzeba natomiast dowiedziec sie paru waznych kwestii na jakie trzeba zwrocic uwage przy wyobrze. Jest to dosc obszerny temat dlatego odsylam do jednego z bardziej szczegolowych poradnikow -xxx Lepiej jest jak to mowia "dmuchac na zimne" niz pozniej znalezc sie w malo pozadanej sytuacji .. dowiadujac sie o jakichs niespodziankach.
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 18:42. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                          Moi rodzice kupili mieszkanie z rynku wtórnego. Problem w tym, że lokal posiada jeszcze wyposażenie po pozostałych użytkownikach, którego rodzice muszą się pozbyć.
                          Mama słyszała, że likwidacja mieszkań to specjalność firmy Raflen: xxx - ponoć odbierają i wywożą wszystko, co niepotrzebne w mieszkaniu i piwnicy.
                          Czy ktoś z was orientuje się, jak taka usługa jest faktycznie realizowana? Warto z tego korzystać?
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 18:42. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                            To chyba zależy jaką znajdziecie ofertę i co wam się bardziej spodoba. Wiadomo, że lepiej kupić nowe mieszkanie, ale z rynku wtórnego też często trafiają się super oferty.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                              Wszystko zależy od tego jak utrzymane jest mieszkanie z rynku wtórnego.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

                                A ja tam wolę dom niż mieszkanie. To zawsze inna jakość. I duża większa przestrzeń, bo przecież mamy cały ogródek dla siebie. Nam domek, mały, wybudowała firma z Mazur, bo chcieliśmy dość nietypowy. Z bala ale nie taki góralski. Więc Natur Eko Dom postawił nam dom w stylu kaszubskim. Coś innego ale i tak fajnego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X