Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bóle podbrzusza - czy to groźne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: bóle podbrzusza - czy to groźne?

    ja uważam, że takie problemy należy od razu konsultować z lekarzem bo przyczyn może być wiele.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: bóle podbrzusza - czy to groźne?

      powodów może być wiele najlepiej jak pójdziesz do lekarza I sprawdzisz co jest przyczyną w moim przypadku okaząło się zeto tylko albo az zaparcia-ból był naprawde nie do zniesienia ale zrobiłam kuracje dicopegiem 10g I problem zniknął miesiąc pozniej okazało się ze jestem w ciąży więc dobrze ze zdazyłam pozbyc sie zaparc

      Skomentuj


        #18
        Odp: bóle podbrzusza - czy to groźne?

        Powinnaś się wybrać do lekarza i zrobić szczegółowe badania tej części ciała np:USG jamy brzusznej i tez wybrać się do ginekologa. Przyczyn może być wiele, nie można tego ignorować i przeciągać, bo możemy wyleczyć wiele chorób we wczesnym stadium.

        Skomentuj


          #19
          Odp: bóle podbrzusza - czy to groźne?

          jeśli taki ból się utrzymuje i nic nie pomaga, to trzeba się czym prędzej udać do lekarza.

          Skomentuj


            #20
            Odp: bóle podbrzusza - czy to groźne?

            Tak naprawdę może być wiele przyczyn, które powodują ból podbrzusza http://www.no-spa.pl/bole-brzucha/podbrzusze Sama zobacz, że to niekoniecznie musi być coś z układem rozrodczym. Czasem trudno to samemu ocenić.

            Skomentuj


              #21
              Odp: bóle podbrzusza - czy to groźne?

              Zgadzam się, bo przyczyny mogą być poważne ale też błahe jak u mnie, bo winna była po prostu bolesna i obfita miesiączka. Na szczęście dzięki mojej ginekolog już pozbyłam się tego problemu bo zaczełam stosować hormonalną antykoncepcję zamiast mechanicznej http://antykoncepcjanamiare.pl/antyk...koncepcyjnymi/ a jak wiemy hormony doskonale sobie z takimi problemami radzą

              Skomentuj

                     
              Working...
              X