Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karma dla zwierzaków z Bierdonki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karma dla zwierzaków z Bierdonki

    Kupujecie może w Biedronce karmę albo akcesoria dla zwierzaków? Sama bardzo często zaglądam na półkę dla pupila, żeby kupić przysmak mojej kici, a konkretnie Kitty Excelence. Z resztą moim zdaniem wybór jest tam całkiem spory i często, tak jak np. jeszcze dzisiaj, można trafić na akcje promocyjną, ze sporą obniżką cen http://www.biedronka.pl/pl/polka-pupila
  •    
       

    #2
    Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

    Ja bym jednak nie ryzykował zdrowia naszego pupila poprzez stosowanie jakiejś karmy niskiego sortu :/.
    kolektor danych

    Skomentuj


      #3
      Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

      Lepiej wybrać się po prostu do sklepiszcza zoologicznego i tyle .
      płyn do czyszczenia kominków

      Skomentuj


        #4
        Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

        Czytacie skład tych karm?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

          Mój pies dostaje dość często karmę z biedronki i jest wszystko w porządku, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy zaczęłam mu dawać suchą karmę typu Pedigree i po paru dniach się tak pochorował, że myślałam, że to już koniec...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

            Na pewno także w Biedronce są różne karmy dla psów, jednak ja kupuję tylko taką https://www.purina.pl/psy/beyond/ Mój pies jest dla mnie prawie jak dziecko, więc nie mogłabym karmić go podrzędnymi produktami. Rozumiem jednak, że każdy ma wybór i dokonuje go zgodnie z własnym sumieniem.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

              nie mialabym odwagi kupowac karmy dla psa w biedronce...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Karma dla zwierzaków z Bierdonki

                no nie sposob sie z Toba vicky nie zgodzić. nam polecono diete barfowa gdy wykryto dość powazna alergie pokarmowa. niestety nie moge podawac zadnych mocno przetworzonych karm. te barf original są idealne

                Skomentuj

                       
                Working...
                X