Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

od kiedy szampon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: od kiedy szampon

    Dziewczyny powiedzcie od kiedy stosujecie szampon do włosów dla dzieci? Czym w ogole myjecie im włosy? Ja do tej pory jedynie woda z emolientami. Nie używałam jeszcze żadnych szamponów i nie wiem co wybrać. Czy to już czy jeszcze nie. Córka ma 10miesięcy

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: od kiedy szampon

      U nas sprawdził się szampon Bambino. Stosowaliśmy jak maleństwo skończyło miesiąc. Zmieniliśmy szampon, gdy dziecko skończyło dwa lata, teraz używamy Bobini.

      Skomentuj


        #48
        Odp: od kiedy szampon

        My zawsze myliśmy główkę takim żelem do mycia ciała i włosów z nivea baby i było dobrze. Ostatnio używamy szamponu ale synak ma juz ponad 4 lata.

        Skomentuj


          #49
          Odp: od kiedy szampon

          Nivea baby tez mamy ten żel i też go stosujemy, ale kiedyś kupiłam tez szampon z firmy Skarb Matki i własnie nim myję synkowi włoski. Jest to szampon dla niemowląt i dzieci.

          Skomentuj


            #50
            Odp: od kiedy szampon

            ja stosuję hipp, nivea baby i ziajkę są znakomite a ja zadowolona

            Skomentuj


              #51
              Odp: od kiedy szampon

              Emolium ma szampon od pierwszego mycia, dokładnie - http://www.aptekagemini.pl/emolium-s...acy-200ml.html Chyba akurat ich produkty wszyscy znają. Super wpływ na skórę i włosy, a sam kosmetyk właśnie szczególnie skierowany pod skórę problematyczną...

              Skomentuj


                #52
                Odp: od kiedy szampon

                Pierwsze mycie głowy typowym szamponem córka miała gdy skończyła rok, wcześniej cały czas używaliśmy płynu do mycia ciała i głowy 2 w 1

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: od kiedy szampon

                  Typowe szampony nie są odpowiednie dla skóry dziecka, która jest bardzo delikatna! Możecie przez to narobić dziecku problemów w postaci:
                  ciemieniuchy
                  łupieżu
                  łuszczącej się skóry głowy

                  W aptekach są całe serie dobrych kosmetyków dla dzieciaczków i takie polecałabym właśnie wybierac. Szczególnie jeśli maluszek ma atopowe zapalenie skóry:
                  http://klebekmysli.pl/pielegnacja-skory-atopowej/

                  Dobrą serią jest na przyklad Emolium

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: od kiedy szampon

                    ja zamierzam kupić szampon https://www.mixa.pl/produkt/bardzo-d...pon-micelarny/ Nie dość,że można stosować u maluszka od pierwszego miesiąca, to jeszcze jeszcze ma bardzo pozytywne opinie w sieci

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: od kiedy szampon

                      My używamy Baby Dove szampon z emulsją do mycia ciała w jednym. Wygodnie i dobrze się sprawdza. Nie ma po nim żadnych reakcji alergicznych ani podrażnień. Bardzo łagodny, ale skuteczny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: od kiedy szampon

                        To od kiedy stosować szampon jest bardzo ważne, ale równie ważne jest to na jakie szkodliwe substancje kosmetyków dla dzieci zwracać uwagę. Poczytajcie o tym w artykule https://smyk24.pl/kosmetyki-dla-dzie...ow-dla-dzieci/ . Na pewno oliwka nie powinna mieć szkodliwego oleju mineralnego w składzie, a szampon wysuszającego detergentu jakim jest sls.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: od kiedy szampon

                          Na pewno od wtedy, gdy dziecko ma już więcej włosów na głowie.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X