Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    kurcze na moim basenie tzn. najbliżej nie mają tego ćwiczenia

    ale rower kupiony!!!

    wczoraj przejechałam 15 km a dziś już 7. Jestem siebie dumna...

    jak tam wasze zmagania??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      witajcie moje kobitki

      jak wam idą ćwiczenia??

      Ja staram się ale nie zawsze wychodzi

      Czy znacie ćwiczenia o nazwie "VACU LINE"? Czy są po tym efekty np. zmniejszenie cellulitu?

      Skomentuj


        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        witam kochane
        ja zaniechałam ćwiczeń gdyż postanowiliśmy powiększyć rodzinę :-P
        ale przez ten czas z wami zrzuciłam te upragnione 5kg
        teraz jeżdżę co jakiś czas na rowerze i chodzę na spacery kilka razy dziennie z racji tego że od miesiąca mamy suczkę goldenke . trzymam za was kciuki kochane :-*





        Skomentuj


          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          Witam
          Ja zaczynam od dzisiaj. Czas pozbyć się "opon zimowych"
          Zamierzam robić brzuszki, dużo spacerować i przejśc na dietę Już teraz mogę, bo od 3 dni nie karmię już synka.

          Mam nadzieję że wytrwam w postanowieniu
          Trzymajcie kciuki.

          Skomentuj


            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            witamy w naszej fitnessowo-sportowej społeczności.


            Dziś idę na "vacu line" ciekawe jak to wygląda i czy mi się spodoba. Opiszę jutro.

            Skomentuj


              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              Witajcie, wczoraj byłam na ćwiczeniach "Vacu line" jest to nowa terapia podciśnieniowa, modelująca sylwetkę i eliminująca cellulit. W specjalnej kapsule podciśnieniowej umieszczona jest tradycyjna bieżnia której praca sterowana jest komputerowo.

              Moje doznania:

              cała terapia dosyć męcząca, po 30 min. treningu byłam mokra przynajmniej na plecach

              plusy

              możliwość manualnego ustawiania maszyny
              zrobienia kilku kilometrów

              minusy

              strasznie bolą mnie plecy, bo pas łączący brzuch z maszyną strasznie obciąża kręgosłup

              ciężko utrzymać prawidłowy puls do 130 na spalanie powyżej kształtują się mięśnie. Ja chodziłam a raczej spacerowałam i trudno było utrzymać puls poniżej 130, więc na spalenie trzeba bardzo wolno iść: 3km/h to wszystko. przy małym podciśnieniu tzn. 15 a min. jest 10 a max.25

              częstotliwość chodzenia na "zabiegi" - codziennie obciążać tak kręgosłup to nie dla mnie

              cena - 230 zł za 10 wejść po 30 min.

              popytałam dziewczyny ćwiczące na tym urządzeniu jak oceniają efekty.
              Jedna z nich powiedziała, że po 10 zabiegach nic nie widać. Kupiła następne 10 i nastąpiła poprawa kondycji. Teraz chodzi 2x w tyg od 2 lat i mówi, że jedyne co się zmieniło to obwód brzucha - zmalał. Cellulit jak był tak jest.


              Wybór tego urządzenia pozostawiam wam.

              Ja odpadam. Za drogo i za bardzo obciąża kręgosłup.
              Dowiedziałam się też, że można jeździ na rowerze w podciśnieniu. Mama nadzieję, że pójdę i opiszę jak było.

              Buziaki dla was!

              Skomentuj


                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Cieszę się, że o tym napisałaś bo sama się zastanawiałam czy warto w to zainwestować. Teraz wiem, że nie;D
                Ja ostatnio zrobiłam pierwsze pomiary po 4 miesiącach aqua aerobicu Zanotowałam -2kg, mniejszy cellulit, jędrniejszą skórę i w końcu mieszczę się w spodnie rozmiar mniejsze; brzuszek mniejszy i tyłek jakiś taki bardziej kształtny
                więc polecam szczerze
                Teraz muszę pomyśleć o jakimś ruchu przez wakacje, może macie jakieś ciekawe pomysły?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  kurcze muszę poszukać basenowych ćwiczeń - moja desperacja sięga zenitu

                  jutro jedziemy na urlop do Grecji i po raz kolejny będę wstydziła się pokazać w stroju kąpielowym porażka ryczeć mi się chce!!! tyle siły, pieniędzy i wyrzeczeń a efektów zero, wielkie zero....
                  Last edited by alibabka; 26-05-2011, 11:58.

                  Skomentuj


                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    Rozumiem Cię
                    Nie poddawaj się jednak, na pewno Ci się uda i będziesz mieć figurę modelki będę trzymać kciuki i wspierać na forum


                    Skomentuj


                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      Hej, dawno tu nie zaglądałam, nadal ćwiczę, jeżdżę na rowerze, biegam. Troszkę odpuściłam sobie z dietą, ale przytyłam może 0,5 kg przez to, nadal mam na minusie ok.7 kg, odkąd zaczęłam. Od poniedziałku zaczynam biegać rano na czczo, przynajmniej 40 min, a max. 1 godz pięć razy w tygodniu, poza tym nadal będę kontynuowała inne ćwiczenia i wrócę do lepszej diety. Mam zamiar rozpocząć A6W, może jutro. Kondycję mam coraz lepszą!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        Witajcie dziewczyny, jak tam wasze ćwiczenia ja ćwiczę ale mniej niż kiedyś. Brak mi zapału. Chyba przez te upały

                        Skomentuj


                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          ja też lubię spacerować tylko że zimo to już gorzej jest

                          Skomentuj


                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            Dlatego wszyscy z utęsknieniem czekamy na słoneczną pogodę by w końcu długie spacerki i zażywanie ruchu dla zdrowia stały się codziennością.

                            Skomentuj


                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              Chyba się dołączę do postanowienia :P

                              Skomentuj


                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                A ja ostatnio zaczęłam ćwiczenia z Chodakowską, super sprawa! Póki co męczę Skalpel

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X