Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    Hej Dziewczyny! U mnie jest 4,8 kg mniej w 5 tyg. Dziś zaczął się tydzień szósty. Nadal walczę i determinacji mi nie brak!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      hej dziewczyny- ja zaniedbałam ćwiczenia ale właśnie sobie napisałam kartkę, że dziś poćwiczę.

      Od weekendu nie kładziemy dzieci spać w dzień, więc odpada mi czas wolny na "moje" sprawy. Ale może ćwiczenia będą bardziej realne, niż mi się w tej chwili wydaje

      Skomentuj


        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        cześć Dziewczyny!

        moja córeczka właśnie zasnęła, więc zabieram się za ćwiczenia. Zrobię kilka serii brzuszków i damskich pompek, bo mnie najbardziej zależy,żeby brzuszek wyglądał ładnie i piersi. Na wagę na szczęście nie mogę narzekać!

        A potem wybiorę się na spacerek z dzidzią i będę cały czas myśleć o tym,aby mieć wciągnięty brzuch!!

        Skomentuj


          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          cieszę się, że mniej lub bardziej trzymamy się założeń związanych z ćwiczeniami.

          Jestem z siebie dumna bo nadal chodzę na zajęcia - czasami nie mam ochoty ale idę z bólem serca w nadziei że kiedyś wejdzie mi to w krew, że nie będę mogła żyć bez fitnessu - daleka droga ale co zajęcia jestem o krok bliżej

          trzymajcie się dzielnie....
          miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            Hej, u mnie mija szósty tydzień od kiedy postanowiłam tu z wami więcej ćwiczyć, aby schudnąć. Udaje mi się mój plan realizować w 100%. Schudłam przez ten czas 5,3 kg a chcę jeszcze zrzucić kolejne 5,2 kg przynajmniej. Bardzo się cieszę i sama dziwię swojej determinacji Już wiele lat temu postanowiłam, że jak urodzę już moje trzecie i ostatnie dziecko, to najszybciej, jak to możliwe wezmę się za siebie, żeby odzyskać formę i figurę. Postanowiłam, że zrobię to raz, ale porządnie, bo nie mam zamiaru odchudzać się przez resztę życia. Dopuszczam oczywiście wahania wagi do 2 kg, bo to dość naturalne u kobiety, ale poza tym, mam zamiar cieszyć się jeszcze młodością, formą i figurą przez lata. Na razie się udaje i mam nadzieję zrealizować mój plan w całości. Korzyści z tego płyną dla całej rodziny, bo mam ogromną ilość energii, jestem bardzo dobrze zorganizowana i wszystko mam zaplanowane, żeby zmieścił się mój plan treningowy, dobry humor prawie mnie nie opuszcza. Same plusy, polecam!!!

            Skomentuj


              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              hej
              gratuluje postępów i motywacji.
              ja niestety zaniedbałam ćwiczenia. najpierw chora córeczka, później pobyt w szpitalu z z synkiem.
              ale po świętach mam zamiar znowu zacząć ćwiczyć. chociaż przez chore dzieci nieco schudłam.




              Skomentuj


                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Ania_31, zazdroszczę i zarazem gratuluje podejścia do życia!
                Ja mam wręcz przeciwnie. No, ale właśnie staram się odzyskać fajne podejście do życia i zrobić coś dla siebie, by poczuć się lepiej. Dziś już poćwiczyłam, może jeszcze pod wieczór porobię parę ćwiczeń.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  Dziewczyny, małymi kroczkami, ale do celu. Gdy brakuje mi motywacji, to zawsze sobie uzmysławiam ile to tak naprawdę jest te 30 min w ciągu 24 godzin, jak niewiele i jak często marnuję dużo więcej czasu na inne rzeczy. To do mnie bardzo przemawia. Czasem ćwiczę na raty, coś tam rano, coś wieczorem i gdy nie mam ochoty na te wieczorne ćwiczenia, to zaraz sobie myślę, co tak naprawdę da mi radość i powód do dumy: 10 min przed kompem, czy 10 min brzuszków, no i odpowiedź zawsze jest jedna. Poza tym zdecydowanie łatwiej położyć się na macie i zrobić parę ćwiczeń, niż zadręczać się przez resztę dnia, że się tego nie zrobiło.

                  Skomentuj


                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    witajcie moje szczuplaczki

                    wczoraj byłam na zajęciach jak zawsze wycisk ale po powrocie zerkałam na swoje ciało i chyba widzę małe zmiany w jędrności a juź na 100% polepszyłam swoją kondycję - nie mam tez zakwasów....wiosna wiosna a latem odsłaniamy ciałko hihihi

                    buziaki dla was kochane

                    Skomentuj


                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      Hej dziewczyny! Co słychać? Ja dalej na placu boju, ćwiczę, jem mniej i po dzisiejszym ważeniu muszę się pochwalić, jest 7,1 kg mniej w 2 mies. Do celu zostało mi od 3,4-5,4 kg. Chciałabym oczywiście zrzucić te 5,4 kg, ale te 3,4 już będą mnie satysfakcjonowały. Na brzuchu widać mi już delikatną rzeźbę mięśni i zmieściłam się dziś w ciuchy z przed 5 lat, gdy byłam jakieś 2,5 roku po pierwszej ciąży, dość szczupła. Robię obecnie 300 brzuszków dziennie oraz wiele innych ćwiczeń plus rower, spacery, stepper kilka razy w tygodniu i sauna jeden raz w tygodniu. Codziennie coś dla siebie i jest SUPER!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        dziewczyny- gratulacje!!!

                        ja straciłam motywację i szerokim łukiem omijam wątek, bo mi wstyd nawet teraz opycham się czekoladą codziennie minimum jedna. Nie tyję, bo nie mam takich tendencji, ale ogólnie czuję się spowolniona.

                        Poproszę o słowa otuchy i motywujące do działąnia!

                        Skomentuj


                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          kochane ja jakoś się trzymam - właściwie to nadal chodze na zajęcia ale musiałam zmienić bo bolą mnie stawy

                          nowy plan - kupuję rower i 2-3 razy w tyg. robię wycieczki przynajmniej godzina dziennie.

                          zobaczymy czy coś to da

                          Skomentuj


                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            cześć postanowiłam do Was zajrzeć bo zaciekawił mnie ten wątek. Ja od stycznia chodzę 2 razy w tygodniu na aqua aerobic i to na 20.45. Nie mam problemów z wagą, bo po porodzie wróciłam naturalnie do starej wagi (a przytyłam 25 kg), ale czułam się sflaczała więc zaczęłam się pluskać w tej wodzie. A moją motywacją najsilniejszą jest po prostu wyjść na chwilę z domu, zmęczyć się i poczuć, że czuję się lepiej. Zajęcia mam do końca czerwca więc zastanawiam się jak te 2 miesiące wakacji zagospodarować, żeby mnie motywacja nie opuściła.


                            Skomentuj


                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              a możesz napisać coś więcej o tych ćwiczeniach basenowych. Jak pewnie czytałaś mam problemy z kolanami i muszę zmienić TBC i TMT na coś co nie obciąża mi kolan. Myślisz, że w wodzie będzie ok? jaki koszt?

                              Skomentuj


                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                Napisane przez alibabka Pokaż wiadomość
                                a możesz napisać coś więcej o tych ćwiczeniach basenowych. Jak pewnie czytałaś mam problemy z kolanami i muszę zmienić TBC i TMT na coś co nie obciąża mi kolan. Myślisz, że w wodzie będzie ok? jaki koszt?
                                Jeśli masz problemy z kolanami czy nawet z kręgosłupem to nic nie szkodzi, bo w wodzie nie obciążasz tych partii ciała, poza tym podobno pływając zmniejszają się te dolegliwości. Jedna Pani, co ze mną chodzi mówiła, że przed zajęciami miała bóle kręgosłupa, a po jakimś czasie zajęć zauważyła, że coraz rzadziej ją boli.
                                A aqua aerobic to nic innego jak aerobic tylko w wodzie. Też jest muzyka, rozgrzewka, dosyć intensywne ćwiczenia na różne części ciała i na koniec rozciąganie.
                                Używa się różnych tzw akcesoriów typu np dyski, makarony, piłki, hantle i co tam jeszcze prowadząca wymyśli. Efekty widać szybciej bo podczas ćwiczeń trzeba pokonać opór wody i te wszystkie gadżety o których pisałam staj się w wodzie bardzo ciężkie. Nie wspomnę o redukcji cellulitu Dla mnie jest to przede wszystkim świetna zabawa Nawet nie sądziłam, że w wodzie można wykonywać nawet pompki;p Co najważniejsze po kilku zajęciach można zauważyć, że skóra staje się jędrniejsza;D
                                Nie wiem czy koszt jest wyższy, niż karnet na siłkę czy aerobic tradycyjny. Przesyłam linka tego aerobicu co ja chodzę, tam wszystkiego się dowiecie http://www.aquafitness-lublin.pl/
                                Ja płacę 150 zł za 10 wejść, jedno kosztuje ok 20. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie orientuję się jak to gdzie indziej wygląda. Na pewno jednak mogę polecić, bo jest to dbanie o sylwetkę i jednocześnie super zabawa Zaznaczam też, że pochodzę z Lublina i nie wiem jak ceny tego typu zajęć wyglądają w innych miastach. Mam nadzieję, że mogłam pomóc
                                Last edited by szatynkaX83X; 10-05-2011, 14:44.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X