Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    MoniaB tak trzymać!!! Brawo!
    Ja dziś rozpoczęłam sezon rowerowy, choć u nas było tylko 5 stopni w plusie, brrr.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      Co słychać dziewczyny? Jak wam idzie?
      Ja wczoraj byłam na ponad godzinnym spacerze, w domu poćwiczyłam brzuch i biodra. Dziś mam zamiar powtórzyć to co wczoraj. U mnie na wadze było s=dziś 69,2 kg., waga ciągle spada. Bardzo się cieszę, bo to mnie bardzo motywuje do działania. Jednak co rano boję się, gdy na nią staję, że wskaże więcej... Wczoraj zjadłam troszkę słodyczy, w sumie nie troszkę... haha. W każdym razie moim postanowieniem było pozwalać sobie na przyjemności tego typu w weekendy. Różnica polega tylko na tym, że normalnie bym się tymi słodyczami objadła, a teraz mówię sobie stop. Działa!

      Skomentuj


        #93
        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        cześć szczuplaki

        muszę się przyznać, że w weekend nie robiłam nic
        w piątek wieczorem byłam na zajęciach więc w sobotę wszystko mnie bolało (czasami tak mam po zajęciach zakwasy i takie tam)

        jedyne co zrobiłam dla rozruchu ciała to gra w kręgle ale to przyjemność...

        jutro idę na zajęcia TBC bardzo się cieszę ale nie widzę widocznych zmian w moim ciele np. cellulit jest jaki był i z wolna zaczynam myśleć, że moje męczarnie i tak go nie zmniejszą

        chyba mam małe załamanie formy....

        Skomentuj


          #94
          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          Hej dziewczyny, ja przez weekend tez nie zrobilam wiele... I zjadlam 2 kawalki sernika.. Ech... Ale za to jaki byl pyszny Jedyne co zrobilam, to bylam na spacerze (ale autem, wiec nie wiem, czy to sie liczy.. ) no i jeszcze pewnien sport "uprawialam", ale to przemilcze
          Last edited by wiosenka26; 30-03-2011, 12:36.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            Hej, u mnie małe załamanie. Wprawdzie ćwiczyłam wczoraj i dziś, próbuję utrzymać plan, ale dziś musiałam się naprawdę zmusić. Jestem przed okresem i tylko spać mi się chce. No i jeść. Mam nadzieję, że się mimo wszystko nie poddam.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              ostatnio też jestem osłabiona.

              Wczoraj miałam zajęcie o 19:30 i już prawie zrezygnowałam na rzecz drzemki...ale myślę sobie nie mogę dać się tak łatwo pokonać mojemu lenistwu no i podniosłam się i poszłam na zajęcia.

              Ja : lenistwo 1:0

              Skomentuj


                #97
                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Alibabka brawo, ja też wczoraj wygrałam, a dziś poszłam pobiegać, tzn. wyszły z tego marszobiegi, ponad 40 min plus ćwiczenia brzucha, pleców i rozciąganie. Dziś wzięłam moje lenistwo z zaskoczenia i poszłam się poruszać godzinę po śniadaniu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  Hej, ja mam za sobą 4 tygodnie odchudzania i prawie 4 kg na minusie. Dziś rozpoczynam tydzień piąty, jestem już dziś po ćwiczeniach. Tak na prawdę prócz jednego dnia zwątpienia nie poddałam się, ćwiczę lub spaceruję codziennie, trzymam dietę, a weekendowo pozwalam sobie na słodkości. Nie przeżywam żadnych katuszy, nie jestem głodna, nie ćwiczę więcej niż 45 minut, a spacery lub rower nie więcej niż 60-90 min.. Na moje 32 urodziny, które są 28 kwietnia chcę sobie sprezentować 65 kg. Do tego celu zostało mi 3,8 kg do zrzucenia. Potem jeszcze jakieś 3-5 kg do końca maja i więcej nie. Wiem, że się uda, po prostu to wiem

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    cześć- wróciłam po dłuższej przerwie

                    motywacja całkiem mi spadła. Dzis znowu powróciłam do krótkich ćwiczeń. Mam nadzieję, że to poprawi moje fizyczne zastanie i momentami ociężałe samopoczucie.
                    Co do odchudzania, to nie mój zamiar, ale ostatnio mąż stwierdził, że schudłam. Pewnie przez intensywniejszy okres w pracy przez ostatni miesiąc.

                    A jak u Was???????

                    Skomentuj


                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      cześć dziewczyny u mnie też mały spadek formy - niby chodzę na zajęcia ale jakoś bez wielkiego wow.

                      Do tego mam problemy rodzinne a to sprawia że nic mi się nie chce.

                      Dziś jestem zapisana na TBC ale nie wiem czy się zjawię na zajęciach

                      załamka......

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        Hej, ja trzymam się dzielnie, choć chyba trochę za dużo jem. Ćwiczę według plany i nie odpuszczam. Jako, że mało się tu udzielacie poszukałam wsparcia w necie i znalazłam zdroweforum a tam są tematy o odchudzaniu, sporcie i dziewczyny piszą codziennie. Niezłego kopa to daje. U mnie waga spada, troszkę zwolniło się tempo, ale cały czas jest coś tam na minusie. Dziewczyny, nie wiem, jak was zmotywować, bo w praktyce wiem, że tej motywacji trzeba szukać w sobie. Ja ją znalazłam obecnie i dobrze mi idzie.

                        Skomentuj


                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          fajnie, że się trzymasz ... ja też się staram jak mogę

                          Skomentuj


                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            Dziewczyny!
                            ja postanowiłam od dziś znów zacząć ćwiczyć. W ciąży robiłam to systematycznie, jednak po porodzie już mi się nie chciało i tak minęło pół roku.
                            Mam nadzieje, że teraz wytrwam w swoim postanowieniu i będę ćwiczyć.Na wagę narzekać nie mogę, bo ważę zaledwie 49 kilo, ale chciałabym popracować nad brzuszkiem. Wprawdzie nigdy nie był idealny, ale teraz..pożal się Boże!
                            A znacie jakieś ćwiczenia na ujędrnianie biustu? bo i nad tym chciałabym popracować.

                            Pozdrawiam i życzę Wam i sobie też wytrwałości!

                            Skomentuj


                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              Zacznij od damskich pompek

                              "ciężar ciała podtrzymywany jest przez kolana, a nie stopy. Tym sposobem wykonywanie tego ćwiczenie jest dużo łatwiejsze. Ręce są oparte o podłogę na wysokości klatki piersiowej, a plecy wyprostowane. Wykonując to ćwiczenie, zginamy je i prostujemy."

                              Skomentuj


                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                witam kochane chodzinki :-D
                                ANIU gratuluje postępów i motywacji :-))
                                ALIBABKA tobie również kochana :-D

                                Ja po 3tygodniach w pracy schudłam 2kg :-)) waga wskazuje mi 54,8.

                                ja dzisiaj jestem już po seri brzuszków 40krótkich 40 długich i 20 ze skrętami XD
                                już nie mogę się doczekać kiedy wsiądę na rower.
                                teraz kawka i nowy SHEAP .

                                Kasiu a tobie jak idzie powrót do ćwiczeń?





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X