Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mój trwał mniej,rodziłam 1,5 h! Na porodówkę trafiłam o 13, a urodziłam o 14,25. Nie liczę skurczy, które zaczęły mi się o 4 rano, bo chodź były bolesne(z krzyża) to i tak to nic w porównaniu z porodem, a raczej szyciem i kontrolą którą miałam robioną po porodzie.

    Skomentuj

    •    
         

      JA niestety nie rodziłam siłami natury. Miałam cesarkę gdyż mój synek był ułożony pośladkowo. Ale cała akcja zaczeła się o godzinie 12tej w południe gdy mi odeszły wody i zaczełam mieć skurcze do godziny 14:23 gdy wyjęto z mojego brzuszka mojego maluszka

      Skomentuj


        Ja rodzilam 16,5 godziny skurcze regularne co 5 minut pojawily sie o 6 rano urodzilam 0 22.40 przez vace, byłoby szybciej gdyby nie to ze lekarki nie dostaly w łape a moje dziecko dzieki nim o malu wlos sie nie udusilo. DLUGA HISTORIA.......

        Skomentuj


          Napisane przez nona26 Pokaż wiadomość
          urodzilam 0 22.40 przez vace
          tzn. przez vacuum, tak?
          słyszałam że to cholernie niebezpieczne

          Skomentuj


            Tak to bardzo niebezpieczne cierpiałam okropnie poród wspominam masakrycznie i jeszcze tak dlugo a mogło trwac tylko godzinke- tak powiedziała lekarka po wszystkim... czubki

            Skomentuj


              nona26 chyba miałyśmy podobne historie-masakra ...to samo i poród 27h




              Skomentuj


                Napisane przez nona26 Pokaż wiadomość
                Tak to bardzo niebezpieczne cierpiałam okropnie poród wspominam masakrycznie i jeszcze tak dlugo a mogło trwac tylko godzinke- tak powiedziała lekarka po wszystkim... czubki
                nona ale co było przyczyną tego że tak opóźniano akcję porodową, chodzi mi o parte, była w ogóle jakaś racjonalna przyczyna faktu że się męczyłaś niemal dobę

                Skomentuj

                •    
                     

                  rodziłam siłami natury
                  poród trwał 9 godzin
                  Dawidek jest moim pierwszym dzieckiem

                  Skomentuj


                    Nie postepujace rozwarcie na 1 cm, dziecko bylo owiniete pepowina 3 razy a glowka schodzila w dol jak zaczelo malej tetno spadac to nagle zbieglo sie z 15 osob i panika i zakonczylo sie tak jak pisalam wszesniej v-ce. Dodam ze nikt nawet mi usg nie zrobil.

                    Skomentuj


                      NONA26 czyli miałas poród z komplikacjami i mogło dojść do niedotlenienia dziecka.Mialas potem skierowanie do neurologa na badania? Bo pisalaś że masz problem z 9- cio miesięcznym dzieckiem.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Masakra to malo powiedziane

                        Skomentuj


                          Chodzimy do szpitala na oddzial patologi noworodka nikt mi wczesniej nie dal skierowania do neurologa chociaz mowilam ze chce z mala isc ale tam twierdzili ze nie ma takiej potrzeby bo wszystko jest ok

                          Skomentuj


                            Ja miałam poród bez komplikacji, ale mała zablokowała się na chwilę barkami i była owinięta pępowiną,lekarze też twierdzili że wszystko jest oki. a jednak potrzebowała rehabilitacji.


                            Skomentuj


                              Dlatego ide teraz z nia prywatnie do neurologa bo wydaje mi sie ze jej tez bedzie potrzebna rehabilitacja

                              Skomentuj


                                ja urodzilam w 3i pol h, silami natury bez znieczulenia.pierwsza ciaza i pierwszy porod:P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X