Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Placki z cukinii uwielbiam a ostatnio zrobiłam z przepisu sąsiadki Mianowicie do startej cukinii dodaje płatki owsiane ,jajko czosnek Sól pieprz i odrobinę mąki
    I zrobiłam tak samo Wszystko na oko ale wyszło pysznie
    Też ciekawy sposób co smakowo dają takie płatki?
    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    Lara wyglądają smacznie te Twoje placuszki oj bardzo smacznie i z przepisu Twego skorzystam, pradip ja obieram cukinie przeważne i do tych plackow tez obierałam, tylko jak griluje plastry cukinii to ją szoruje szczotką i na grill kłade plastry z skórą - też wychodzi smacznie nawet bardzo
    a to ja jeszcze cukinii z grilla nie jadłam nigdy a jak w piekarniku robię to jak skórka jest miękka to zjadam całość a jak twarda to zostawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      pradip ja na grilla cukinie robie tak ze szoruje szczoteczka cukinie, potem kroje, daje do miski - zalewam oliwa z oliwek, do tego sól i zioła prowansalskie - odstawiam do lodowki na chwilke,potem na grilla - jest pyszna polecam

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Justyna ta cukinia z grilla też już pysznie smakuje Dlaczego wcześniej tu nie pisałyśmy Już wtedy bym tak spróbowała Bakłażan też w taki sposób byłby pyszny A w oliwie to jeszcze papryka grilowana moja siostra robi ale trochę inaczej

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Lara sezon cukiniowy w pełni wiec ja skorzystam z Twojego przepisu na placuszki oj papryka grilowana tez jest mniam az mi smaka zrobilas a takie warzywa

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            Lara sezon cukiniowy w pełni wiec ja skorzystam z Twojego przepisu na placuszki oj papryka grilowana tez jest mniam az mi smaka zrobilas a takie warzywa
            tą paprykę siostra najpierw griluje i to tak poprzekraja i griluje aż będzie czarna ,potem ściąga skórkę i kładzie te kawałeczki do miseczki zalewa oliwą z oliwek ,dodaje czosnek bazylie i chyba coś to jeszcze Jak przyjedzie to to na pewno zrobi to pokaże i napiszę dokładnie

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              A używacie grilla elektrycznego? U mnie kiedyś był w domu rodzinnym i może raz odpaliliśmy...

              Jakieś pomysły na dzisiejszy obiad? mężowi chyba schabowego zrobię ale na cos dla mnie i młodego pomysłów nie mam...

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                pradip my nie mamy elektrycznego i nigdy nic z owego nie jadlam tak szczerze, aco do obiadku u nas dzis mielony z płatkami owsianymi, ziemniaczki i mizeria bo wczoraj znow nazbierałam ogórków i musze je wykorzystac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  pradip my nie mamy elektrycznego i nigdy nic z owego nie jadlam tak szczerze, aco do obiadku u nas dzis mielony z płatkami owsianymi, ziemniaczki i mizeria bo wczoraj znow nazbierałam ogórków i musze je wykorzystac
                  Ale mi się chce od jakiegoś czasu mizerii takiej ze słodziutka śmietaną...
                  kurcze tyle piszecie o tych płatkach owsianych i do tylu potraw je dodajecie a ja jakoś nigdy się nie zdecydowałam...
                  Za to przed chwilką usmażyłam placuszki z cukinii w kocu

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    u mnie grilla elektronicznego brak A i obiad mam dziś z głowy bo i wczorajszy bigos mam jeszcze
                    pradip i w końcu który przepis wykorzystałaś na placki
                    Do mielonego też słyszałam że się płatki daje i jeszcze suszone pomidory

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      u mnie grilla elektronicznego brak A i obiad mam dziś z głowy bo i wczorajszy bigos mam jeszcze
                      pradip i w końcu który przepis wykorzystałaś na placki
                      Do mielonego też słyszałam że się płatki daje i jeszcze suszone pomidory
                      Swój to znaczy na oko dosypałam mąki, jajko, cebule, pietruszkę i pieprz i na patelnię tak wiec przepis najprostszy z możliwych zastanawiam się jak te placuchy przerobić żeby mąż był zadowolony bo on to typowy mięsożerca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Swój to znaczy na oko dosypałam mąki, jajko, cebule, pietruszkę i pieprz i na patelnię tak wiec przepis najprostszy z możliwych zastanawiam się jak te placuchy przerobić żeby mąż był zadowolony bo on to typowy mięsożerca
                        swój sprawdzony Ja to właśnie lubię kombinować Czasem wiadomo się nie uda coś ale ja to lubię i dziś wymyśliłam że zrobię zupę cytrynową Już od dawna mam ochotę wypróbować ją ,więc przyszedł na to czas

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Dziś na obiad zaserwowałam schabowy z piekarnika z szynką i serem w sosie pomidorowym i zapiekany kalafior pod beszamelem i pomidorki z sosem włoskim(to już z torebki )

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Dziś na obiad zaserwowałam schabowy z piekarnika z szynką i serem w sosie pomidorowym i zapiekany kalafior pod beszamelem i pomidorki z sosem włoskim(to już z torebki )
                            Lara jest 23 ja oczywiscie po przeczytaniu Twojego wpisu o obiadku - mniam mniam zrobiłam się strasznie głodna, Ty powinnaś jakąs restauracje prowadzic

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Dziś na obiad zaserwowałam schabowy z piekarnika z szynką i serem w sosie pomidorowym i zapiekany kalafior pod beszamelem i pomidorki z sosem włoskim(to już z torebki )
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Lara jest 23 ja oczywiscie po przeczytaniu Twojego wpisu o obiadku - mniam mniam zrobiłam się strasznie głodna, Ty powinnaś jakąs restauracje prowadzic
                              Mniam mniam... aż ślinka leci

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                                Mniam mniam... aż ślinka leci
                                oj mi też szczególnie wczoraj w nocy jak sie jadło ostatnio o 18 - cukinie z grilla i parówki u mnie dzis był fileci grilowany, ziemniaczki i sałatka z pomidorem i ogórkiem na nic innego nie było czasu i weny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X