Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

własny biznes jak zaistnieć w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

    Jest wiele firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych. Tylko trzeba trafić na firmę, która ma pojęcie na ten temat. Pozycjonowanie stron naprawdę się opłaca, dla klienta szczególnie, dotrze do większej grupy osób.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

      Napisane przez broshurka Pokaż wiadomość
      Trzeba korzystać ze wszystkiego co się da - facebook, twitter, pozycjonowanie, reklamy. Ale wiadomo, że nie każdy sklep może sobie pozwolić na spore wydatki związane z reklama
      Warto założyć stronę internetową, ale strona internetowa to połowa sukcesu, druga połowa to pozyskiwanie klientów. Natrafiłam ostatnio na firmę, która zajmuje się e-mail marketingiem. Szukałam czegoś akurat w ten deseń, bo od dłuższego czasu interesowałam się tą formą reklamy, bo wiem, że działa i jest sprawdzona. No i mój wybór padł na tę firmę: http://mailsales.pl/
      Polecam każdemu sprawdzony i pewny e-mail marketing.

      Skomentuj


        #18
        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

        Kup z hurtowni internetowej jakiś produkt i zacznii sprzedawać to stacjonarnie w sklepie Ja zaczołem skupować sobie wina słodkie http://winotokaj.pl/4-wina-slodkie z sklepu internetowego i spzredawać go u siebie na wiosce w sklepie nocnym.. Zyski na jednym produkcie dały mi wiele do myślenia i zaczołem dalej rozkręcać biznes

        Skomentuj


          #19
          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

          A teraz faktycznie dużo bardziej opłacają się takie www.lefthand.pl/programy_ksiegowe?korzystacie może z podobnych usług?

          Skomentuj


            #20
            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

            A ja bym na początku próbowała sama swoich sił i kombinowała samemu. Inaczej nigdy się nie nauczymy i nie wypróbujemy swoich sił i możliwości. Trzeba tylko chcieć i działać. Jeszcze ważne jest taki biznes będziemy prowadzić. Myślę, że przed startem warto zerknąć na raport wynagrodzeń: http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/. Możemy się z niego dowiedzieć, która branża jest korzystna finansowo.

            Skomentuj


              #21
              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

              Zgadzam się. Musisz skupić się na pozycjonowaniu. nie działaj jednak na własną rękę bo możesz łatwo dostać filtr od google. Lepiej zlecić to profesjonalistom np. http://seofabryka.pl/ Będą wiedzieć co zrobić by twoja strona osiągnęła wysoką pozycję w wyszukiwarce,. Możesz też zlecić im kampanię adwords podobno też jest bardzo skuteczna.

              Skomentuj


                #22
                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                Skutecznym sposobem na zaistnienie będzie marketing szeptany, który z jednej strony wpływa na pozycjonowanie, a z drugiej pozwala na wyjście naprzeciw potrzebom klienta. Najlepiej zerknij sobie tu http://bizzit.pl/marketing-szeptany i poczytaj trochę więcej na ten temat. Warto też wzbogacić działania o content marketing, ale to na późniejszym etapie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                  Chetnie poczytam bo coraz bardziej jestem za tym by mieć coś swojego i nie chodzić i się nie prosić o robotę, której i tak nie ma. Dzięki za link , wieczorkiem się przyda jako ksztalcąca lektura.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                    Pozycjonowanie strony internetowej to chyba najlepszy sposób abyśmy zdobyli klientów .W linku macie kontakt do firmy, z jaką obecnie współpracuję. Jestem zadowolona bo efekty pozycjonowania bardzo dobre. Mam wielu klientów.

                    Wy również większość rzeczy szukacie przez internet. Jeśil Wasza strona na główne frazy jest na 1 stronie w google to możecie liczyć na wiele odwiedzin.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                      przy wybieraniu firmy pozycjonerskiej trzeba uważać. Mnóstwo jest mało poważnych firm, które pozycjonują cie na określone frazy dopóki im płacisz. Koniec umowy - lecisz z wynikami na łeb na szyję.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                        Sposobów jest bardzo dużo ale potrzebne są finanse. Ja bym założyła specjalne konto gdzie bym odkładała kasę na reklamę. Zobacz sobie tutaj na jakies konto. Mi jest ono bardzo pomocne. Gospodaruje pieniedzmi w firmie tak jak trzbea

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                          A ja bym Ci polecił tutaj poznańską firmę Grupa TENSE sp. z o.o. sp. k. której zapłacisz tylko za pozycję, a co za tym idzie - nic nie tracisz. Ustalić można wszystko przez internet lub telefon. Firma jest sprawdzona, na rynku istnieje już kilka lat i posiada duże doświadczenie w pozycjonowniu.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                            Według mnie podstawa to pozycjonowanie. Na pewno pomoże również obecność w mediach społecznościowych oraz udzielanie się na forach. Warto zadbać też o dobrą strategię content marketingową. W niektórych branżach skuteczną formą promocji będzie marketing mobilny, czyli masowa wysyłka wiadomości sms/mms/vms na przykład za pośrednictwem platformy Serwersms.pl. W sumie dużo zależy od branży oraz grupy docelowej.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                              Wysoka pozycja strony w wynikach organicznych to skarb. Przynosi wiele ruchu a co za tym idzie i potencjalnych klientów. Temat SEO to istne morze. Firmy zajmujące się pozycjonowaniem jak najbardziej mogą zrobić tą robotę za nas.
                              Pozostaje kwestia ceny za takie usługi...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                                Właśnie przeglądam biznesy w sieci . I wiecie co to chyba nie jest zły pomysł.
                                Popatrzcie wyposażenie salonów fryzjerskich
                                http://www.splendore.pl/wyposazenie_...kich_c970.html Tu jest świetne zaopatrzenie, ale przecież można zacząć od małych kroczków np. kosmetyków do pielęgnacji włosów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X