Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamuśki też mogą być piękne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: mamuśki też mogą być piękne

    Bierzmy sie w garsc drogie mamuski! pokazmy ze mozna pogodzic wszystko z macierzynstwem)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: mamuśki też mogą być piękne

      Ja staram się dbać o swój wygląd Mimo, że jestem zaganianą mamą dwójki małych szkrabów staram się wygospodarować przynajmniej jedną chwilkę dla siebie ...
      Mogę Wam polecić świetny salon fryzjerski w Białymstoku - jest to jeden z najbardziej profesjonalnych salonów w tamtych okolicach. Pracują tam sami profesjonaliści, którzy z włosami potrafią zrobić prawdziwe cuda !

      Skomentuj


        #18
        Odp: mamuśki też mogą być piękne

        Nie wiem skąd się wzięło takie dziwne przeświadczenie, że jak już pojawi się dziecko, to kobieta przestaje być kobietą, a staje się tylko mamą. A przecież powinnyśmy połączyć obie te role i nie zapominać o żadnej z nich. Podziwiam moją przyjaciółkę, która mimo tego, że jest mamą dwójki urwisów, to jest też piękną i zadbaną kobietą. Właśnie dlatego lubię jej co jakiś czas podrzucać nowinki kosmetyczne. Dzięki mnie zaczęła używać takiego kremu rozgrzewającego https://shefoot.pl/pl/produkty-konsu...a-pielegnacja/, bo od zawsze ma dość duże problemu z zimnymi stopami i niewiele preparatów jej pomaga, a ten faktycznie podobno delikatnie rozgrzał jej stopy, ale nie poparzył, bo czasami tez się tak zdarza, że te kosmetyki są zdecydowanie za mocne i wtedy wręcz parzą, co wcale nie jest przyjemne... więc jeśli któraś z was ma podobne problemy, to warto przetestować taki kosmetyk, zwłaszcza, że do wiosny jeszcze trochę czasu

        Skomentuj


          #19
          Odp: mamuśki też mogą być piękne

          Mogą? Muszą być piękne. Skąd pomysł, ze mogłoby być inaczej? Zawsze kupuję markowe buty, torebki, fryzjer, dobre ubrania. Trzeba siebie samą doceniać!

          Skomentuj


            #20
            Odp: mamuśki też mogą być piękne

            pewnie, ze mogą a nawet powinny każda z nas jest mamą ale tez koboetą więc znalezienie tych kilku chwil dla siebie w tygodniu uważam za obowiązkowe ja sama regularnie chodze do ulubionego salonu kosmetycznego ( klinika Belize w Krakowie http://www.klinikabelize.pl ) i tu poddaje się róznym zabiegom pielegnacyjym, chodze na lifting rzęs czy na masaz raz na 2-3 miesiące. Można naładować akumulatory

            Skomentuj


              #21
              Odp: mamuśki też mogą być piękne

              no pewnie, ze tak - bez dwóch zdań i tak np uważam, ze należy się chwała temu kto wymyślił idee makijażu permanentnego Zobiłam sobie jakis czas temu brwi i usta i uważam, że to był strzał w 10 grunt to wybrać się do doświadczonej linergistki, która dobierze odpowiednią metodę, kolor i proporcje. Dla mnie bezkonkurencyjna jest Dominika Kossakowska z warszawskiego salonu Jest Pięknie

              Skomentuj


                #22
                Odp: mamuśki też mogą być piękne

                W pełni się z tym zgadzam, ja swoją żonę raz na jakiś czas zabieram na masaż dla par wrocław i zawsze jest bardzo zadowolona

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: mamuśki też mogą być piękne

                  Zdecydowanie, ja zaczęłam bardziej przykładać wagę do swojego wyglądu, dzięki temu lepiej się czuję. Nie trzeba dużo wysiłku by ułożyć sobie włosy, niedawno sobie kupiłam suszarko-lokówkę od babyliss, ma kilka końcówek, w sumie każdej od czasu do czasu używam, włosy zupełnie inaczej wyglądają jak są takim sprzętem ułożone, są gładsze i trzymają ładny kształt

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: mamuśki też mogą być piękne

                    wydobyć sobie nawet w domu tą godzinkę dziennie na jakieś ćwiczenie połączone z kremowaniem się i masażem... czasem paznokieć pomalować, wyskubać brewkę i jest dobrze ;p

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X