Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Implanty Straumann - warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Implanty Straumann - warto?

    Zawaliłem sprawę, poszedłem za późno z ukruszonym zębem i dentysta musiał mi go usunąć ale nie chcę mieć braków w uzębieniu więc pomyślałem o implancie, ma ktoś z Was takie coś?
  •    
       

    #2
    Odp: Implanty Straumann - warto?

    Implanty Straumann? Coś mi to mówi, może się o nich więcej dowiedzieć, podobno to takie które można wszczepić bezpośrednio po wyrwaniu zęba
    Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:49. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Implanty Straumann - warto?

      Może zapytaj w gabinecie ? Oni tam specjalizuję się w implantologii.
      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:48. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Implanty Straumann - warto?

        Oczywiście, takie rzeczy powinniście konsultować ze specjalistami, a nie z szukać rad na forum, szczególnie w tak ważnych kwestiach. Najlepiej wybierzcie się do xxx i tam sprawdźcie, czy implanty są czymś dla Was.
        Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:48. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Implanty Straumann - warto?

          Dla mnie też ta cała implantologia i implanty to była czarna magia. Do czasu. Ostatecznie skorzystałam z implantów w Lokalny Dentysta Toruń xxx i tam mi wszystko doradzili. Na początku sama nie wiedziałam, czy to mają być implanty cyrkonowe, czy może tytanowe. Dr. Grzesiak na konsultacji wszystki mi wytłumaczył i zaplanowaliśmy cały proces wstawiania implantów. Od siebie mogę w końcu polecić te cyrkonowe. Jak dla mnie są sporo lepsze.
          Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:48. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Implanty Straumann - warto?

            a czy czytałeś coś może o takich protezach ruchomych? Mój sąsiad był po wypadku i właśnie takie rozwiązanie mu zaproponowali. Uważam, że jest to na pewno wygodne rozwiązanie i z tego co wiem to nie takie straszliwie drogie jak to bywa w przypadku implantów wkręcanych. Twój dentysta coś doradzi i dopasuje do stanu Twojego uzębienia i wieku
            Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:47. Powód: linki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Implanty Straumann - warto?

              Warto, ja miałem wstawiany implant xxx
              Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:46. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Nie wiem czy jest sens rozmawiać o tym na forum z uwagi na to, ze implant stomatologiczny powinien być dobrany przez lekarza stomatologa oraz dobrany dla danej osoby Każda osoba ma inne potrzeby oraz inne wymagania. Implanty stomatologiczne róznią się od siebie niuansami i jedynie dobry stomatolog będzie w stanie je odróżnić. Nie polecam również tak do końca oszczędzać na lekarzu. Jest to droga inwestycja oraz na wiele lat. Tak wiec moim zdaniem dobrze jeśli będzie wstawiana przez kogoś kto ma w tym duże doświadczenie.

                Nie sądzicie podobnie jak ja? xx
                Last edited by gagatka; 26-01-2021, 12:06. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Jak cię stać, to na pewno warto. Żadem most, licówka, czy koronka nawet w połowie nie jest tak dobra jak implant. Ale licz się z bólem, podrażnionym dziąsłem i błonami śluzowymi (miej żel Oreel i smaruj jak tylko poczujesz dyskomfort w jamie ustnej). Dyskomfort mija, a implant masz już na całe życie

                  Skomentuj


                    #10
                    implanty tej firmy sa najpopularniejsze i moim zdaniem najlepsze na rynku wiec warto. dobrzy specjalisci od implantów oraz protetyki xxx
                    Last edited by gagatka; 26-01-2021, 12:05. Powód: reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Sama uważam, ze dobrze jest porozmawiać z lekarzem stomatoogiem. Stomatolog będzie w stanie doradzić, jakie sa najlepsze implanty oraz co będzie najlepsze w danym przypadku.

                      Mam obecnie implanty w dwóch dolnych szóstkach Wydatek dość spory, nie ma co się tutaj oszukiwac ale jestem bardzo zadowolona. Dzieki temu praktycznie odzyskałam swoje uzębienie i na pewno zdecydowałabym się na zabieg ponownie....

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X