Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole Częstochowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przedszkole Częstochowa

    Do jakiego przedszkola chodzą Wasze dzieci? Prywatnego czy publicznego? Nie było problemów z dostaniem się do publicznego? A jeśli prywatne to dlaczego i ile płacicie?
  •    
       

    #2
    Odp: Przedszkole Częstochowa

    Nie wiem jak z przedszkolami w Częstochowie ale we Wrocławiu bardzo trudno dostać się do Państwowego tym bardziej jeśli ktoś mieszka pod Wrocławiem. Ceny prywatnych to u nas ok 1000-1200 zł miesięcznie ;/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przedszkole Częstochowa

      No właśnie z tego co słyszałam od kilku osób to problem jest. Znam kilka osób, które twierdziły, że zanosiły lewe papiery, żeby tylko dostać miejsce. Śmieszne - bo później wielkie halo, że dzieci się w Polsce nie rodzą. A jak mają się rodzić?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przedszkole Częstochowa

        Byłem na ich www i faktycznie wygląda to całkiem fajnie - pozytywne odczucia, ze zdjęć wynika, że mają dużo wycieczek i spotkań. No a właśnie - jak jest z tym językiem? Zawsze mi się wydawało, że dla dzieci w takim wieku nauka języka jest zbędna. Poważnie uważasz, że Twojemu dziecku to cokolwiek daje?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przedszkole Częstochowa

          Tak zamierzam zrobić, a może nawet odpuścimy całkowicie publiczne. Rezerwacja specjalnie dużo nie kosztuje, a przynajmniej nie będziemy się denerwować, że po raz kolejny Państwo nie zapewniło nam tego, co zapewnić powinno. Taki kraj niestety ;/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przedszkole Częstochowa

            Myślałam, że to jak w Polsce - załatwianie tony papierów, ale skoro nie, to chętnie spróbuję to rozwiązać inaczej. Złożę wniosek w jedno i drugie miejsce. Jeśli faktycznie uda się uzyskać miejsce to fajnie, jeśli nie, to trudno. Czas pokaże.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przedszkole Częstochowa

              Wy piszecie o tym przedszkolu - http://przedszkolesowa.pl/ - czy tak?
              Jak jest z zajęciami językowymi? Czy małe dzieci są w stanie to faktycznie ogarnąć?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przedszkole Częstochowa

                Słyszeliście jaki teraz jest dramat z miejscami w przedszkolach? Przez ustawę większość publicznych przyjmie jedynie część tych dzieci, jakie przyjmowali dotychczas. A co wy planujecie? Nasze dziecko dalej będzie chodziło do tego samego prywatnego.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przedszkole Częstochowa

                  Tak. W przedszkolu obok mnie mają kilka osób przyjmować w tym roku. Pisiory narobiły ludziom takich problemów, że szkoda gadać.
                  Kolejna cudowna ustawa, która nie została sensownie przygotowana.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przedszkole Częstochowa

                    My nie chodzimy do przedszkola, bo mam pracę , którą wykonuje zdalnie, więc nie było sensu puszczać synka. Chodzimy na różne zajęcia.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X