Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łożysko przodujace

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Łożysko przodujace

    U mnie w drugiej ciąży łożysko podniosło się dopiero około 20 tygodnia. Późno, bardzo się bałam i lekarz kazał mi leżeć i się oszczędzać. Generalnie dmuchaliśmy na zimne.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Łożysko przodujace

      W takich sytuacjach lekarze zazwyczaj zalecają dużo leżeć i przede wszystkim nie stresować się. Wiem, ze to nie jest łatwe, ale jakoś trzeba. Zawsze można zaprosić na babskie pogaduchy koleżanki. jak sie wygada to też pomaga i człowiek już tak sie nie boi.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Łożysko przodujace

        trzeba bardzo na siebie uważać i nie wykonywać nadmiernych wysilających organizm ani ćwiczeń ani prac. Najlepiej dużo relaksowac sie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Łożysko przodujace

          Kobieta musi się dużo oszczędzać, bardzo na siebie uważać. Łożysko przodujące bywa bardzo ryzykowne, to nie są żarty.


          Skomentuj


            #35
            Odp: Łożysko przodujace

            Dokładnie - cały czas odpoczywać, niech książę dba o swoją księżniczkę

            Skomentuj


              #36
              Odp: Łożysko przodujace

              Napisane przez jakubek2 Pokaż wiadomość
              Dokładnie - cały czas odpoczywać, niech książę dba o swoją księżniczkę
              Mężowie mają okazję by się wykazać Kobieta ma w sobie najcenniejszy skarb i mężczyzna powinien się starać podwójnie


              Skomentuj


                #37
                Odp: Łożysko przodujace

                Najrzadziej przodujące łożysko dotyka pierworódek. Przodujące łożysko może być objawem krwawień. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń lekarza, ponieważ jest t bardzo groźne dla dzidziusia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Łożysko przodujace

                  Moja Chrzestna-położna opowiadała mi, że w Jej pracy zdarzają się przodujące łożyska, wypadające rączki i że w takich sytuacjach musi zachować spokój by dobrze poprowadzić poród.


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Łożysko przodujace

                    Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                    Moja Chrzestna-położna opowiadała mi, że w Jej pracy zdarzają się przodujące łożyska, wypadające rączki i że w takich sytuacjach musi zachować spokój by dobrze poprowadzić poród.
                    Brzmi przerażająco. Niestety ale poród przy przodującym łożysku jest trudny i obarczony sporym ryzykiem krwotoku, doświadczona położna to skarb.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Łożysko przodujace

                      Niestety podczas porodu mogą zdarzyć się różne sytuacje a położna, która wie co robi zawsze zachowa w takiej sytuacji spokój i poprowadzi poród do końca.
                      Łożysko przodujące zdarza się bardzo rzadko, ja osobiście nie znam osoby która by takie miała.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Łożysko przodujace

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        Niestety podczas porodu mogą zdarzyć się różne sytuacje a położna, która wie co robi zawsze zachowa w takiej sytuacji spokój i poprowadzi poród do końca.
                        Łożysko przodujące zdarza się bardzo rzadko, ja osobiście nie znam osoby która by takie miała.
                        Dobra położna, wie kiedy i jak reagować. Tak naprawdę to własnie położna z nami jest cały czas, a nie lekarz. Więc ważniejszy jest wybor położnej niż lekarza.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Łożysko przodujace

                          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                          Dobra położna, wie kiedy i jak reagować. Tak naprawdę to własnie położna z nami jest cały czas, a nie lekarz. Więc ważniejszy jest wybor położnej niż lekarza.
                          Dokładnie, dlatego lekarz prowadzi ciażę a później stery powinna przjąc dobr położna. Zazwyczaj każdy ma jakąś znajomą, która już rodziła i na pewno nam pomoże w wyborze położnej

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Łożysko przodujace

                            Moja chrzestna mówiła mi, że podczas porodu z łożyskiem przodującym trzeba zachować szczególne środki ostrożności. Zawsze kiedy widzi rodzącą w takiej sytuacji, to stara się zachować spokój i zrobić wszystko co w Jej mocy żeby dziecko przyszło na świat całe i zdrowe


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Łożysko przodujace

                              hej hej

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Łożysko przodujace

                                Napisane przez anitaa12 Pokaż wiadomość
                                hej hej
                                Tu nie jest miejsce na powitania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X