Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

powiększone endometrium a ciążą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    powiększone endometrium a ciążą

    Witam,

    zrobiłam niedawno test ciążowy, wyszedł pozytywny, dla pewności powtórzyłam po 2 dniach także pozytywny, więc umówiłam się do gina. Wg moich obliczeń byłby to ok 4tc. Poszłam dziś do ginekologa na potwierdzenie, a usłyszałam, że obraz USG jest bardzo dziwny i że mam powiększone endometrium. Ani słowa o pęcherzyku czy czymkolwiek co by potwierdzało ciążę. Zalecił test betaHCG. Wróciłam do domu i sprawdziłam co oznacza powiększone endometrium i jedyne co znalazłam w połączeniu z pozytywnym testem ciążowym to to, że może to być ciąża poza maciczna. Czy jest możliwe, że jednak jestem w prawidłowej ciąży? Proszę o odpowiedź umieram ze strachu na badanie dopiero jutro jadę i nie wiem kiedy wynik, a z resztą boję się, że jak wyjdzie, że jestem w ciąży to będzie tylko na moją niekorzyść.

    #2
    Odp: powiększone endometrium a ciążą

    Witam,

    W czasie kiedy Pani pisała, zgodnie z ustaleniami, nie pracowałam na forum. Sądzę, że Pani wątpliwości zostały już rozwiązane.
    W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Marta Blumska-Janiak
    specjalista położnictwa i ginekologii
    ginekologia estetyczna
    www.blumska-janiak.pl
    e-mail: marta@blumska-janiak.pl

    Mężatka. Mama trójki wspaniałych dzieci. Z pasją i uśmiechem pracuje zarówno w szpitalu ginekologiczno-położniczym jak i prywatnym gabinecie ginekologicznym. Zajmuje się problemami ginekologicznymi, prowadzi ciąże.
    Wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej. Czas wolny spędza aktywnie z dziećmi oraz gra w tenisa ziemnego.

    Skomentuj

           
    Working...
    X