Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Napisane przez Oluchna87 Pokaż wiadomość
    My też wybieramy póki co spokojne miejsca. Może za kilka lat nasz brzdąc będzie wolał spędzać wakacje w większych miejscowościach ze względu na ilość atrakcji, ale póki co miasta typu Łeba czy Władysławowo są dla nas zbyt gwarne na wypoczynek z małym dzieckiem.
    Dokładnie z małym dzieckiem nie ma co się pchać w takie miejsca bo to raczej tylko same problemy. Kiedyś też mieliśmy podobny problem i jeśli chodzi o morze chętnie jeździliśmy do Dziwnowa, nie wiem czy kojarzycie okolice Kołobrzegu, miejscowość sama w sobie dość urokliwa w porównaniu z Władkiem właśnie czy Łebą to naprawdę spokój nie ma takiego ścisku i dużo więcej miejsca na plaży.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 16:55.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      My w tym roku postanowiliśmy zwiedzić Warszawę. Udało nam się znaleźć tani nocleg i jedziemy na początku lipca Nad morze raczej nie pojedziemy chociaż może być różnie bo mąż coś wspominał o Gdańsku a z Wawy chyba nie jest daleko.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        350 km to faktycznie bliziutko...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          My zabieramy nasze dziecko na mazury bo najbliżej, nad morze to niestety za daleko i dziecko nasze szału by dostało w foteliku, poza tym bardzo drogo. Na mazury jeździmy od lat, z dzieckiem od 2 lat. Zawsze do tego samego domu, zawsze z tymi samymi ludźmi i zawsze jest rewelacyjnie. Tylko z pogodą różnie :-)

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
            Jak spędzacie wakacje z maluszkami? W dobrze wyposażonym hotelu, gospodarstwie agroturystycznym, czy pod namiotem?
            Skąd macie najfajniejsze wspomnienia?

            Jeśli nie wyjeżdżaliście jeszcze z dzieckiem, w wyborze miejsca może pomóc Wam nasz test:
            http://babyonline.pl/gdzie-na-wakacj...html?page_no=1
            Ja zawsze z moją małą spędzamy wakacje u dziadków na Mazurach - woda, lasy, łąki, wolność - wszystko, czego Maluchy potrzebują do szczęścia

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              U nas mazury i tylko mazury !!! Morze uwielbiam ale nienawidzę tych dzikich tłumów i komercji wyglądającej zza każdego rogu. A na mazurach: jeziora czyste i przejrzyste, lasy, niesamowicie mili ludzie. Taka prawdziwa sielanka. Dziecko moje uwielbia jezioro, wycieczki po lesie czy wycieczki rowerowe. Zawsze jeździmy ze znajomymi którzy mają dzieci w podobnym wieku więc wszyscy dobrze się bawimy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                Ja kocham góry, ale w tym roku jedziemy nad morze ze znajomymi, tam zawsze wynajmujemy dom i leniuchujemy przez 10 dni. W tym roku nie damy już rady pojechać w góry bo 2 małych dzieci i trzecie w drodze to za duże obciążenie aby cieszyć się urokami gór.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  Grecja, Turcja murowana pogoda, słońce, ciepłe morze, i można wybrać kameralne hotele
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    Grecja, Turcja murowana pogoda, słońce, ciepłe morze, i można wybrać kameralne hotele . Do tego maluchy za darmo.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      My u rodziców mojego męża spędzamy urlop z dzieckiem. Mają mały domek letniskowy w lesie, jest też zalew, rzeka i mnóstwo innych atrakcji tak jak na wiejskiej daczy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Córeczka spędzi większość wakacji z dziadkami, chcą zabrać ją w góry na kilka dni a potem drudzy dziadkowie do siebie na działkę. My niestety w domu ja mam noworodka w domu a mąż nadmiar pracy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          Jadąc z dzieckiem na wakacje trzeba brać pod uwagę tyle aspektów, że aż boli mnie głowa od samego myślenia , może jestem zbyt nadgorliwa ale jak zaczęłam planować co zabrać to mój mąż postukał się w głowę i powiedział, że tira musimy wynająć. Będziemy mieszkać w kwaterze w której mieszkaliśmy gdy co roku wyjeżdżaliśmy nad morze. Niedrogo, ale wystrój niezbyt zachwycający. Dlatego w tym roku jeszcze się tam przemęczę ale ze względu na dziecko w przyszłym roku muszę poszukać bardziej "ekskluzywnych" warunków. Bo teraz aby tam przetrwać zabieram dosłownie wszystko: łóżeczko, pościel (dla nas i dla dziecka), wanienkę, środki chemiczne do utrzymania czystości itd.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Chciałabym wybrać się na w tym roku na prawdziwe wakacje, gdzie będę leżeć na plaży i odpoczywać. Zazwyczaj jeździłam po Polsce, w tamtym roku byłam co prawdę parę dni na Węgrach, ale pogoda była beznadziejna i nic nie wypoczęłam ;/ Zastanawiałam się czy by nie wziąć pożyczki przez Internet takiej jak tu jest opisana: https://www.mini-credit.pl/pozyczka-od-reki. Wtedy mogłabym sobie pozwolić na wyjazd w jakieś cieplejsze kraje z rodziną To na razie moje plany, a co z tego wyjdzie to nie wiem...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              Ja w tym roku w domu sie będę urlopować - maż ma nową pracę - nici z urlopu. ALe może jakieś weekendowe atrakcje sobie zafundujemy.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Mojemu mężowi kończy się umowa i nie może pójść na urlop. Tłumaczy, że jak przyjdzie rozmowa z szefem to musi być. Najprawdopodobniej będziemy myśleć na coś konkretnego we wrześniu. Na lipiec mamy plan taki:
                                - spotkania przy grillu z rodziną i przyjaciółmi
                                - krótkie wycieczki jednodniowe do fajnych miejsc w okolicy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X