Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

projekt ROSSnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    projekt ROSSnę

    Przyzwyczailiśmy się do programów lojalnościowych w różnych sklepach. W marketach ciągle przeprowadzane są jakieś promocje, ale trudno na nie polować mamie z dziećmi. Dużo łatwiej jest gdy o promocji dowiadujemy się ze strony internetowej, a jeszcze lepiej, gdy program lojalnościowy jest określony w sposób przejrzysty i stały przez kilka lat. Taki program to na przykład ROSSnę. Wiemy za ile musimy kupować by dojść do 10 % rabatu. To chyba lepsza promocja, niż działania ad hoc
  •    
       

    #2
    Odp: projekt ROSSnę

    Też bardzo lubię program Rossnę i właśnie wczoraj dostałam informację, że w Rossmannie czeka na nas prezent Nawet nie wiedziałam że wskakując na nowy próg % zniżki dostaje się jakiś upominek dla dziecka.

    Skomentuj


      #3
      Odp: projekt ROSSnę

      ja też korzystam z mozliwosci zakupów z uzyciem karty rossnet - zawsze jakas znikka na zakuów artykułów dla dziecia jest i te pare przyszlowiowych grosikow zosianie w kieszeni

      Skomentuj


        #4
        Odp: projekt ROSSnę

        Szczególnie fajne w tym programie jest to że naliczają rabat Rossnę także od już przecenionych artykułów, kupujac np.mleko to sie bardzo opłaca. A propos ja dostałam dziś maila że wskoczyłam na 8%

        Skomentuj


          #5
          Odp: projekt ROSSnę

          ale ta kartę pokazuje się tylko przy zakupach artykułów dla dzieci? i na starcie ile mam rabatu? Mam tą kartę , ale często akurat to co potrzebuje z takich rzeczy w innych sklepach są tańsze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: projekt ROSSnę

            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
            ale ta kartę pokazuje się tylko przy zakupach artykułów dla dzieci? i na starcie ile mam rabatu? Mam tą kartę , ale często akurat to co potrzebuje z takich rzeczy w innych sklepach są tańsze.

            Na start po aktywacji karty jest 3 % rabatu i w ciągu 90 dni trzeba 6 razy odwiedzić Rossmann i zakupić produkty dla dzieci żeby rabat przeskoczył na 4 % i tak co 90 dni . Maksymalny rabat to 10 %. I obowiązuje tylko na artykuły dla dzieci

            Skomentuj


              #7
              Odp: projekt ROSSnę

              Kiedys chodziłam dużo do rosmanna ale teraz już nie za bardzo bo np bephanten lepiej opłaca sie kupić przez internet pampersy tez jedzonko zreszta lepiej w dużych samych i nie ma zbytnio co kupić w tym Rossmanie,chodź maja fajny ten program obmysłony

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: projekt ROSSnę

                Rossman kiedyś miał fajne promocję, w tym momencie to już nie są takie okazje jak kiedyś, superpharm przebija ich o głowę ale niestety u mnie nie ma ich w okolicy. Dobrze że mają swoje marki , a dzięki tej karcie zawsze taniej o te kilka groszy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: projekt ROSSnę

                  hehe dobrze napisane o te kilka groszy. Z zakupów za 10 zł dostajesz 3 grosze zniżki, więc szału nie ma . Wole iść do biedronki zrobić zakupy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: projekt ROSSnę

                    No ja mam wyrobiona kartę w Rossmanie, ale tak jak piszecie...to są groszowe sprawy. Muszę się przejść do SuperPharm, bo napisałyście, ze biją na głowę

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: projekt ROSSnę

                      A ja dostałam bony na zakup oliwki Hipp i mleczka pielęgnującego -20% chmm musze sie zastanowić czy skorzystać.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: projekt ROSSnę

                        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                        A ja dostałam bony na zakup oliwki Hipp i mleczka pielęgnującego -20% chmm musze sie zastanowić czy skorzystać.
                        Ha ha nad czym Ty się zastanawiasz Jak nie chcesz, to ja bardzo chętnie przyjmę

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: projekt ROSSnę

                          trzeba sprawdzać promocje bo czasem bywa ze cos w promocji jest droższe niż w innym sklepie bez promocji takie okazje

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: projekt ROSSnę

                            Ja przy pierwszym synku wyrobiłam kartę Rossnet, ale jakoś nie po drodze nam było do rossmana i nie korzystaliśmy.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X